Sport w TV: niedziela – 13 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Ligue 1 – 14. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – OLYMPIQUE LYON 02:30 Major League Soccer: COLUMBUS CREW SC – SEATTLE SOUNDERS FC  10:00 Magazyn […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Ligue 1 – 14. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – OLYMPIQUE LYON


02:30 Major League Soccer: COLUMBUS CREW SC – SEATTLE SOUNDERS FC 


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Kołodziejczyk

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Radosław Majewski

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:10 II liga – 18. kolejka: STAL RZESZÓW – GKS KATOWICE 

Komentarz: Michał Zawacki

12:25 Serie A – 11. kolejka: CAGLIARI CALCIO – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: KORONA KIELCE – RADOMIAK RADOM 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz

12:55 Premier League – 12. kolejka: SOUTHAMPTON FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Glamowski – Rafał Nahorny

12:55 Scottish Premiership – 17. kolejka: DUNDEE UNITED – RANGERS FC 
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

13:00 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Ipla

13:55 LaLiga Santander – 13. kolejka: REAL SOCIEDAD – SD EIBAR 

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

14:25 Eredivisie – 12. kolejka: VVV VENLO – FEYENOORD 
Ipla

14:30 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Daria Kabała-Malarz – Grzegorz Mielcarski (z Mielca)
Reporterzy: Filip Surma, Piotr Bugajny

14:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – LECH POZNAŃ 

Komentarz w Canal+: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Przedpełski

14:55 Serie A – 11. kolejka: SSC NAPOLI – UC SAMPDORIA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 11. kolejka: BOLOGNA FC – AS ROMA 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Antoni Partum

14:55 Serie A – 11. kolejka: ATALANTA BC – ACF FIORENTINA 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

15:10 Premier League – 12. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

15:25 Bundesliga – 11. kolejka: FC AUGSBURG – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN 

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 1. liga – 11. kolejka: 1.FC SLOVACKO – AC SPARTA PRAGA 
Ipla

16:10 LaLiga Santander – 13. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – VILLARREAL CF 

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

16:40 Eredivisie – 12. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC UTRECHT 
Ipla

16:55 Ligue 1 – 14. kolejka: LILLE OSC – GIRONDINS BORDEAUX 
Ipla
Komentarz w Canal+ Now: Filip Surma – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:00 Magazyn LIGA+ EXTRA 
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Marek Jóźwiak, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 13. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 

Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Michał Żewłakow (z Bełchatowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek – Artur Gołdyn
Reporterzy w Canal+: Cezary Olbrycht, Szymon Ratajczak

17:25 Premier League – 12. kolejka: FULHAM FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:30 Serie A – 11. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Czachowski, Dominik Mucha

17:55 Serie A – 11. kolejka: GENOA CFC – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

17:55 Bundesliga – 11. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – TSG 1899 HOFFENHEIM 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

17:55 Eliteserien – 26. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – ODDS BK 


17:55 Eliteserien – 27. kolejka: ROSENBORG BK – MOLDE FK 


17:55 Eliteserien – 29. kolejka: STABÆK FOTBALL – KRISTIANSUND BK 


18:25 LaLiga Santander – 13. kolejka: ELCHE CF – GRANADA CF 

Komentarz: Michał Kornacki – Leszek Orłowski

18:25 1. liga – 11. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC SLOVAN LIBEREC 
Ipla

20:00 LaLiga Santander – 13. kolejka: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Urban, Paweł Wilkowicz

20:10 Premier League – 12. kolejka: ARSENAL FC – BURNLEY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

20:10 Premier League – 12. kolejka: LEICESTER CITY FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

20:40 Serie A – 11. kolejka: AC MILAN – PARMA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 Ligue 1 – 14. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – OLYMPIQUE LYON 
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport 2: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Grzywacz – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

20:55 LaLiga Santander – 13. kolejka: FC BARCELONA – UD LEVANTE 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski
Komentarz w Radio Gol 2: Adrian Kozioł

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Olaf Lubaszenko
Gość: Filip Mladenovic

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Piotr Laboga, Edward Durda, Rafał Dębiński

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


11:45 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski

13:30 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SZTAFETA MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras


10:35 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET
TVP Sport HDEurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

13:20 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: BIEG NA 15 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN 
*(o 23:45  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


10:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

11:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

14:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

15:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka


03:00 Gala Boksu, Uncasville, USA: CHRIS COLBERT – JAIME ARBOLEDA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


13:00 Mistrzostwa Europy mężczyzn, Mersin, Turcja: FINAŁY NA PRZYRZĄDACH 
*(15 grudnia o 08:25  w TVP Sport HD)

Komentarz: Andrzej Zdzieszyński, Piotr Kulbicki


11:30 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA: FINAŁ 

Komentarz: Jacek Person


13:35 Telenet Superprestige – Gavere, Gavere, Belgia: WYŚCIG KOBIET


14:55 Telenet Superprestige – Gavere, Gavere, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


11:00 Basketball Super League – 12. kolejka: BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – OGM ORMANSPOR 

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 16. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 
Ipla

18:30 Liga ACB – 14. kolejka: REAL MADRYT – UNICAJA 

Komentarz: Radosław Spiak

20:40 Liga ACB – 14. kolejka: CASADEMONT ZARAGOZA – RETABET BILBAO BASKET 

Komentarz: Radosław Spiak

22:50 easyCredit BBL – 6. kolejka: ALBA BERLIN – BROSE BAMBERG 

Komentarz: Jakub Lipczik


10:25 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: ZJAZD MĘŻCZYZN 

Komentarz: Paweł Sołtys


10:50 
Puchar Świata, Idre, Szwecja: PODWÓJNA JAZDA PO MULDACH 
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD, o 22:30  w Polsacie Sport News HD)


18:05 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – 2. faza grupowa, grupa 1: CZARNOGÓRA – SZWECJA na żywo


20:15 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – faza grupowa, grupa 1: DANIA – HISZPANIA na żywo
Eurosport Player


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 12. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz w Sportklubie: Kamil Gapiński
Komentarz w nSport+: Robert Skrzyński, Artur Kwiatkowski


16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 12. kolejka: FRISCH AUF! GÖPPINGEN – BERGISCHER HC 

Komentarz: Artur Kwiatkowski

18:55 PGNiG Superliga – 13. kolejka: STUDIO 

Studio: Grzegorz Chodkowski – Mariusz Jurkiewicz, Mariusz Jurasik (z Płocka)
Reporter: Damian Pechmann

19:10 PGNiG Superliga – 13. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – ŁOMŻA VIVE KIELCE 

Komentarz: Maciej Iwański – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)


20:30 Tauron Liga – 13. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD


17:30 PlusLiga – 17. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
Polsat Sport HD


15:15 Mistrzostwa świata w lotach, Planica, Słowenia: STUDIO 
*(od 15:50 również w TVP 1 HD, także o 17:45)

Studio: Maciej Kurzajewski – Michał Chmielewski (z Planicy)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

15:20 Mistrzostwa świata w lotach, Planica, Słowenia: STUDIO 
*(również o 17:45)

Studio: Michał Korościel – Jakub Pieczatowski, Jakub Kot

15:50 Mistrzostwa świata w lotach, Planica, Słowenia: KONKURS DRUŻYNOWY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny (z Planicy)
Komentarz w Radio Gol 2: Patryk Banaszkiewicz, Piotr Szymczuk


13:45 Home Nations Series – Scottish Open, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 17:00)


20:00 Home Nations Series – Scottish Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 23:00)


04:00 UFC 256, Las Vegas, USA: DEIVESON FIGUEIREDO – BRANDON MORENO 
Polsat Sport HD


10:00 PSA World Tour, Kair, Egipt: DZIEŃ 1 – MĘŻCZYŹNI 


12:00 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
*(również o 16:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Aldona Marciniak, Michał Gąsiorowski, Robert Smoczyński

14:05 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Polsacie: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski
Komentarz w Radio Gol 2: Michał Rawa, Hubert Grabowski, Jakub Spychała


16:15 Indywidualne Mistrzostwa Europy, Tomaszów Mazowiecki: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Michał Widera, Mirosław Jabłoński (z Tomaszowa Mazowieckiego)
Reporter: Łukasz Benz

16:30 Indywidualne Mistrzostwa Europy, Tomaszów Mazowiecki: ZAWODY na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Dankiewicz (z Tomaszowa Mazowieckiego)

20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Studio: Marcin Majewski – Marek Cieślak


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:10 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport Player

23:00 Magazyn NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianiev

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki