Sport w TV: niedziela – 13 września 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Jacek Zieliński, Wojciech Kowalczyk, Roman […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Jacek Zieliński, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

12:00 Bundesliga kobiet – 3. kolejka: FFC FRANKFURT – POTSDAM na-żywo
HR HDRBB

11:55 Liga BBVA – 3. kolejka: GRANADA CF – VILLARREAL CF na-żywo
ElevenIdman TV
Komentarz w Eleven: Dawid Płaczkiewicz – Tomasz Ćwiąkała

12:25 Serie A – 3. kolejka: HELLAS VERONA – TORINO FC na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut

12:30 Premier Liga – 8. kolejka: SPARTAK MOSKWA – FK ROSTÓW na-żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Polsat Sport News)
Polsat Sport NewsNTV Russia
Komentarz w Polsat Sport News: Grzegorz Michalewski

13:55 Ligue 1 – 5. kolejka: GAZELEC AJACCIO – AS MONACO na-żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

14:25 Premier League – 5. kolejka: SUNDERLAND AFC – TOTTENHAM HOTSPUR na-żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:25 Eredivisie – 5. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – WILLEM II na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55 Serie A – 3. kolejka: EMPOLI FC  – SSC NAPOLI na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dawid Płaczkiewicz – Piotr Czachowski

15:10 Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Szczecina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal

15:15 Bundesliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Rafał Sak – Tomasz Hajto


15:25 Bundesliga – 4. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – WERDER BREMA na-żywo
Eurosport 2 HDIdman TV
Komentarz w Eurosport 2: Rafał Sak – Tomasz Hajto

15:25 Ekstraklasa – 8. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – PIAST GLIWICEna-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Szczecina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal


15:55 Liga BBVA – 3. kolejka: ATHLETIC BILBAO – GETAFE CF na-żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Radosław Majdan

15:55 Pari-Match League – 7. kolejka: CHORNOMORETS ODESSA – WOŁYN ŁUCK na żywo
2+2

16:40 I Liga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Piotr Rzepka (z Gdyni)
Reporter: Łukasz Majchrzyk


16:55 I Liga – 8. kolejka: ARKA GDYNIA – MIEDŹ LEGNICAna-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Piotr Rzepka (z Gdyni)
Reporter: Łukasz Majchrzyk


16:55 Premier League – 5. kolejka: LEICESTER CITY – ASTON VILLAna-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłań – Przemysław Rudzki

16:55 Ligue 1 – 5. kolejka: FC NANTES – STADE RENNESna-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

17:25 Bundesliga – 4. kolejka: FC SCHALKE 04 – 1. FSV MAINZ 05na-żywo
Eurosport 2 HDIdman TV
Komentarz w Eurosport 2: Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz

17:35 Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Michał Wodziński 


17:55 Ekstraklasa – 8. kolejka: RUCH CHORZÓW – GÓRNIK ZABRZE na-żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Michał Wodziński 


17:55 Primeira Liga – 4. kolejka: VITORIA GUIMARÃES – TONDELA na-żywo
Sportklub

17:55 Serie A – 3. kolejka: SS LAZIO – UDINESE CALCIO na-żywo
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak

18:30 Synot Liga – 6. kolejka: PRIBRAM – VIKTORIA PILZNO na żywo
ČT Sport


18:30 Pari-Match League – 7. kolejka: KARPATY LWÓW – ZORIA ŁUGAŃSK na żywo
2+2

19:30 Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Rafał Sak


20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HD
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Bartosz Kapustka, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski


20:10 Primeira Liga – 4. kolejka: RIO AVE –  SPORTING CP na-żywo
Sportklub

20:25 La Liga – 3. kolejka: MALAGA CF – SD EIBAR na-żywo
Eleven SportsIdman TV
Komentarz w Eleven Sports: Marcin Gazda

20:40 Serie A – 3. kolejka: INTER MEDIOLAN – AC MILAN na-żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

22:30 Ligue 1 – 5. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – SC BASTIApremiera.200
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz

22:45 Jupiler Pro League – 7. kolejka: RSC ANDERLECHT – KRC GENKpremiera.200
Eleven

23:00 Major League Soccer – 28. kolejka: TORONTO FC – NEW ENGLAND REVOLUTION na-żywo
Eurosport 2 HD

boks
02:00 Gala, Las Vegas, USA: FLOYD MAYWEATHER JR. – ANDRE BERTO na-żywo
Polsat Sport Extra HD2+2
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Kostyra, Janusz Pindera

gimnastyka
13:25 Mistrzostwa Świata, Stuttgart, Niemcy: DZIEŃ 6 na żywo
Rossiya 2Rai sport 1

golf
11:30 Magazyn MAGAZYN GOLFOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Tomaszewski 

11:30
 PGA European Tour, KLM Open, Zandvoort, Holandia: FINAŁ na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

13:30
Walker Cup, Lytham St Annes, Wlk. Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
BBC Two HD

hokej na lodzie
15:00
Extraliga – 2. kolejka: HC VIKTOVICE STEEL – HC KOMETA BRNO na żywo
ČT Sport

jeździectwo
12:25 
Mistrzostwa Europy, Blair Castle, Wielka Brytania: SKOKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi

kolarstwo szosowe
00:45
(sb/nd) Tour of Britain: ETAP 7 premiera.200
Eleven Sports

15:00 Tour of Britain: ETAP 8 na żywo
ITV 4

15:00 Vuelta a Espana: WYŚCIG KOBIET na żywo
*(od 15:50 w Eurosport DE)
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński

18:30 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński

18:45 Vuelta a Espana: ETAP 21 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński
Reporter w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

20:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński

21:00
Grand Prix, Montreal, Kanada: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Jaroński

koszykówka kobiet
22:00 Liga WNBA – faza zasadnicza: WASHINGTON MYSTICS – ATLANTA DREAM na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz

koszykówka mężczyzn
11:55 Mistrzostwa Europy – 1/8 Finału: CHORWACJA – CZECHY na-żywo
RTRSČT SportNTV Spor

14:25 
Mistrzostwa Europy – 1/8 Finału:
 SERBIA – FINLANDIA na-żywo
RTRSNTV Spor

18:25 Mistrzostwa Europy – 1/8 Finału: IZRAEL – WŁOCHY na-żywo
Eleven SportsNTV Spor
Komentarz w Eleven Sports: Radosław Spiak


20:55 Mistrzostwa Europy – 1/8 Finału: LITWA – GRUZJA na-żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plRTRSNTV Spor
Komentarz w TVP: Ryszard Łabędź, Piotr Sobczyński

lekkoatletyka
11:00 Magazyn IAAF WORLD ATHLETICS premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Przemysław Iwańczyk

10:30 Great North City Games, Newcastle, Wlk. Brytania: ZAWODY na-żywo
*(od 11:00 w Eurosport 2)

Eurosport 2 HDBBC One HD

13:50 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

14:05 Lotto 6.Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej, Warszawa: ZAWODY na-żywo
*(od 14:35 w TVP 1 HD)

TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Marek Jóźwik, Przemysław Babiarz (z Warszawy)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

piłka ręczna kobiet
14:30 PGNiG Superliga – 2. kolejka: VISTAL GDYNIA – MKS LUBLIN na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński (z Gdynii)

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Handball-Bundesliga – 5. kolejka: TUS N-LÜBBECKE  – THW KIEL na-żywo
Sportklub

17:15 
Handball-Bundesliga – 5. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – RHEIN-NECKAR LÖWEN na-żywo
Sport 1 Germany

rajdy samochodowe
01:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: OS14 WEDDING BELLS 1na-żywo
Polsat Sport Extra HDNTV Spor
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski 

15:30
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: OS17 WEDDING BELLS 2 – POWER STAGE premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski 

21:10
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski 

21:40
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: PODSUMOWANIE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski 

rugby
15:30 Guinness PRO12 Rugby – 2. kolejka: NEATH SWANSEA OSPREYS – MUNSTER na-żywo
S4C

siatkówka mężczyzn
00:10 (sb/nd) Magazyn PUCHAR ŚWIATA premiera.200
polsat-sport-hd.120

04:30 
Puchar Świata: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Studio: Jerzy Mielewski – Maciej Jarosz, Ireneusz Mazur, Łukasz Kadziewicz

05:00 
Puchar Świata: WENEZUELA – POLSKA  na-żywo
polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Hamamatsu)

07:30
 
Puchar Świata: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Studio: Jerzy Mielewski – Maciej Jarosz, Ireneusz Mazur, Łukasz Kadziewicz

08:00 
Puchar Świata: KANADA – AUSTRALIA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański – Andrzej Niemczyk

11:30
 Puchar Świata: IRAN – ROSJA na-żywo
Polsat Sport Extra HDRossiya 2
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marek Magiera – Damian Dacewicz

17:07 
Puchar Świata: EGIPT – USA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański

21:07 
Puchar Świata: WŁOCHY – JAPONIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Łukasz Kadziewicz

23:00 Magazyn PUCHAR ŚWIATA premiera.200
polsat-sport-hd.120

siatkówka plażowa kobiet
17:40
World Tour, Sochi, Rosja: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krzysztof Wanio

18:50 
World Tour, Sochi, Rosja: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krzysztof Wanio

siatkówka plażowa mężczyzn
16:30 World Tour, Sochi, Rosja: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krzysztof Wanio

20:00 
World Tour, Sochi, Rosja: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krzysztof Wanio

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF  FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00
Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
21:45
Magazyn: GEM, SET I MATS na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

22:00
US Open, Nowy Jork, USA – Finał Singla Mężczyzn: NOVAK DJOKOVIC – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport HDEurosport DE

wioślarstwo
08:50
Mistrzostwa Włoch: FINAŁY na-żywo
Rai sport 1

wyścigi motocyklowe
08:40 Moto3, GP San Marino: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DEpolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

09:10 Moto2, GP San Marino: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
polsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

09:40 MotoGP, GP San Marino: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
polsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

11:00 Moto3, GP San Marino: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
polsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

12:20 Moto2, GP San Marino: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
polsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

14:00 MotoGP, GP San Marino: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
polsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

wyścigi samochodowe
07:00 FIA WTCC, Motegi, Japonia: 17 RUNDA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

08:00 
FIA WTCC, Motegi, Japonia: 18 RUNDA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

12:45 
World Series by Renault, Nürburgring , Niemcy: WYŚCIG II na żywo
Eurosport HD

15:00
Seria DTM, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG II na żywo
Das Erste HD

16:25
ADAC Formuła 4, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG II na żywo
Sport 1 Germany

20:30 Eurocup Formula Renault 2.0, Nürburgring, Niemcy: WYŚCIG premiera.200
Eurosport 2 HD

żużel
13:15
Nice Polska Liga: STUDIO na-żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl

Studio: Filip Czyszanowski (z Rybnika)
Reporterzy: Marcin Rams, Marcin Gebel


13:40 
Nice Polska Liga – 1/2 finału: ROW RYBNIK – OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIna-żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Rybnika)
Reporterzy: Marcin Rams, Marcin Gebel


16:30 
PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo

nSport+ HD
Studio: Gabriel Waliszko (z Tarnowa)
Reporterzy: Filip Adamus, Robert Sitnicki


16:55 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: UNIA TARNÓW – BETARD SPARTA WROCŁAW na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz (z Tarnowa)
Reporterzy: Filip Adamus, Robert Sitnicki


19:00 PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Leszna)
Reporterzy: Łukasz Benz, Jakub Zborowski

19:25
PGE Ekstraliga – 1/2 finału: FOGO UNIA LESZNO – KS TORUŃna-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Edward Durda (z Leszna)
Reporterzy: Łukasz Benz, Jakub Zborowski

21:45 Magazyn PGE EKSTRALIGA na-żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski 

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Dawid Cach, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA