Sport w TV: niedziela – 18 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 Mistrzostwa Świata U-17 – Faza grupowa: ??-??  09:07 Eredivisie – 9. kolejka: HERACLES ALMELO – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:45 Mistrzostwa Świata U-17 – Faza grupowa: ??-?? na żywo

Eurosport 2 HD

09:07 Eredivisie – 9. kolejka: HERACLES ALMELO – AFC AJAX premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń


11:55 Liga BBVA – 8. kolejka: VILLARREAL CF – CELTA VIGO na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Michał Gąsiorowski

12:25 Serie A – 8. kolejka: FC BOLOGNA – UD PALERMO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Radosław Majdan

12:25 Premier Liga – 12. kolejka: SPARTAK MOSKWA – LOKOMOTIW  na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz

12:35 1. Liga – 13. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – ZAWISZA BYDGOSZCZ na-żywo

polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporter: Łukasz Borowski


13:55 Ligue 1 – 10. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – FC LORIENT na-żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas


14:25 Eredivisie – 9. kolejka: SC HEERENVEEN – FEYENORD ROTTERDAM na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55 
Serie A – 8. kolejka: SSC NAPOLI – ACF FIORENTINA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

15:10 Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo

CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)


15:15 Bundesliga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD

15:25 Ekstraklasa – 11. kolejka: WISŁA KRAKÓW – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na-żywo

CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)


15:25 Bundesliga – 9. kolejka: FC KÖLN – HANNOVER 96 na żywo
Eurosport 2 HD

15:55 
Liga BBVA – 8. kolejka: REAL SOCIEDAD – ATLETICO MADRYT na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Jakub Ostrowski

16:55
 
Ligue 1 – 10. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – MONTPELLIER HSC na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Michel Thiry

16:55 Premier League – 9. kolejka: NEWCASTLE UNITED  – NORWICH CITY na żywo

CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:25 Bundesliga – 9. kolejka: VFB STUTTGRT – FC INGOLSTADT na żywo
Eurosport 2 HD

17:35 Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)

17:55 
Liga BBVA – 8. kolejka: GETAFE CF – UD LAS PALMAS na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:55 Ekstraklasa – 12. kolejka: LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo

CANAL+ HD Canal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

20:25 
Liga BBVA – 8. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – ATHLETIC BILBAO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Patryk Mirosławski – Jakub Ostrowski

20:40 Serie A – 8. kolejka: INTER MEDIOLAN – JUVENTUS FC na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

23:00 Major League Soccer – 33. kolejka: HOUSTON DYNAMO – SEATTLE SOUNDERS FC na żywo
Eurosport 2 HD

23:55
 
Eredivisie – 9. kolejka: PSV EINDHOVEN – EXCELSIOR premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

boks
03:00 Gala, Nowy York, USA: GIENNADIJ GOLOVIKN – DAVID LEMIEUX  na żywo
polsat-sport-hd.120

futsal
19:55 Futsal Ekstraklasa – 5. kolejka: POGOŃ ’04 SZCZECIN – GAF OMEGA GLIWICE na żywo
Orange sport

golf
14:00 PGE European Tour – Portugal Masters: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD

hokej na lodzie
13:15 Polska Hokej Liga – 16. kolejka: GKS TYCHY – COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP RegionalnaTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek (z Tychów)
Reporter: Olga Rybicka

jeździectwo
19:50 FEI World Cup, Oslo, Norwegia: SKOKI premiera.200
Eurosport HD

judo
16:00 Grand Prix, Paryż, Francja: DZIEŃ 2 na-żywo
Fightklub

kolarstwo torowe
19:30 Mistrzostwa Europy, Grenchen, Szwajcaria: DZIEŃ 5 na-żywo
Eurosport 2 HD

21:30 6 dni Londynu, Anglia: ZAWODY na-żywo
Eurosport 2 HD

koszykówka mężczyzn
12:00 Liga ACB – 2. kolejka: DOMINION BILBAO BASKET – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
Sportklub


18:00 Liga ACB – 2. kolejka: BALONCESTO SEVILLA – FC BARCELONA LASSA na żywo
Sportklub

19:50 Tauron Basket Liga – 2. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport News

lekkoatletyka
09:15 Zawody, Amsterdam, Holandia: MARATON na żywo
Eurosport HD

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Handball-Bundesliga – 10. kolejka: VFL GUMMERSBACH – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
Sportklub

rugby
14:00 Puchar Świata, Cardiff, Wlk. Brytania – 1/4 Finału: IRLANDIA – ARGENTYNA na-żywo
Polsat Sport Extra HD

17:00 
Puchar Świata, Londyn, Wlk. Brytania – 1/4 Finału: AUSTRALIA – SZKOCJA na żywo
Polsat Sport Extra HD

siatkówka mężczyzn
10:50 Memoriał Zdzisława Ambroziaka – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Warszawy)
Reporter: Jacek Laskowski


13:50 Memoriał Zdzisława Ambroziaka – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Warszawy)
Reporter: Piotr Dębowski


16:00 Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

16:30 Mistrzostwa Europy,MECZ O 3. MIEJSCE na żywo
polsat-sport-hd.120

19:30 Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

19:45 Mistrzostwa EuropyFINAŁ na żywo
polsat-sport-hd.120

21:45 Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty motorowe
23:00 FIA World Rallycross Championship, Włochy: WYŚCIG premiera.200
Polsat Sport Extra HD

sporty walki
20:00 Gladiators Of  The Cage II, Kraków: RAFAŁ CZECHOWSKI – PIOTR OLSZYNKA premiera.200
Fightklub

22:00
Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
08:00 WTA Tour, Tjanjin, Chiny – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

10:30 
ATP Masters 1000, Szanghaj, Chiny – Finał: ??? – ???
 na żywo
Polsat Sport Extra HD

14:00
WTA Tour, Linz, Austria – Finał: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HD

tenis stołowy
07:00 Puchar Świata Mężczyzn, Szwecja: ZAWODY na żywo
Eurosport HD

wyścigi motocyklowe
01:40 Moto 3, Grand Prix Australii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

02:10 Moto 2, Grand Prix Australii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

02:40 Moto GP, Grand Prix Australii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

04:00 Moto 3, Grand Prix Australii: WYŚCIG  na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

05:20 Moto 2, Grand Prix Australii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

07:00 Moto GP, Grand Prix Australii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:45
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike: WYŚCIG II na żywo
Eurosport 2 HD

18:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: WYŚCIG I na żywo
Eurosport HD

19:00 
Mistrzostwa Świata Supersport, Doha, Katar: WYŚCIG  na żywo
Eurosport HD

21:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: WYŚCIG I na żywo
Eurosport HD

wyścigi samochodowe
13:00 Eurocup Formula Renault 2.0, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD

15:10 Seria DTM, Hockenhein, Niemcy: WYŚCIG na żywo
nSport+ HD

15:30 
World Series by Renault, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD

17:30 
Drift Masters GP: STUDIO na żywo
nSport+ HD

18:00 
Drift Masters GP, Toruń: 10 RUNDA na żywo
nSport+ HD

19:50 
Drift Masters GP:
STUDIO na żywo
nSport+ HD

żeglarstwo
19:30 Seria Światowa o Puchar Ameryki Północnej w Hamilton: ZAWODY na żywo
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Radosław Kępys, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA