Sport w TV: niedziela – 15 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga – 17. kolejka: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF 00:10 Magazyn BUNDESLIGA+  01:00 Eredivisie – 17. kolejka: FC TWENTE – SBV VITESSE  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga – 17. kolejka: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF


00:10 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

01:00 Eredivisie – 17. kolejka: FC TWENTE – SBV VITESSE 
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 La Liga – 17. kolejka: GETAFE CF – REAL VALLADOLID na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Jakub Ostrowski

12:10 
PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

12:25 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: PIAST GLIWICE – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Kamil Kosowski (z Gliwic)

12:25 Serie A – 16. kolejka: HELLAS WERONA FC – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

13:25 2. Bundesliga – 17. kolejka: SV SANDHAUSEN – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

13:55 La Liga – 17. kolejka: CELTA VIGO – RCD MALLORCA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:25 
Eredivisie – 17. kolejka: FEYENOORD – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:30 
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

14:40 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Żelisław Żyżyński

14:55 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: KORONA KIELCE – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

14:55 Premier League – 15. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 
Serie A – 16. kolejka: AC MILAN – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 16. kolejka: JUVENTUS FC – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

14:55 
Serie A – 16. kolejka: BOLOGNA FC – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

15:20 Bundesliga – 15. kolejka: VFL WOLFSBURG – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 
La Liga – 17. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL BETIS BALOMPIE na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Lipiński

16:40 Eredivisie – 17. kolejka: AZ ALKMAAR – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński

17:00 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal


17:00 
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

17:25 PKO Ekstraklasa – 19. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LECHIA GDAŃSK na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

17:25 Premier League – 15. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:50 Bundesliga – 15. kolejka:
FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

17:55 Serie A – 16. kolejka: AS ROMA – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

18:25 LaLiga – 17. kolejka: SEVILLA FC – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Kosta Runjaic, Tomasz Wieszczycki, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

20:00 La Liga – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz

20:30 
1. Liga – 20. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – SK DYNAMO CZESKIE BUDZIEJOWICE 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

20:40 Serie A – 16. kolejka: ACF FIORENTINA – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 La Liga – 17. kolejka: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski (z Walencji)

21:30 Magazyn TURBOKOZAK na żywo
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Bartek Ignacik – Olaf Lubaszenko
Gość: Michał Nalepa

23:00 
La Liga – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Leszek Orłowski

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Maciej Jermakow


06:00 
BWF World Tour Finals, Guangzhou, Chiny: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 8:00, od 9:07 na Polsat Sport News HD)
Ipla


12:00 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora

12:40 
Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:15 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


10:30 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:55 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: BIEG NA 15 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


16:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 1. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

23:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 2. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN 
Ipla


03:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: TERENCE CRAWFORD – EGIDIJUS KAVALIAUSKAS 
Polsat Sport HD


02:00 PGA Tour – Presidents Cup, Melbourne, Australia: FINAŁ 


04:00 NHL: SAN JOSE SHARKS – VANCOUVER CANUCKS 
sport.tvp.pl

23:05 NHL: WINNIPEG JETS – PHILADELPHIA FLYERS 
sport.tvp.pl


06:30 Puchar Świata, Brisbane, Australia: DZIEŃ 3 
*(o 21:50  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla



11:55 Serie A – 13. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – POMPEA FORTITUDO BOLOGNA 
Eurosport Player

16:55 Serie A – 13. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – AX ARMANI EXCHANGE MILANO 
Eurosport Player

17:25 
Serie A – 13. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – PALLACANESTRO TRIESTE 
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 12. kolejka: START LUBLIN – BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 
Polsat Sport HD

17:55 
Serie A – 13. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET 
Eurosport Player

18:15 
VTB United League: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – BC TSMOKI-MIŃSK 
Eurosport PlayerIpla

18:25 Serie A – 13. kolejka: CANTU – TREVISO 
Eurosport Player

18:30 
Liga ACB – 12. kolejka: BARÇA LASSA – UNICAJA 

Komentarz: Radosław Spiak

20:40 Serie A – 13. kolejka: ORIORA PISTOIA – VANOLI CREMONA 
Eurosport Player

21:30 
NBA: NEW ORLEANS PELICANS – ORLANDO MAGIC 

Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk


08:00 Puchar Świata, Nagano, Japonia: BIEG NA 500 M KOBIET 
Ipla

08:30 Puchar Świata, Nagano, Japonia: BIEG NA 1000 M MĘŻCZYZN 
Ipla

09:10 Puchar Świata, Nagano, Japonia: BIEG DRUŻYNOWY KOBIET 
Ipla

09:55 Puchar Świata, Nagano, Japonia: BIEG NA 5000 M MĘŻCZYZN 
Ipla


09:00 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00 
Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla


13:30 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: SLALOM RÓWNOLEGŁY 
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


06:30 
Puchar Świata, Thaiwoo, Chiny: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH 
IplaEurosport Player


12:30 PGNiG Superliga – 17. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 
PGNiG Superliga – 17. kolejka: MMTS KWIDZYN – PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: 
Grzegorz Chodkowski – Michał Matysik (z Kwidzyna)

13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 2. kolejka: TVB 1898 STUTTGART – THW KIEL 

Komentarz: Artur Kwiatkowski

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 17. kolejka: BERGISCHER HC – SC MAGDEBURG 

Komentarz: Kamil Gapiński


14:20 
Pro D2 – 14. kolejka: MONTAUBAN – COLOMIERS US 
Eurosport Player


20:00
Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: 1. RUNDA 
sport.tvp.pl


09:00 
Puchar Świata, Whistler, Kanada: SPRINT MĘŻCZYZN
Eurosport PlayerIpla

09:30 
Puchar Świata, Whistler, Kanada: SPRINT KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


14:45 Plusliga – 10. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD

15:00 
Serie A1 – 11. kolejka: LEO SHOES MODENA – CALZEDONIA WERONA


17:30 
Plusliga – 10. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – PGE SKRA BEŁCHATÓW 


18:00 Serie A1 – 12. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – LEO SHOES MODENA 
Ipla

20:30 Plusliga – 10. kolejka: MKS BĘDZIN – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD


15:05 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
*(od 15:25 również w Eurosport 1 HD, od 15:45 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP: Sebastian Parfjanowicz, Aleksandra Rajewska


16:00 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY 
Eurosport 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: 
Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

17:45 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:45 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: FINAŁ 
Eurosport PlayerIpla


19:45 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: FINAŁ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


00:15 UFC 245, Las Vegas, USA: KAMARU USMAN – COLBY COVINGTON 


06:00 World Tour, Zhengzhou, Chiny: FINAŁ MĘŻCZYZN 
Eurosport Player

06:50 World Tour, Zhengzhou, Chiny: FINAŁ KOBIET 
Eurosport Player


12:30 World Tour, Zhengzhou, Chiny: FINAŁ DEBLA KOBIET 
Eurosport Player


13:30 World Tour, Zhengzhou, Chiny: FINAŁ DEBLA MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


08:00 FIA World Touring Car Cup, Sepang, Malezja: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 FIA World Touring Car Cup, Sepang, Malezja: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 FIA World Touring Car Cup, Sepang, Malezja: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki