Sport w TV: niedziela – 2 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy HIT DNIA Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – 1/8 Finału: WŁOCHY – POLSKA 00:05 Major League Soccer: ATLANTA UNITED – CHICAGO FIRE  Komentarz: Robert Zieliński 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy

HIT DNIA Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – 1/8 Finału: WŁOCHY – POLSKA


00:05 Major League Soccer: ATLANTA UNITED – CHICAGO FIRE na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński, Jacek Gmoch

16:10 Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – 1/8 Finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak
Reporter: Hubert Bugaj

17:00
Tipico Bundesliga – faza play-off: SK STURM GRAZ – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:20 Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – 1/8 Finału: WŁOCHY – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński (z Gdyni)

20:0
5 Mistrzostwa Świata U20, Łódź – 1/8 Finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak
Reporter: Aleksander Roj


20:20 
Mistrzostwa Świata U20, Łódź – 1/8 Finału: KOLUMBIA – NOWA ZELANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Adam Kotleszka (z Łodzi)

21:00
Mecz Towarzyski: FRANCJA – BOLIWIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Kalita

22:00
Major League Soccer: MINNESOTA UNITED FC – PHILADELPHIA UNION na żywo
*(o 01:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński


02:10 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sebastian Szczęsny

02:20 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: ANTHONY JOSHUA – ANDY RUIZ JR. na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło

05:15 
Gala Boksu, Nowy Jork, USA: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Sebastian Szczęsny


18:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


12:30 PGA European Tour – Belgian Knockout, Antwerpia, Belgia: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30 PGA Tour – The Memorial Tournament presented by Nationwide, Dublin, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:35 NHL – Finał: ST. LOUIS BLUES – BOSTON BRUINS na żywo
*(o 06:00  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Kowal


12:05 Orlen Wyścig Narodów: WYŚCIG ZE START WSPÓLNEGO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski (z Bukowiny Tatrzańskiej)
Studio: Bogusław Solecki (z Bukowiny Tatrzańskiej)
Reporterzy: 
Sebastian Parfjanowicz, Anna Kozińska

13:15
 Tour of Norway, Norwegia: ETAP 6 na żywo
Ipla

13:30 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 21 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

17:40 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Liga ACB – 1/4 Finału: TECNYCONTA ZARAGOZA – KIROLBET na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:00 
easyCredit BBL – 1/2 finału: EWE BASKETS OLDENBURG – ALBA BERLIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

19:00 
Liga ACB – 1/4 Finału: DIVINA SEGUROS JOVENTUT – BARCA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

21:15 easyCredit BBL – 1/2 finału: BAYERN MONACHIUM – RASTA VECHTA 

Komentarz: Jakub Ryś


14:15 Velux EHF Liga Mistrzów – Final Four: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal, Grzegorz Tkaczyk, Tomasz Rosiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny

15:00 
Velux EHF Liga Mistrzów – Final Four, mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
CANAL+ Sport HD
Ipla
Komentarz w Canal+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Koloni)
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula (z Koloni)

17:00 Velux EHF Liga Mistrzów – Final Four: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal, Grzegorz Tkaczyk, Tomasz Rosiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny


17:45 
Velux EHF Liga Mistrzów – Final Four, Finał: ??? – ??? na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Koloni)
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula (z Koloni)

19:4
Velux EHF Liga Mistrzów – Final Four: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal, Grzegorz Tkaczyk, Tomasz Rosiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny


01:55 Liga Narodów FIVB, Mendoza, Argentyna – 2. kolejka: ARGENTYNA – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:45 
Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 3. kolejka: NIEMCY – IRAN na żywo
Ipla

12:30 Liga Narodów FIVB, Katowice – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:45 
Liga Narodów FIVB, Katowice – 3. kolejka: AUSTRALIA  – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:15 Liga Narodów FIVB, Katowice – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:45 
Liga Narodów FIVB, Katowice – 3. kolejka: POLSKA – BRAZYLIA na żywo
*(od 16:50 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP 1: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Katowic)

18:45 
Liga Narodów FIVB, Nowy Sad, Serbia – 3. kolejka: ROSJA – SERBIA na żywo
Ipla

19:15
Liga Narodów FIVB, Katowice – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:55 
Liga Narodów FIVB, Mendoza, Argentyna – 3. kolejka: PORTUGALIA – BUŁGARIA na żywo
Ipla

23:00 
Liga Narodów FIVB, Nowy Sad, Serbia – 3. kolejka: JAPONIA – FRANCJA 
Ipla

23:55 Liga Narodów FIVB, Mendoza, Argentyna – 3. kolejka: ARGENTYNA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla

00:00
(nd/pon) Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 3. kolejka: CHINY – WŁOCHY 
Ipla


10:55 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:55 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:45 
French Open, Paryż, Francja – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:55 Mistrzostwa Europy, Lucerna, Szwajcaria: FINAŁY na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak – Marek Kolbowicz


08:20 Moto3 – Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

08:50 Moto2 – Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:20 MotoGP – Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:20 Moto2 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
*(o 17:15  w Polsat Sport Extra)

Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


14:30 Nice 1. Liga Żużlowa – 8. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 8. kolejka: PGW ROW RYBNIK – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WLKP. na żywo
Ipla

16:00 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski (z Grudziądza)
Reporter: Karolina Mikołajczyk

16:30 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Tomasz Bajerski (z Grudziądza)

18:30 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Marcin Majewski – Piotr Świderski (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Kuba Zborowski, Łukasz Benz

19:00 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Zielonej Góry)

20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Leszek Demski, Sławomir Kryjom, Piotr Świderski (z Zielonej Góry)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

 

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam