Sport w TV: niedziela – 16 lipca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA World Grand Prix – grupa 2: POLSKA – KOREA POPOŁUDNIOWA 04:00 Mecz Towarzyski: LOS ANGELES GALAXY – MANCHESTER UNITED  07:55 CONCACAF Gold Cup 2017, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA World Grand Prix – grupa 2: POLSKA – KOREA POPOŁUDNIOWA


04:00 Mecz Towarzyski: LOS ANGELES GALAXY – MANCHESTER UNITED na żywo
Ipla

07:55 CONCACAF Gold Cup 2017, Cleveland, USA – grupa B: NIKARAGUA – USA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:10 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

15:10
 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Piotr Laboga

15:25 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: ARKA GDYNIA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HD

15:25 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)

17:35 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński, Mariusz Wróblewski

17:45 Mistrzostwa Europy Kobiet, Utrecht, Holandia – grupa A: HOLANDIA – NORWEGIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: LECH POZNAŃ – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Maciej Murawski (z Poznania)

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Michał Probierz, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła

20:30
Mistrzostwa Europy Kobiet, Doetinchem, Holandia – grupa A: DANIA – BELGIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:55 
Serie A – 14. kolejka: CRUZEIRO EC – CR FLAMENGO na żywo
Ipla

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła


03:00 Gala Boksu, Inglewood, USA: SULLIVAN BARRERA – JOE SMITH JR. na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00 PGA European Tour – AAM Scotish Open, Troon, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – John Deere Classic, Silvis, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


12:45 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 Tour de France: ETAP 15 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:15 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IAAF, Nairobi, Kenia: DZIEŃ 4 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:55 Mistrzostwa Europy U23, Bydgoszcz, Polska: DZIEŃ 4  – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(o 0:00 z nd/pn premiera.200 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:00
Diamentowa Liga, Rabat, Maroko: MITYNG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Artur Partyka – Marek Plawgo

23:00
 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IAAF, Nairobi, Kenia: DZIEŃ 5 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


19:15 Puchar Świata, Wilno, Litwa: PODSUMOWANIE premiera.200
Sportklub


13:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata: PODSUMOWANIE 1. POŁOWY SEZONU premiera.200
CANAL+ Sport HD


06:00 World Grand Prix – grupa 1: JAPONIA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Łukasz Kadziewicz – Maciej Jarosz

06:50
 
World Grand Prix – grupa 1: WŁOCHY – TURCJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Damian Dacewicz – Krzysztof Ignaczak

09:00 World Grand Prix – grupa 1: SERBIA – TAJLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Łukasz Kadziewicz – Maciej Jarosz

09:20 
World Grand Prix – grupa 1: CHINY – USA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

17:15 
World Grand Prix – grupa 2: PERU – ARGENTYNA na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Wójtowicz

19:00 
World Grand Prix – grupa 1ROSJA – HOLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

20:15 
World Grand Prix – grupa 2: POLSKA – KOREA POPOŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Wójtowicz

21:10 
World Grand Prix – grupa 1: DOMINIKANA – BELGIA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz


11:00  Beach Volleyball European Championship Master Alanya, Alanya, Turcja: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski

12:00  Beach Volleyball European Championship Master Alanya, Alanya, Turcja: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski

12:00 Plaża Open, Gdańsk, Polska: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:55 
Plaża Open, Gdańsk, Polska: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 
Beach Volleyball European Championship Master Alanya, Alanya, Turcja: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski

16:00
 Beach Volleyball European Championship Master Alanya, Alanya, Turcja: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski


12:55 Plaża Open, Gdańsk, Polska: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:55 Plaża Open, Gdańsk, Polska: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


10:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: WIEŻA 10M – SKOKI SYNCHR. – ELIMINACJE KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: TRAMPOLINA 1M – FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:15
 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, WęgryWIEŻA 10M – SKOKI SYNCHR. – FINAŁ KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub


22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


13:45 Magazyn KRONIKA WIMBLEDONU premiera.200
Polsat Sport HDIpla

14:45
Magazyn STUDIO WIMBLEDON – ZAPOWIEDŹ DNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Prowadzi: Justyna Kostyra

15:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – Finał Singla Mężczyzn: ROGER FEDERER – MARIN CILIC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

18:00
Magazyn STUDIO WIMBLEDON – PODSUMOWANIE TURNIEJU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Prowadzi: Justyna Kostyra

18:15
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – Finał Miksta: MURRAY/HINGIS – KONTINEN/WATSON na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek


11:15 Porsche Supercup, Northamptonshire, Wielka BrytaniaWYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Andrzej Borowczyk

12:30 
FIA World Endurance Championship, Nürburg, NiemcyWYŚCIG na żywo
(od 18:15 na żywo w Eurosporcie 1)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
13:00 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo
Ipla

13:40 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
FIA World Touring Car Championship w Termas de Rio Hondo: WYŚCIG OTWARCIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
FIA World Touring Car Championship w Termas de Rio Hondo: WYŚCIG GŁOWNY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


14:45 Nice 1.Liga Żużlowa – 12. kolejka: POLONIA BYDGOSZCZ – EURO FINNANCE POLONIA PIŁA na żywo
Ipla

Komentarz: Marcin Feddek (z Bydgoszczy)

16:45 Nice 1.Liga Żużlowa – 12. kolejka: RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – ORZEŁ ŁÓDŹ  na żywo
Ipla

18:30 PGE Ekstraliga: STUDIO na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: ROW RYBNIK – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo
 Canal+ Sport Online

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

20:00 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny