Sport w TV: niedziela – 2 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: CRACOVIA – LEGIA WARSZAWA 01:25 Major League Soccer – 27. kolejka: MONTREAL IMPACT – NEW YORK RED BULLS  01:25 Major League […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: CRACOVIA – LEGIA WARSZAWA


01:25 Major League Soccer – 27. kolejka: MONTREAL IMPACT – NEW YORK RED BULLS na żywo


01:25 Major League Soccer – 27. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – PORTLAND TIMBERS na żywo


01:25 Major League Soccer – 27. kolejka: ORLANDO CITY – PHILADELPHIA UNION na żywo


01:55 Major League Soccer – 27. kolejka: COLUMBUS CREW – NEW YORK CITY na żywo


01:55 Major League Soccer – 27. kolejka: FC DALLAS – HOUSTON DYNAMO na żywo


01:55 Major League Soccer – 27. kolejka: TORONTO FC – LOS ANGELES FC na żywo


03:55 Major League Soccer – 27. kolejka: REAL SALT LAKE – LOS ANGELES GALAXY na żywo


03:55 Major League Soccer – 27. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – SAN JOSE EARTHQUAKES na żywo


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:25 Magazyn LA LIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

11:55 
La Liga Santander – 3. kolejka: UD LEVANTE – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

13:30
 
2. Bundesliga – 4. kolejka: FC ST. PAULI – FC KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak

14:25 
Premier League – 4. kolejka: CARDIFF CITY – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

14:25
Eredivisie – 4. kolejka: VITESSE – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

15:10 Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Adam Westfal, Michał Wodziński

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Mariusz Wróblewski

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WISŁA PŁOCK – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)

15:25 
Bundesliga – 2. kolejka: RB LEIPZIG – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak

16:10
La Liga Santander – 3. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

16:40
Eredivisie – 4. kolejka: FEYENOORD – NAC BREDA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

16:55 
Premier League – 4. kolejka: WATFORD FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:30 Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Piotr Laboga

17:50 
Bundesliga – 2. kolejka: FC SCHALKE 04 – HERTHA BSC na żywo
CANAL+ Sport HD

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: CRACOVIA – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

17:55 
Serie A – 3. kolejka: ACF FIORENTINA – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

18:00 
La Liga Santander – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
La Liga Santander – 3. kolejka: FC BARCELONA – SD HUESCA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

19:00 
Premier League – 4. kolejka: BURNLEY FC – MANCHESTER UNITED FC  premiera.200


20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Mateusz Klich, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:30 
Serie A – 3. kolejka: UC SAMPDORIA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:30 
Serie A – 3. kolejka: SS LAZIO – FROSINONE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

20:30 
Serie A – 3. kolejka: CHIEVO WERONA – EMPOLI FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

20:40 
La Liga Santander – 3. kolejka: REAL BETIS – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

22:00
Tipico Bundesliga – 6. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FC ELYERALARM ADMIRA premiera.200

Komentarz: Adam Kotleszka

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Adam Marchliński, Bartosz Gleń, Edward Durda

22:30
 
Serie A – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


12:07 BWF World Tour, Barcelona, Hiszpania: FINAŁY na żywo
Ipla

14:00 
BWF World Tour, Barcelona, HiszpaniaFINAŁY na żywo
Ipla

19:30 
BWF World Tour, Barcelona, Hiszpania: FINAŁY premiera.200
Ipla


18:00 UEFA Futsal Liga Mistrzów – grupa C: VARNA CITY – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo


12:30 
PGA European Tour – Made In Denmark, Aarhus, Dania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:15 
PGA European Tour – Made In Denmark, Aarhus, Dania:  FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Dell Technologies Championship, Norton, USA: III RUNDA na żywo


15:30 Hokejowa Liga Mistrzów – grupa C: GKS TYCHY – SKELLEFTEA AIK na żywo
Eurosport PlayerIpla


12:00 
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:00 IAAF World Challenge, Berlin, Niemcy: MITYNG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00
Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


08:30 Mistrzostwa Europy, Legnica: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport PlayerIpla


12:45 PGNiG Superliga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kalisza)
Reporter: Piotr Karpiński

12:55
PGNiG Superliga – 1. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kalisza)

15:00 
DKB Handball Bundesliga – 2. kolejka: SC MAGDEBURG – SC DHFK LEIPZIG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

20:00
 DKB Handball Bundesliga – 2. kolejka: DIE EULEN LUDWIGSHAFEN – THW KIEL premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


14:10 Pro D2 – 3. kolejka: MONT DE MARSAN – AS BEZIERS HERAULT na żywo
Eurosport Player


11:00 Mistrzostwa Polski, Kraków: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

12:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

15:00 Mistrzostwa Polski, Kraków: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Ipla


16:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: FINAŁ na żywo
Ipla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 premiera.200


17:00 FIA World Rallycross Championship, Lohéac, Francja: WYŚCIGI premiera.200
Ipla


01:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

01:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

01:15 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 
US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport Player

17:30 
US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 
US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15 
US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Ipla

12:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 1 MXGP na żywo


14:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 2 MX2 na żywo


15:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 2 MXGP na żywo


12:00 Porsche SuperCup – Grand Prix WłochWYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla


14:10 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

15:05 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Ipla


17:15 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla


14:30 Nice 1. liga żużlowa – play-off: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 Nice 1. liga żużlowa – play-off: CAR GWARANT START GNIEZNO – ROW RYBNIK na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 PGE Ekstraliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


17:00 
PGE Ekstraliga – 1/2 Finału: forBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:30 
PGE Ekstraliga – 1/2 Finału: BETARD SPARTA WROCŁAW – FOGO UNIA LESZNO na żywo


20:45
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
15:30 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 18:10)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:45 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmiani

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam