Sport w TV: niedziela – 19 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 23. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNITED FC 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga – 20. kolejka: RCD […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 23. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNITED FC


11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 La Liga – 20. kolejka: RCD MALLORCA – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:00 Serie A – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

12:10 Eredivisie – 19. kolejka: VVV VENLO – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

12:25 Serie A – 20. kolejka: AC MILAN – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

13:55 La Liga – 20. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz:Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:30 Magazyn BITWA O ANGLIĘ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Grzegorz Mielcarski

14:30 Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

14:30 Eredivisie – 19. kolejka: AFC AJAX – SPARTA ROTTERDAM na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55 Premier League – 23. kolejka: BURNLEY FC – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Ćwiąkała

14:55 Serie A – 20. kolejka: US LECCE – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:5Serie A – 20. kolejka: BOLOGNA FC – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:25 Bundesliga – 18. kolejka: HERTHA BSC – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak (z Berlina)

15:55 La Liga – 20. kolejka: VILLARREAL CF – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

17:00 Magazyn BITWA O ANGLIĘ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Grzegorz Mielcarski

17:25 Premier League – 23. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny (z Liverpoolu)

17:30 Serie A – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

17:55 Serie A – 20. kolejka: GENOA CFC – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

17:55 Bundesliga – 18. kolejka: SC PADERBORN 07 – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 La Liga – 20. kolejka: ATHLETIC BILBAO – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda

19:30 Magazyn BITWA O ANGLIĘ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Grzegorz Mielcarski

20:00 La Liga – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

20:40 Serie A – 20. kolejka: JUVENTUS FC – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 La Liga – 20. kolejka: FC BARCELONA – GRANADA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski

20:55 Puchar Francji – 1/16 finału: FC LORIENT – PARIS SAINT-GERMAIN 
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Jacek Ziober

23:00 La Liga – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

23:00
Magazyn SPORT+ 

Redakcja: Piotr Domagała, Edward Durda, Piotr Laboga

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


11:50 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:05 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
14:15 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:30 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


11:00 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:55 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: BIEG NA 15 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla


23:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN
Ipla


10:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz kobiet, grupa B: SZWAJCARIA – JAPONIA na żywo
Eurosport Player

13:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz mężczyzn, grupa B: DANIA – KANADA na żywo
Eurosport Player

16:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz kobiet, grupa A: SŁOWACJA – NIEMCY na żywo
Eurosport Player

19:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria – mecz mężczyzn, grupa A: SZWAJCARIA – USA na żywo
Eurosport Player


13:30 Puchar Świata, Nommay, Francja: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:00 Puchar Świata, Nommay, Francja: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


16:00 Puchar Polski – finał: ARKA GDYNIA – CCC POLKOWICE na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


02:30 NBA: HOUSTON ROCKETS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

16:55 Serie A – 19. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – GRISSIN BON REGGIO 
Eurosport Player

17:10 Serie A – 19. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – VIRTUS ROMA 
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 17. kolejka: TREFL SOPOT – ASSECO ARKA GDYNIA 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Sopotu)
17:55 Serie A – 19. kolejka: CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO – BANCO DI SARDEGNA 
Eurosport Player

18:30 Liga ACB – 18. kolejka: REAL MADRYT – KIROLBET BASKONIA

Komentarz: Radosław Spiak

20:40
easyCredit BBL – 16. kolejka: MHP RIESEN LUDWIGSBURG – BAYERN MONACHIUM 

Komentarz: Jakub Ryś

20:40 Serie A – 19. kolejka: BRESCIA – AX ARMANI EXCHANGE MILANO 
Eurosport Player

21:00 NBA: SAN ANTONIO SPURS – MIAMI HEAT na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży


09:00 Puchar Świata, Sestrieres, Włochy: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY KOBIET – KWALIFIKACJE 
Eurosport Player

10:05 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:45 Puchar Świata, Sestrieres, Włochy: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

13:00 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:10 Pro D2 – 17. kolejka: GRENOBLE – SOYAUX ANGOULÊME na żywo
Eurosport Player


09:15 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Pajda

17:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: ZAWODY DRUŻYNOWE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Pajda


11:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 14. kolejka: DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO – BKS STAL BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 15. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 PlusLiga – 15. kolejka: GKS KATOWICE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 Serie A – 16. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – VERO VOLLEY MONZA na żywo
Ipla

20:30 PlusLiga – 15. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – BKS VISŁA BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00 Serie A – 16. kolejka: TOP VOLLEY CISTERNA – CUCINE LUBE CIVITANOVA 
Ipla


14:40 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: STUDIO 
*(od 15:05 również w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Bartłomiej Kłusek, Piotr Majchrzak
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Aleksandra Rajewska


15:15 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Mateusz Leleń

17:00 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk


14:00 Masters, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

19:45 Masters, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch


09:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport Player


04:00 UFC 246, Nevada, USA: CONOR MCGREGOR – DONALD CERRONE na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki