Sport w TV: niedziela – 2 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 02:00 Major League Soccer – 1/4 finału: SAN JOSE EARTHQUAKES – MINNESOTA UNITED FC  04:30 Major League […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG


02:00 Major League Soccer – 1/4 finału: SAN JOSE EARTHQUAKES – MINNESOTA UNITED FC 
Ipla

04:30 Major League Soccer – 1/4 finału: NEW YORK CITY FC – PORTLAND TIMBERS 
Ipla

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Bogdan Kłys, Robert Graf, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Bartłomiej Jaskot, Filip Laskowski

11:25 A-League – 29. kolejka: NEWCASTLE JETS – WESTERN UNITED FC 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

17:25 Premiership – 1. kolejka: CELTIC FC – HAMILTON ACADEMICAL FC na żywo
Ipla

17:55 Serie A – 38. kolejka: SPAL 2013 – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

17:55 Eliteserien – 12. kolejka: SARPSBORG 08 – AALESUNDS FK 


17:55 Eliteserien – 12. kolejka: IK START – MJØNDALEN IF 


17:55 Eliteserien – 12. kolejka: FK BODØ/GLIMT – STRØMSGODSET IF 


17:55 Eliteserien – 12. kolejka: FK HAUGESUND – STABÆK FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 12. kolejka: VIKING FK – KRISTIANSUND BK 


20:00 Serie A – 38. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak

20:25 Eliteserien – 12. kolejka: ODDS BK – ROSENBORG BK 


20:30 Magazyn PREMIER LEAGUE: PODSUMOWANIE SEZONU 2019/2020 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski, Adrian Olek

20:40 Serie A – 38. kolejka: GENOA CFC – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

20:40 Serie A – 38. kolejka: US LECCE – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 Serie A – 38. kolejka: BOLOGNA FC – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

20:40 Serie A – 38. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

23:00 Serie A: PODSUMOWANIE SEZONU na żywo
Ipla

Studio: Mateusz Majak


03:00 Gala Boksu, Uncasville, USA: STEPHEN FULTON – ANGELO LEO 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


21:00 WGC-FedEx St. Jude Invitational, Memphis, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


02:00 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – MONTREAL CANADIEN na żywo

Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal


21:30 NBA: BOSTON CELTICS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Kamil Chanas


09:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: PGE SKRA BEŁCHATÓW – KRISPOL WRZEŚNIA 
Ipla

11:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Ipla

12:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: KRISPOL WRZEŚNIA – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Polsat Sport HDIpla

12:55
 Plaża Open, Kołobrzeg: ZAWODY 
*(do 16:15)

Komentarz: Piotr Dębowski (z Kołobrzegu)
Reporter: Natalia Bąk

14:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: PGE SKRA BEŁCHATÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HDIpla

15:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: INDYKPOL AZS OLSZTYN – KRISPOL WRZEŚNIA 
Polsat Sport HDIpla

17:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HDIpla


21:00 Lublana Masters, Ljubljana, Słowenia: MECZ FINAŁOWY 
Ipla


22:00 Lublana Masters, Ljubljana, Słowenia: MECZ FINAŁOWY 
Ipla


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: I RUNDA 
*(do 14:00)
Ipla

15:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: I RUNDA 
*(do 18:30)
Ipla

19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: I RUNDA 
*(do 23:00)
Ipla


03:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: DEREK BRUNSON – EDMEN SHAHBAZYAN na żywo 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Janisz, Dominik Durniat


10:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez, Hiszpania: SUPERPOLE 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

12:25 Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 2 


13:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 2 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:10 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 2 


09:45 Formuła 3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

10:00 DTM, Spa-Francorchamps, Belgia: STUDIO na żywo
*(również o 11:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

10:40 DTM, Spa-Francorchamps, Belgia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

11:10 Formuła 2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

12:15 Porsche Supercup, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Gac

12:45 DTM, Spa-Francorchamps, Belgia: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

13:25 DTM, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół


15:05 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w Polsacie: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

17:10 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

21:00 
Nascar, Loudon, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Krzysztof Woźniak


11:30 2. Liga Żużlowa – 1. kolejka: SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ – MSC WÖLFE WITTSTOCK na żywo

Komentarz: Wojciech Dróżdż – Katarzyna Łapczyńska

14:00 eWinner 1. Liga – 4. kolejka: LOKOMOTIV DAUGAVPILS – EWINNER APATOR TORUŃ 

Komentarz: Edward Durda

16:00 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Grzegorz Zengota (z Grudziądza)
Reporter: Piotr Bugajny

16:30 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Grudziądza)

18:45 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski (z Lublina)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: MOTOR LUBLIN – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Lublina)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Krzysztof Cegielski, Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński (z Lublina)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki