Sport w TV: niedziela – 19 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:15 Magazyn ELEVEN GOL  00:55 Major League Soccer – 25. kolejka: PHILADELPHIA UNION – NEW YORK CITY  00:55 Major League Soccer – 25. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

00:55
Major League Soccer – 25. kolejka: PHILADELPHIA UNION – NEW YORK CITY na żywo
Eurosport Player

00:55
Major League Soccer – 25. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport Player

01:00 Eredivisie – 2. kolejka: VVV VENLO – AFC AJAX premiera.200
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

01:25
Major League Soccer – 25. kolejka: MONTREAL IMPACT – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport Player

01:55
Major League Soccer – 25. kolejka: FC DALLAS – MINNESOTA UNITED na żywo
Eurosport Player

02:25
Major League Soccer – 25. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport Player

02:55
Major League Soccer – 25. kolejka: HOUSTON DYNAMO – REAL SALT LAKna żywo
Eurosport Player

03:55
Major League Soccer – 25. kolejka: SAN JOSE EARTHQUAKES – TORONTO FC na żywo
Eurosport Player

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Michał Probierz

13:30 Magazyn LA LIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

14:25 Premier League – 2. kolejka: MANCHESTER CITY – HUDDERSFIELD TOWN na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:25
Eredivisie – 2. kolejka: FEYENOORD – EXCELSIOR na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

15:10
 Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

15:15 
DFB Pokal – 1. runda: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: FC VIKTORIA KOLN – RB LEIPZIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: BFC DYNAMO – 1. FC KOELN na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: BSG CHEMIE LEIPZIG – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: SSV JEDDELOH – 1. FC HEIDENHEIM na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: TUS KOBLENZ – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: SC WEICHE FLENSBURG 08 – VFL BOCHUM na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: KARLSRUHER SC – HANNOVER 96 na żywo
Eurosport Player

15:25 
DFB Pokal – 1. runda: 1. FC LOK STENDAL – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Eurosport Player

15:25
 DFB Pokal – 1. runda: TSV STEINBACH – FC AUGSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Warszawy)

16:55 
Premier League – 2. kolejka: BRIGHTON&HOVE ALBION – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:30
 
Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Michał Wodziński (z Poznania)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Adam Westfal

17:30 
Serie A – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)

17:5
Lotto Ekstraklasa – 5. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

17:55
Serie A – 1. kolejka: TORINO FC – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

17:55
1.Liga – 5. kolejka: AC SPARTA PRAGA – 1.FK PRIBRAM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

18:10 
La Liga Santander – 1. kolejka: SD EIBAR – SD HUESCA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

18:25 
DFB Pokal – 1. runda: 1860 MONACHIUM – HOLSTEIN KIEL na żywo
Eurosport Player

18:25 
DFB Pokal – 1. runda: BSC HASTEDT – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport Player

18:25 
DFB Pokal – 1. runda: CARL ZEISS JENA – 1. FC UNION BERLIN na żywo
Eurosport Player

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Ginno Lettieri, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:00
 Serie A – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:10 
La Liga Santander – 1. kolejka: RAYO VALLECANO – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

20:25
 
Serie A – 1. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:25 
Serie A – 1. kolejka: PARMA CALCIO – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:25 
Serie A – 1. kolejka: BOLOGNA FC – SPAL 2013 na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

21:30 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

22:00 
Major League Soccer – 25. kolejka: ATLANTA UNITED – COLUMBUS CREW na żywo
Ipla

22:10 
La Liga Santander – 1. kolejka: REAL MADRYT – GETAFE CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła

22:30
 Serie A – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


20:00 Gala Boksu, Międzyzdroje, Polska; ROBERT TALAREK – ARTEM KARPETS na żywo
Ipla


19:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: 2 TYDZIEŃ – DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


13:00 
PGA European Tour – Nordea Masters, Göteborg, Szwecja: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: FINAŁ na żywo


14:00 BinckBank Tour: ETAP 7 na żywo
Eurosport Player

15:30 Cyclassics Hamburg, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla


17:30 Arctic Race of Norway: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
Colorado Classic: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Niemiec: OS18 – BOSENBERG na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

20:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Niemiec: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak

20:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Niemiec: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


20:40 Pro D2 – 1. kolejka: US COLOMIERS – PROVENCE RUGBY na żywo
Eurosport Player


11:00 European Masters, Preston, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 premiera.200


01:00 ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/2 finału: DAVID GOFFIN – ROGER FEDERER na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

20:00 WTA Tour, Cincinnati, USA –  finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:00 
ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


12:05 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Louth, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo
*(o 18:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Ipla


13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Frauenfeld-Weinfelde, Szwajcaria: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Ipla

14:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Frauenfeld-Weinfelde, Szwajcaria: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Ipla

16:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Frauenfeld-Weinfelde, Szwajcaria: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 18:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Ipla

17:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Frauenfeld-Weinfelde, Szwajcaria: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Ipla


13:00 FIA World Endurance Championship, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
*(od 18:15 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:30 Nice 1. liga żużlowa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 Nice 1. liga żużlowa – 13. kolejka: CAR GWARANT START GNIEZNO – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Michał Łopaciński (z Tarnowa)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Jakub Zborowski

17:00 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Krzysztof Cegielski (z Tarnowa)

19:00 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Gabriel Waliszko (z Grudziądza)
Reporterzy: Łukasz Benz, Mateusz Kędzierski

19:30 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Grudziądza)

21:15
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski

inne
17:15 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:05 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam