Sport w TV: niedziela – 15 września 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – LOS ANGELES FC  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:25 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga – 4. kolejka: EIBAR – RCD ESPANYOL  12:25 Serie A – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – LOS ANGELES FC 
Ipla

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla


11:25 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD


11:55 LaLiga – 4. kolejka: EIBAR – RCD ESPANYOL na żywo
CANAL+ Sport HD


12:25 Serie A – 3. kolejka: GENOA – ATALANTA na żywo


12:30 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:45 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – OLIMPIA GRUDZIĄC na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:55 Championship – 7. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – SHEFFIELD WEDNESDAY na żywo


13:00 II Liga – 9. kolejka: ZNICZ PRUSZKÓW – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
sport.tvp.pl


13:25 2. Bundesliga – 6. kolejka: SV DARMSTADT – FC NURNBERG na żywo
*(od 14:55 również w Eleven Sports 3)


13:55 LaLiga – 4. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – SEVILLA na żywo
CANAL+ Sport HD


14:25 Eredivisie – 6. kolejka: FEYENOORD – ADO DEN HAAG 
Ipla

14:40 
PKO Ekstraklasa – 8. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo


14:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – ŁKS ŁÓDŹ na żywo


14:55 Serie A – 3. kolejka: SPAL – LAZIO na żywo


14:55 Premier League – 5. kolejka: BOURNEMOUTH – EVERTON na żywo


15:55 LaLiga – 4. kolejka: CELTA VIGO – GRANADA CF na żywo


17:00 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


17:25 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo


17:25 Premier League – 5. kolejka: WATFORD – ARSENAL na żywo


17:55 Serie A – 3. kolejka: AS ROMA – SASSUOLO na żywo


17:55 Bundesliga – 4. kolejka: FC PADERBORN – SCHALKE 04 na żywo


18:25 LaLiga – 4. kolejka: REAL VALLADOLID – OSASUNA na żywo


19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo


20:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEAFA


20:30 Magazyn LIGI EUROPY UEAFA


20:00 Serie A – 3. kolejka: STUDIO na żywo


20:40 Serie A – 3. kolejka: HELLAS VERONA – AC MILAN na żywo


20:55 LaLiga – 4. kolejka: REAL BETIS – GETAFE CF na żywo


21:30 Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD


21:30 Major League Soccer: SEATTLE SOUNDERS – NEW YORK RED BULLS 
Ipla

21:30 1. Liga – 9. kolejka: FC FASTAV ZLIN – AC SPARTA PRAGA 
Ipla


22:50 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo


03:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: TYSON FURY – OTTO WALLIN 
Polsat Sport HD


19:00 PGA Tour – A Military Tribute at the Greenbrier, White Sulphur Springs, USA: FINAŁ 


11:50 World Urban Games, Budapeszt, Węgry: FINAŁY


16:35
World Urban Games, Budapeszt, Węgry: FINAŁY
*(o 19:30 w Eurosport 2)


14:30 Madrid Challenge, Hiszpania: WYŚCIG 


15:45 Coppa Bernocchi, Włochy: WYŚCIG
*(o 22:35 w Eurosport 1)


17:00 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 21 


20:00 Magazyn VUELTA EXTRA 


20:30 GP Montreal, Kanada: WYŚCIG 


10:50 World Urban Games, Budapeszt, Węgry – koszykówka 3×3: FAZA GRUPOWA


13:10
World Urban Games, Budapeszt, Węgry – koszykówka 3×3: FAZA GRUPOWA


15:35
World Urban Games, Budapeszt, Węgry – koszykówka 3×3: FAZA PUCHAROWA


18:30
World Urban Games, Budapeszt, Węgry – koszykówka 3×3: FINAŁY 


09:50 Mistrzostwa Świata, Shenzen, Chiny – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:50 Mistrzostwa Świata, Shenzen, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:00 Bundesliga – 5. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – BERGISCHER HC


18:30
 PGNiG Superliga – 3. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:50 PGNiG Superliga – 3. kolejka: TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK – PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:00 Bundesliga – 5. kolejka: FUCHSE BERLIN – TVB 1898 STUTTGART


20:35
 PGNiG Superliga – 3. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


19:00 FIA World Rallycross Championship, Łotwa: ZAWODY 
Ipla


14:05 Pro D2 – 4. kolejka: BIARRITZ – OYONNAX


03:50 Puchar Świata, Hamamatsu, Japonia: KENIA – HOLANDIA 


05:20 Puchar Świata, Yokohoama, Japonia: KAMERUN – CHINY 
Ipla


06:50 Puchar Świata, Hamamatsu, Japonia: USA – SERBIA 


07:50 Puchar Świata, Yokohoama, Japonia: KOREA – DOMINIKANA 
Ipla

09:50 Puchar Świata, Hamamatsu, Japonia: BRAZYLIA – ARGENTYNA 


12:10 Puchar Świata, Yokohoama, Japonia: ROSJA – JAPONIA 
Ipla


15:00 Mistrzostwa Europy, Rotterdam, Holandia – grupa D: STUDIO na żywo
*(od 15:40 w TVP 1)
Polsat Sport HD


15:50 Mistrzostwa Europy, Rotterdam, Holandia – grupa D: HOLANDIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD


18:00 Mistrzostwa Europy, Rotterdam, Holandia – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD


18:50 Mistrzostwa Europy, Rotterdam, Holandia – grupa D: ESTONIA – CZARNOGÓRA na żywo
Polsat Sport HD


21:00 Mistrzostwa Europy, Rotterdam, Holandia – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD


07:55 Turniej Masters, Szanghaj, Chiny: FINAŁ na żywo
*(do 11:00)


13:25 Turniej Masters, Szanghaj, Chiny: FINAŁ na żywo


02:00  UFC Fight Night, Vancouver, Kanada: DONALD CERRONE – JUSTIN GAETHJE 
Ipla


04:30 WTA Tour, Hiroszima, Japonia – finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


08:00 
WTA Tour, Zhengzhou, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


10:00
WTA Tour, Nanchang, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


11:50
Pekao Szczecin, Open: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl


14:00 LOTTO Superliga – 2. kolejka: DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI – DERKOGLASS DZIAŁDOWO 


06:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Szanghaj, ChinyWYŚCIG 1 MX2 


07:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Szanghaj, Chiny: WYŚCIG 1 MXGP 


09:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Szanghaj, Chiny: WYŚCIG 2 MX2 
*(o 11:00 w Eurosport 2)


10:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Szanghaj, Chiny: WYŚCIG 2 MXGP 
*(o 12:00 w Eurosport 2)


11:00 Moto3 – Grand Prix San Marino: WYŚCIG 
Ipla

16:30 Moto2 – Grand Prix San Marino: WYŚCIG 
Ipla

17:45 MotoGP – Grand Prix San Marino: WYŚCIG 
Ipla


02:25 FIA World Touring Car Cup, Beilun, Chiny: I SESJA KWALIFIKACYJNA


03:00 FIA World Touring Car Cup, Beilun, Chiny: II SESJA KWALIFIKACYJNA
*(o 07:45 w Eurosport 1)


08:15 FIA World Touring Car Cup, Beilun, Chiny: WYŚCIG 2 


09:15 FIA World Touring Car Cup, Beilun, Chiny: WYŚCIG 3 


11:35 Porsche Carrera Cup Germany, Hockenheimring, Niemcy: WYŚCIG 2 


14:25 Nice 1. liga żużlowa – mecz finałowy fazy play-off: KS ROW RYBNIK – AGRED MALESA TŻ OSTROVIA na żywo
Ipla


16:15 PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla


16:30 PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla


19:00 PGE Ekstraliga – finał: WSTĘP DO MECZU na żywo


19:30 PGE Ekstraliga – finał: UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo


21:30 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


23:35 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart