Sport w TV: niedziela – 17 kwietnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:30 Eredivisie – 31. kolejka: RODA JC – PSV EINDHOVEN  Komentarz: Leszek Bartnicki […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:30 Eredivisie – 31. kolejka: RODA JC – PSV EINDHOVEN  premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Leszek Bartnicki

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk

11:55 Liga BBVA – 33. kolejka: MALAGA CF – ATHLETIC BILBAO na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25 Eredivisie – 31. kolejka: AFC AJAX – FC UTRECHT na żywo
polsat-sport-extra-hd.120 Ipla

Komentarz: Cezary Kowalski

12:25 Serie A – 33. kolejka: ATALANTA BC – AS ROMA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

12:35 I Liga – 26. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Polsat Sport HD Ipla

Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Mateusz Majak

12:55 Puchar Szkocji – półfinał: RANGERS FC  – CELTIC FC na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński


13:55 Ligue 1 – 34. kolejka: FC NANTES – MONTPELLIER HSC na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Stefan Białas

14:25 Premier League – 34. kolejka: LEICESTER CITY – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HD  Canal+ Sport Online

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

14:55 Serie A – 33. kolejka: JUVENTUS FC – US PALERMO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:10 Ekstraklasa, grupa spadkowa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

15:10
 
Ekstraklasa, spadkowa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Michał Wodziński

15:25 Ekstraklasa, grupa spadkowa – 31. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na żywo
CANAL+ HD  Canal+ Sport Online

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Bielska-Białej)

Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

15:25 
Ekstraklasa, spadkowa – 31. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Michał Wodziński

15:15 Bundesliga – 30. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – HAMBURGER SV na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


15:55 Liga BBVA – 33. kolejka: SEVILLA CF – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Eleven

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:55 Premier League – 34. kolejka: ARSENAL FC – CRYSTAL PALACE na żywo
CANAL+ Sport 2 HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

16:55 Primeira Liga – 30. kolejka: CF OS BELENENSES – ACADEMICA COIMBRA na żywo
Sportklub
Komentarz: Tomasz Zieliński


17:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 Finału: ATLETICO MADRYT – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HD  sport.tvp.pl

17:30 Bundesliga – 30. kolejka: 1. FSV MAINZ – 1. FC KOELN na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


17:30 
Ekstraklasa, grupa spadkowa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD  

Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


17:55 Ekstraklasa, grupa spadkowa – 31. kolejka: WISŁA KRAKÓW – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ HD  Canal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński

17:55 Serie A – 33. kolejka: SS LAZIO – EMPOLI FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

18:10 Liga BBVA – 33. kolejka: ATLETICO MADRYT – GRANADA CF na żywo
Eleven

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:25 Primeira Liga – 30. kolejka: CS MARITIMO – VITORIA GUIMARAES na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Grzywacz

19:25 Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HD  sport.tvp.pl

19:30 Bundesliga – 30. kolejka: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player


20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HD  Canal+ Sport Online

Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

20:25 Liga BBVA – 33. kolejka: FC BARCELONA – VALENCIA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 Serie A – 33. kolejka: UC SAMPDORIA – AC MILAN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

21:40 Primeira Liga – 30. kolejka: FC PORTO – NACIONAL FUNCHAL na żywo
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

21:40
Peri-Match League – 22. kolejka: SZACHTAR DONIECK – OLIMPIK DONIECK premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Marek Kleitz

23:30
 
Campeonato Paulista Série A1 – 1/4 Finału: AUDAX SAO PAULO – SAO PAULO na żywo
Eleven

23:30
 Campeonato Paulista Série A1 – 1/4 Finału: SANTOS FC – SAO BENTO na żywo
Eleven Sports

23:50
Premier Liga – 24. kolejka: LOKOMOTIV MOSKWA – CSKA MOSKWA premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

boks
02:00 Gala, Nowy York, USA: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:00
Gala, Nowy York, USA:  KRZYSZTOF GŁOWACKI – STEVE CUNNINGHAM na żywo
Polsat Sport HDIpla

golf
11:00 PGA European Tour – Open de Espana, San Roque, Hiszpania: FINAŁY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
19:55 Mistrzostwa Świata 1B, Zagrzeb, Chorwacja: CHORWACJA – WIELKA BRYTANIA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

jeździectwo
09:45 Global Champions Tour, Meksyk, Meksyk: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:00
Magazyn LONGINES GLOBAL CHAMPIONS TOUR 2016 premiera.200
Sportklub

kolarstwo szosowe
15:00 Amstel Gold Race, Holandia: WYŚCIG  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

koszykówka mężczyzn
20:35 Tauron Basket Liga – 28. kolejka: POLFARMEX KUTNO – ROSA RADOM na żywo
Polsat Sport NewsIpla

23:30
Liga ACB – 28. kolejka: REAL MADRYT – FIATC JOVENTUT premiera.200
Sportklub

piłka ręczna kobiet
18:00 Puchar Polski – Finał: ??? – ??? na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

siatkówka mężczyzn
14:35 Liga Mistrzów CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:45 
Liga Mistrzów CEV – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00
Liga Mistrzów CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00
Liga Mistrzów CEV – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla


20:30
Liga Mistrzów CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

siatkówka plażowa mężczyzn
07:30 World Tour, Chiny: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

08:30
World Tour, Chiny: FINAŁ na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

sporty ekstremalne
11:00 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
02:00 UFC on FOX 19: RASHAD EVANS – GLOVER TEIXEIRA na żywo
Extreme Sport Channel

snooker
11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:15 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

tenis
12:00 Puchar Federacji: POLSKA – TAJWAN na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

14:00 Puchar Federacji: POLSKA – TAJWAN na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

14:30 ATP World Tour Masters 1000, Monte Carlo –Finał: GAEL MONFILS – RAFAEL NADAL na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:00
Puchar Federacji: POLSKA – TAJWAN na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

wyścigi motocyklowe
11:00 Mistrzostwa Świata Supersport, Assen, Holandia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: II WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:15
 
Mistrzostwa Świata Superstock, Assen, Holandia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

wyścigi samochodowe
07:15 Formułą 1, Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Eleven Sports

07:45 Formuła 1, Grand Prix Chin: WYŚCIG  na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

10:00 Formułą 1, Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Eleven Sports

12:00 
FIA World Touring Car Championship, Orechova Potonia, Słowacja: I WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00 FIA World Touring Car Championship, Orechova Potonia, Słowacja: II WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:15 
Eurocup Formula Renault 2.0, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:00
 Mistrzostwa świata Endurance, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


21:00
 ETC Cup, Słowacja: WYŚCIG premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player


21:07 Mistrzostwa Świta Rollycross, Portugalia: WYŚCIG premiera.200
Polsat Sport NewsIpla

22:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Leon, Meksyk: WYŚCIG I na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

23:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Leon, Meksyk: WYŚCIG II na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

żużel
13:15 Nice Polska Liga – 4. kolejka: RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – EKO-DIR WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo
TVP 3sport.tvp.pl

16:30 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Gabriel Waliszko (z Wrocławia)
Reporterzy: Sergiusz Ryczel, Joanna Cedrych

17:00 
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – ROW RYBNIK na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Edward Durda – Paweł Ruszkiewicz (z Wrocławia)

19:00 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Torunia)
Reporterzy: Michał Łopaciński, Jakub Zborowski


19:30 
PGE Ekstraliga – 2. kolejka:  GET WELL TORUŃ – EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Tomasz Gollob (z Torunia)

21:45 PGE Ekstraliga: MAGAZYN na żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski – Tai Woffinden, Mirosław Kowalik, Leszek Demski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Adrian Wojdyło / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny