Sport w TV: niedziela – 2 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 25. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – MANCHESTER CITY FC 11:25 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga – 22. kolejka: CD […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 25. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – MANCHESTER CITY FC


11:25 Magazyn LA LIGA+ 


11:55 La Liga – 22. kolejka: CD LEGANES – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

12:25 Serie A – 22. kolejka: JUVENTUS FC – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

13:25 2. Bundesliga – 20. kolejka: 1. FC NORYMBERGA – SV SANDHAUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek

13:55 La Liga – 22. kolejka: SD EIBAR – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

14:30 Serie A – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

14:55 Premier League – 25. kolejka: BURNLEY FC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Michał Gutka

14:55 Serie A – 22. kolejka: AC MILAN – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 Serie A – 22. kolejka: SS LAZIO – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:25 Bundesliga – 20. kolejka: 1. FC KÖLN – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:55 La Liga – 22. kolejka: ATHLETIC BILBAO – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

16:40 Eredivisie – 21. kolejka: AFC AJAX – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

17:00 Serie A – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

17:25 Premier League – 25. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

17:55 Bundesliga – 20. kolejka: SC PADERBORN 07 – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

17:55 Serie A – 22. kolejka: US LECCE – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:00 La Liga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk

18:25 La Liga – 22. kolejka: VILLARREAL CF – CA OSASUNA na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Tomasz Lipiński

18:25 La Liga – 22. kolejka: SEVILLA FC – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Gazda

20:00
Gala Tygodnika „Piłka nożna”: WIDOWISKO na żywo
Polsat Sport HD
Prowadzenie: Marcin Feddek, Aleksandra Szutenberg

20:30 La Liga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk

20:40 Serie A – 22. kolejka: UDINESE CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 La Liga – 22. kolejka: FC BARCELONA – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:30 Gala Tygodnika „Piłka nożna”: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

23:00 La Liga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Edward Durda, Tomasz Lipiński

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


10:50 Mistrzostwa Świata Juniorów, Lenzerheide, Szwajcaria: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIORÓW MŁODSZYCH na żywo
Ipla

11:50 Mistrzostwa Świata Juniorów, Lenzerheide, Szwajcaria: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIOREK MŁODSZYCH na żywo
Ipla

14:00 Mistrzostwa Świata Juniorów, Lenzerheide, Szwajcaria: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIORÓW na żywo
IplaEurosport Player

15:10 Mistrzostwa Świata Juniorów, Lenzerheide, Szwajcaria: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIOREK na żywo
IplaEurosport Player


10:00 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

11:30 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


11:00 PGA European Tour – Saudi International, Al Murooj, Arabia Saudyjska: FINAŁ na żywo
Ipla

20:00 PGA Tour – Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


04:05 NHL: CALGARY FLAMES – EDMONTON OILERS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Kowal

18:35 NHL: WASHINGTON CAPITALS – PITTSBURGH PENGUIS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Mariusz Ruszel


11:40 Cavaliada Tour, Lublin: GRAND PRIX 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi
Studio: Tomasz Jasina

Reporter: Anna Kozińska


11:00 Mistrzostwa Świata, Dubendorf, Szwajcaria: WYŚCIG MĘŻCZYZN U19 na żywo
Eurosport Player

13:00 Mistrzostwa Świata, Dubendorf, Szwajcaria: WYŚCIG KOBIET U23 na żywo
Eurosport Player

14:30 Mistrzostwa Świata, Dubendorf, Szwajcaria: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
*(od 14:55 również w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Dariusz Batek
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Karol Dziambor


03:00 Cadel Evans Ocean Road Race, Australia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

20:30 Vuelta a San Juan, Argentyna: ETAP 7 na żywo
*(o 23:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


12:00 Puchar Świata, Seefeld, Austria: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych

14:40 Puchar Świata, Seefeld, Austria: BIEG NA 15 KM na żywo
*(o 16:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych


02:30 NBA: BOSTON CELTICS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

12:30 Liga ACB – 20. kolejka: REAL MADRYT – DKV JOVENTUT BADALONA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

15:00 easyCredit BBL – 18. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – S.OLIVER WÜRZBURG na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

16:55 Serie A – 21. kolejka: S.BERNARDO-CINELANDIA CANTÙ – UMANA REYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player

17:25 Serie A – 21. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – BRESCIA na żywo
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 19. kolejka: ASSECO ARKA GDYNIA – WKS ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Ipla

17:55 Serie A – 21. kolejka: VIRTUS ROMA – ORIORA PISTOIA na żywo
Eurosport Player

18:00 Tahincioglu Basketball Super League – 18. kolejka: OGM ORMANSPOR – AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLL na żywo


18:25 Serie A – 21. kolejka: ALLIANZ PALLACANESTRO TRIESTE – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player

18:55 Serie A – 21. kolejka: BENETTON TREVISO – POMPEA FORTITUDO BOLOGNA na żywo
Eurosport Player

20:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – NEW ORLEANS PELICANS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

20:40 Serie A – 21. kolejka: VANOLI CREMONA – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo
Eurosport Player

00:00 (nd/pon) Liga ACB – 20. kolejka: IBEROSTAR TENERIFE – BARÇA LASSA 

Komentarz: Radosław Spiak


20:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Milwaukee, USA: ZAWODY na żywo
*(do 22:40)
Ipla


08:50 Puchar Świata, Roza Chutor, Rosja: SUPERGIGANT KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

10:20 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla

13:00 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla


13:55 Pro D2 – 19. kolejka: NEVERS – GRENOBLE na żywo
Eurosport Player

15:55 Puchar Sześciu Narodów – 1. kolejka: FRANCJA – ANGLIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Serafin – Krzysztof Liedel


20:00 The Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


11:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski – Kryspin Baran, Wojciech Drzyzga, Kamil Składowski


14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 17. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW 
Polsat Sport HD

17:55 Puchar Włoch – finał: ??? – ???

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Milena Sadurek

20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 17. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ 


15:30 Serie A1 – 18. kolejka: TOP VOLLEY CISTERNA – LEO VOLLEY MODENA 
Ipla

17:30 PlusLiga – 18. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 Serie A1 – 18. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – KIOENE PADWA 
Ipla


01:00 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: STUDIO 
*(od 01:35 również w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Mateusz Leleń, Konrad Rakowski
Reporter: Filip Czyszanowski


02:00 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY 
*(o 07:20  w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Eurosporcie 2: Igor Błachut, Marek Rudziński


14:00 German Masters, Berlin, Niemcy: MECZ FINAŁOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 German Masters, Berlin, Niemcy: MECZ FINAŁOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – finał debla mężczyzn: RAM/SALISBURY – PURCELL/SAVILLE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:30 Australian Open, Melbourne, Australia – finał mężczyzn: DOMINIC THIEM – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:00 German Open, Magdeburg, Niemcy: PÓŁFINAŁY KOBIET na żywo
Eurosport Player

11:40 German Open, Magdeburg, Niemcy: PÓŁFINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

15:00 German Open, Magdeburg, Niemcy: FINAŁ KOBIET na żywo
Eurosport Player

16:00 German Open, Magdeburg, Niemcy: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki