Sport w TV: niedziela – 16 sierpnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Major League Soccer – 24. kolejka: NEW YORK RED BULLS – TORONTO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:55 Major League Soccer – 24. kolejka: NEW YORK RED BULLS – TORONTO FC  na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Edward Durda


12:25 Premier Liga – 5. kolejka: LOKOMOTIV MOSKWA – TEREK GROZNY na żywo
NTV Russia


12:25 Eredivisie – 2. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC GRONINGEN na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

13:55 Ligue 1 – 2. kolejka: STADE REIMS – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Radosław Majdan

14:25 Jupiler League – 4. kolejka: KV OOSTENDE – RSC ANDERLECHT na żywo
NTV Spor

14:25 Premier League – 2. kolejka: CRYSTAL PALACE – ARSENAL FC na żywo
CANAL+Idman TV
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

14:25 Eredivisie – 2. kolejka: SC CAMBUUR – FEYENOORD ROTTERDAM na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz

15:10 Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Białegostoku)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński


15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Michał Zawacki – Radosław Gilewicz

15:25 Bundesliga – 1. kolejka: VfL WOLFSBURG – EINTRACHT FRANKFURTna żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Michał Zawacki – Radosław Gilewicz

15:25 Ekstraklasa – 5. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – RUCH CHORZÓWna żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Białegostoku)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński


15:55 Ligue 1 – 2. kolejka: FC LORIENT – SC BASTIAna żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

16:55 Premier League – 2. kolejka: MANCHESTER CITY – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDIdman TVDuhok TV
Komentarz w Canal+ Sport 2: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

16:55 Primeira Liga – 1. kolejka: VITORIA SETUBAL – BOAVISTA PORTOna żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

17:25 Bundesliga – 1. kolejka: VFB STUTTGART – FC KÖLN na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Sławomir Chałaśkiewicz

17:35 Ekstraklasa – 5. kolejka: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Michał Wodziński (z Krakowa)
Reporter: Paulina Bojarska


17:40 I Liga Polska – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120

Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Legnicy)
Reporter: Sebastian Staszewski


17:55 I Liga – 3. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – CHROBRY GŁOGÓWna żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Legnicy)
Reporter: Sebastian Staszewski


17:55 Ekstraklasa – 5. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LECHIA GDAŃSKna żywo
CANAL+
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


17:55 Valais Cup – finał: OLYMPIQUE LYON – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Julian Kowalski – Joanna Tokarska

18:25 TIM Cup – 1/32 Finału: UDINESE CALCIO – NOVARA CALCIO na żywo
Rai sport 1

18:30 Pari-Match League – 5. kolejka: CHORNOMORETS ODESSA – ZORIA ŁUGAŚNK na żywo
2+2

19:10 Primeira Liga – 1. kolejka: SC BRAGA – CD NACIONAL na żywo
Sportklub
Komentarz: Bartłomiej Rabij

19:10 Synot Liga – 4. kolejka: JABLONEC – SLOVAN LIBEREC na żywo
ČT Sport

19:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD

19:55 PTT 1. Lig – 1. kolejka: GIRESUNSPOR – KARABUKSPOR na żywo
TRT 1 HD

19:55 PTT 1. Lig – 1. kolejka: ALTINORDU – SAMSUNSPOR na żywo
TRT Avaz

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HD

Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

20:55 PTT 1. Lig – 1. kolejka: SANLIURFASPOR – ADANASPOR na żywo
TRT 3 Spor

20:55 Ligue 1 – 2. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – GAZELEC AJACCIO na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Świerczewski

21:10 TIM Cup – 1/32 Finału: TORINO FC – PESCARA CALCIO na żywo
Rai sport 1

22:55 Major League Soccer – 24. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – ORLANDO CITYna żywo

Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Lach

e-sport
17:00 League of Legends Championship Series: PÓŁFINAŁY na żywo
Polsat Sport News
Studio: Filip „Testree” Mątowski – Jakub „Creaton” Grzegorzewski, Fryderyk „Veggie” Kozioł
Komentarz: Michał „Avahir” Kudliński – Arkadiusz „Radjo_log” Popiel

golf
20:00
US PGA Championship, Kohler, USA: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

jeździectwo
13:30 Mistrzostwa Europy, Aachen, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi

13:50 Mistrzostwa Europy, Aachen, Niemcy: UJEŻDŻENIE – PROGRAM DOWOLNY na żywo
*(o 22:00 premiera.200 w Eurosport)
TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DE
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi
Komentarz w polskim EurosporcieEurosporcie: Marek Szewczy
k

kajakarstwo górskie
12:00
Puchar Świata, Pau, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport HD

Komentarz: Igor Błachut, Bogdan Chruścicki

kolarstwo szosowe
14:45 Eneco Tour: ETAP 7 na żywo
*(od 15:00 w Eurosport DE)
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:00 
Arctic Race of Norway: ETAP 4 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Stanisław Brzósko, Dariusz Baranowski

lekkoatletyka
14:10 Magazyn ATLE
CI premiera.200
Polsat Sport HD

rzutki
19:00 World Series Of Darts, Perth, Australia: PÓŁFINAŁ premiera.200
ITV 4

siatkówka plażowa mężczyzn
09:00 Mistrzostwa Polski, Kraków: ĆWIERĆFINAŁY  na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa, Krzysztof Wanio (z Krakowa)


12:00 Mistrzostwa Polski, Kraków: PÓŁFINAŁ na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Lepa, Krzysztof Wanio (z Krakowa)


13:00 Mistrzostwa Polski, Kraków: PÓŁFINAŁ na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Lepa, Krzysztof Wanio (z Krakowa)

15:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Lepa, Krzysztof Wanio (z Krakowa)

16:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: FINAŁ na żywo
polsat-sport-hd.120

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
00:30 
WTA Premier Event, Toronto, Kanada – 1/2 Finału: SERENA WILLIAMS – BELINDA BENCIĆ na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski

02:00 ATP World Tour Masters 1000, Montreal, Kanada – 1/2 finału: KEI NISHIKORI – ANDY MURRAY na-żywo
polsat-sport-hd.120

19:00 WTA Premier Event, Toronto, Kanada – Finał: BELINDA BENCIC – SIMONA HALEP na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

Komentarz: Michał Lewandowski

21:00
ATP World Tour Masters 1000, Montreal, Kanada – Finał: NOVAK DJOKOVIC – ANDY MURRAY na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

wyścigi motocyklowe
08:40 Moto3, GP Czech: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DEpolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 


09:10 Moto2, GP Czech: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
polsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 


09:40 MotoGP, GP Czech: ROZGRZEWKA na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
polsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 


11:00 Moto3, GP Czech: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
polsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 


12:20 Moto2, GP Czech: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
polsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 
14:00 MotoGP, GP Czech: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
polsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
Reporter w Polsacie: Michał Fiałkowski 

żużel
17:00 
Nice Polska Liga: STUDIO na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

Studio: Sebastian Parfjanowicz (z Bydgoszczy)
Reporter: Filip Czyszanowski


17:15 
Nice Polska Liga – 13. kolejka: POLONIA BYDGOSZCZ – WANDA INSTAL KRAKÓW na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Bydgoszczy)
Reporter: Filip Czyszanowski


16:30 
PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Gorzowa)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Łukasz Benz


16:55
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: GKM GRUDZIĄDZ – KS TORUŃ na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła (z Grudziądza)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Łukasz Benz


19:00 PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD

Studio: Gabriel Waliszko – Robert Wardzała (z Tarnowa)
Reporter: Michał Łopaciński


19:25
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: UNIA TARNÓW – PGE STAL RZESZÓW  na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz (z Tarnowa)
Reporter: Michał Łopaciński


21:45 Magazyn PGE EKSTRALIGA na-żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski – Władysław Komarnicki, Jacek Frątczak, Dawid Stachyra

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Dawid Cach, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA