Sport w TV: niedziela – 14 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 04:30 Major League Soccer: LOS ANGELES GALAXY – PHILADELPHIA UNION Komentarz: Robert Zieliński 10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek, Roman […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


04:30 Major League Soccer: LOS ANGELES GALAXY – PHILADELPHIA UNION na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

10:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski 

11:55
 La Liga Santander – 32. kolejka: REAL VALLADOLID – GETAFE CF na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:10
 Eredivisie – 30. kolejka: PSV EINDHOVEN – DE GRAAFSCHAP na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

12:25 
Serie A – 32. kolejka: TORINO FC – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

12:55
Championship – 42. kolejka: CHARTLON ATHLETIC – NORWICH CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:00 
2.Liga – 28. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ  – POGOŃ SIEDLCE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Maciej Szczęsny (z Łodzi)
Reporter: Kacper Tomczyk

13:20 
Bundesliga – 29. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – HERTHA BSC na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

13:25 
2. Bundesliga – 29. kolejka: FC ST. PAULI – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:55 
La Liga Santander – 32. kolejka: ATHLETIC CLUB – RAYO VALLECANO na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

14:55
 Serie A – 32. kolejka: UC SAMPDORIA – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

15:00 
Premier League – 34. kolejka: CRYSTAL PALACE – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

15:00 
Bundesliga – 29. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban

15:25 Bundesliga – 29. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

16:10
La Liga Santander – 32. kolejka: REAL SOCIEDAD – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

17:00
 Tipico Bundesliga – 25. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński

17:25 
Premier League – 34. kolejka: LIVERPOOL FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:30 
Serie A – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

17:55
Serie A – 32. kolejka: CHIEVO WERONA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

17:5
5
Bundesliga – 29. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

17:55 
1.Liga – 28. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – AC SPARTA PRAGA na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:25
La Liga Santander – 32. kolejka: GIRONA FC – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

20:00 
Serie A – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

20:25
Serie A – 32. kolejka: FROSINONE CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

20:40 
La Liga Santander – 32. kolejka: VALENCIA CF – UD LEVANTE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

22:30
Serie A – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


07:07 BWF Tour – Singapur Open 2019 HSBC BWF World Tour Super 500: FINAŁY na żywo
Ipla


02:00 Gala Boksu, Monterrey, Meksyk: JAIME MUNGUIA – DENNIS HOGAN na żywo
Ipla

02:15 Gala Boksu, Atlantic City, USA: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

03:00 
Gala Boksu, Atlantic City, USA: CLARESSA SHIELDS – CHRISTINA HAMMER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:00 ESL Pro League – CS:GO: 1. ETAP, GRUPA A na żywo
sport.tvp.pl


13:25 Mistrzostwa Europy, Szczecin: DZIEŃ 3 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Leon Biskup


20:30 Masters Tournament, Augusta, USA: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Paryż-Roubaix, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


08:00 Wyścig Six-Day, Brisbane, Australia: DZIEŃ 3 na żywo
Ipla


19:00 Energa Basket Liga – 1/4 finału: CCC POLKOWICE – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


12:00 Tahincioglu Basketball Super League – 26. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN – BAHÇEŞEHIR KOLEJI na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

12:30 Energa Basket Liga – 27. kolejka: ARKA GDYNIA – KING SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:15
Tahincioglu Basketball Super League – 26. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – BANVIT na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

21:15 
Liga ACB – 27. kolejka: DIVINA SEGUROS JOVENTUT – SAN PABLO BURGOS 

Komentarz: Jakub Ryś

21:30 NBA – play-off: OKLAHOMA CITY THUNDER – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo


07:50 Orlen Warsaw Maraton, Warszawa: MARATON na żywo
*(także o 10:25, 11:25 oraz 13:15, w TVP 1 HD o 08:55)
TVP Sport HD

08:00 
43. Maraton de Paris, Paryż, Francja: MARATON na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Nodric Swim Tour, Sztokholm, Szwecja: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:05 Pro D2 – 28. kolejka: PROVENCE RUGBY – OYONNAX na żywo
Eurosport Player


14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 1/2 Finału: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW na żywo
Ipla


17:30 Super 8  – runda zwycięzców: IBB POLONIA LONDYN – SHEFFIELD HALLAM na żywo
Ipla


11:15 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


04:00 UFC 236: MAX HOLLOWAY – DUSTIN POIRIER na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:00 
PSA World Tour, Eindhoven, Holandia: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport Player


11:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1. runda: HUBERT HURKACZ – BORNA CORIC na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

11:30 
WTA Tour, Lugano, Szwajcaria – finał: IGA ŚWIĄTEK – POLONA HERCOG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

13:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1. runda: MATTEO BERRETTINI – GRIGOR DIMITROV na żywo
Ipla

14:30 
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1. runda: LUCAS POUILLE – STAN WAWRINKA na żywo
Ipla

18:00 
WTA Tour, Bogota, Kolumbia – finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

21:00 
ATP World Tour 250, Houston, USA – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


17:45 Puchar Świata, Moskwa, Rosja: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


11:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: SUPERPOLE na żywo
Ipla

12:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: SUPERSPORT na żywo
Ipla

14:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


15:40 Moto3 – Grand Prix Ameryk: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:10 Moto2 – Grand Prix Ameryk: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:40 MotoGP – Grand Prix Ameryk: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

18:00 Moto3 – Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

19:20 Moto2 – Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

21:00 MotoGP – Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


06:30 Formuła 1 – Grand Prix Chin: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla


07:10 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
*(od 08:00 w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z Chin)
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski

08:05 Formuła 1 – Grand Prix Chin: WYŚCIG na żywo
*(od 08:50 w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański, Sławomir Kwiatkowski

10:15 Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

15:00 
Blancpain Endurance Cup, Monza, Włochy: WYŚCIG na żywo
Ipla


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 3. kolejka: CAR GWARANT START GNIEZNO – KS ROW RYBNIK SA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:00 
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: GET WELL TORUŃ – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Wojciech Dankiewicz (z Torunia)

18:30 
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Wrocławia)

20:45
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Tomasz Gollob, Leszek Demski, Dawid Stachyra, Sławomir Kryjom

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


00:00
(nd/pn)Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam