Sport w TV: niedziela – 18 sierpnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ZAGŁEBIE LUBIN 02:00 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – PHILADELPHIA UNION  Komentarz: Robert Zieliński 11:00 Magazyn […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ZAGŁEBIE LUBIN


02:00 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – PHILADELPHIA UNION 
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

11:00
Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

13:00
II Liga – 4. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – ELANA TORUŃ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Łęcznej)
Reporter: Jan Piasecki

13:25
2. Bundesliga – 3. kolejka: DYNAMO DREZNO – 1. FC HEIDENHEIM na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

14:40
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Marcin Baszczyński (z Gliwic)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Cezary Olbrycht

14:55
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: PIAST GLIWICE – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Marcin Baszczyński (z Gliwic)

14:55
Premier League – 2. kolejka: SHEFFIELD UNITED – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:55 
1. Liga – 6. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FC BANIK OSTRAWA na żywo
*(o 21:00  w Polsat Sport Extra HD)

Komentarz: Marcin Kalita

15:20
Bundesliga – 1. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

16:40 
Eredivisie – 3. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – FC UTRECHT na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport Extra HD)

Komentarz: Szymon Rojek

16:55
LaLiga – 1. kolejka: CD ALAVES – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:00
Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak – Paweł Kapusta, Maciej Kruk

17:00
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Bartek Ignacik (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

17:10
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Bełchatowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

17:25
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ZAGŁEBIE LUBIN na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

17:25
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – LECHIA GDAŃSK na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Bełchatowa)

17:25 
Premier League – 2. kolejka: CHELSEA FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:55
Bundesliga – 1. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – RB LIPSK na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:10 
Puchar Włoch – 3. runda: AFC FIORENTINA – AC MONZA BRIANZA 1912 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Sebastian Mila

18:50
1. Liga – 6. kolejka: FK TEPLICE – FC VIKTORIA PILZNO na żywo

Komentarz: Marcin Kalita

18:55
LaLiga – 1. kolejka: RCD ESPANYOL – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:30
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Dariusz Sztylka, Tomasz Wieszczycki, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

19:55
Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak – Paweł Kapusta, Maciej Kruk

19:55 
Eredivisie – 3. kolejka: HERACLES ALMELO – PSV EINDHOVEN na żywo

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:55
LaLiga – 1. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

20:55 
Puchar Włoch – 3. runda: FC CROTONE – UC SAMPDORIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Podoliński

21:30
Magazyn TURBOKOZAK
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Bartek Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski

21:55
LaLiga – 1. kolejka: ATLETICO MADRYT – GETAFE CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała


00:00 (nd/pon) Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Edward Durda, Leszek Orłowski, Żelisław Żyżyński


04:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: EMANUEL NAVARRETE – FRANCISCO DE VACA 


13:00 PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: FINAŁ 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 PGA Tour – BMW Championships, Medinah, USA: FINAŁ
Ipla
Komentarz: Jacek Person


00:00 Tour of Utah, USA: ETAP 5 

Komentarz: Igor Błachut – Robert Radosz

13:00
Postnord UCI WWT Vårgårda WestSweden RR, Szwecja: WYŚCIG KOBIET

Komentarz: Stanisław Brzósko – Paulina Brzeźna-Bentkowska

15:00 
BinckBank Tour, Belgia: ETAP 7 

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

17:00 
Arctic Race of Norway, Norwegia: ETAP 4

Komentarz: Stanisław Brzósko – Mariusz Czykier

22:00 
Tour of Utah, USA: ETAP 6

Komentarz: Igor Błachut – Robert Radosz


14:50
VTG Supercup, Hamburg, Niemcy: NIEMCY – POLSKA
sport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Piotr Sobczyński


15:00 Diamentowa Liga, Birmingham, Wielka Brytania: MITYNG 



16:30 Euro Beach Soccer League, Catania, Włochy: FRANCJA – NIEMCY

Komentarz: Piotr Przybysz – Marek Górecki

17:45
Euro Beach Soccer League, Catania, Włochy: WŁOCHY – BIAŁORUŚ

Komentarz: Piotr Przybysz – Marek Górecki


12:15
Letnie Grand Prix, Zakopane, Polska: STUDIO
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner, Adam Małysz (z Zakopanego)
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Marcin Rams, Mateusz Leleń

12:30 
Letnie Grand Prix, Zakopane, Polska: WSTĘP DO KONKURSU 


13:00
Letnie Grand Prix, Zakopane, Polska: KONKURS INDYWIDUALNY
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Zakopanego)


11:00 China Championship, Kanton, Chiny: KWALIFIKACJE


13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 
*(o 15:00 w Eurosport 2 HD)


14:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP 
*(o 15:30 w Eurosport 2 HD)


16:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 


17:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP 


04:00 UFC 241, Anaheim, USA: DANIEL CORMIER – STIPE MIOCIC 
Polsat Sport HD


00:00 ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIC – DANIIL MEDVEDEV 
Polsat Sport HD

20:00
WTA Tour, Cincinnati, USA – finał: SVETLANA KUZNETSOVA – MADISON KEYS na żywo
*(o 23:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

22:00 
ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – finał: DANIIL MEDVEDEV – DAVID GOFFIN 
Polsat Sport HD


00:20 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich 2020: SZTAFETA MIESZANA
*(o 12:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla


16:10 Dzień na Wyścigach – Służewiec 2019: NAGRODA EUROPY 
*(od 16:55 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl


14:20 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Caldwell Park: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Sławomir Szymczak

17:20 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Caldwell Park: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 18:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Sławomir Szymczak


14:25 Nice 1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: CAR GWARANT GNIEZNO – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:20 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:30
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart