Sport w TV: niedziela – 20 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 07:50 Klubowe Mistrzostwa Świata, mecz o 3. miejsce: HIROSZIMA – GUANZHOU EVERGRANDE Komentarz: Tomasz Jasina […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
07:50 Klubowe Mistrzostwa Świata, mecz o 3. miejsce: HIROSZIMA – GUANZHOU EVERGRANDE na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120Ipla
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

11:20 Klubowe Mistrzostwa Świata, finał: RIVER PLATE – FC BARCELONA na żywo
TVP-Sport-HD  sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski

12:30 Serie A – 17. kolejka: CARPI – JUVENTUS FC na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Michał Gąsiorowski

14:25 Premier League – 17. kolejka: WATFORD FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 17. kolejka: AS ROMA – GENOA CFC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:10 Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Sonia Śledź, Bartek Ignacik


15:25 Ekstraklasa – 21. kolejka: KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Sonia Śledź, Bartek Ignacik


15:25 Bundesliga – 17. kolejka: HERTHA BSC – 1. FSV MAINZ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:55 Liga BBVA – 16. kolejka: REAL MADRYT – RAYO VALLECANO na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:40 Eredivisie – 17. kolejka: AFC AJAX – DE GRAAFSCHAP na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz

16:55 Premier League – 17. kolejka: SWANSEA CITY – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55 Ligue 1 – 19. kolejka: AC AJACCIO – OLYMPIQUE LYON na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Michel Thiry

17:25 Bundesliga – 17. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – SV DARMSTADT na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35 Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Piotr Laboga – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Paulina Bojarska


17:55 Ekstraklasa – 21. kolejka: PIAST GLIWICE – KKS LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Paulina Bojarska


17:55 Serie A – 17. kolejka: FROSINONE CALCIO – AC MILAN na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:50 Eredivisie – 17. kolejka: NEC NIJMEGEN – FEYENOORD ROTTERDAM premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

19:15 Primeira Liga – 14. kolejka: UD MADEIRA – SPORTING CP na żywo
Sportklub

19:30 Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

20:30 Liga BBVA – 15. kolejka: MALAGA FC – ATLETICO MADRYT na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:40 Serie A – 17. kolejka: INTER MEDIOLAN – SS LAZIO na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

21:30 Primeira Liga – 14. kolejka: FC PORTO – ACADEMICA COIMBRA na żywo
Sportklub

23:00 Serie A – 17. kolejka: ACF FIORENTINA – CHIEVO VERONA premiera.200
Eleven

23:00 Jupiler League – 20. kolejka: CLUB BRUGGE – RSC ANDERLECHT premiera.200
Eleven Sports

biathlon
11:50 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na-żywo
Polsat Sport NewsPolsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player

14:20 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na-żywo
*(o 16:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Polsat Sport NewsPolsat Sport Extra HDIplaEurosport 2 HD

biegi narciarskie
11:00 Puchar Świata, Toblach, Włochy: 15km ST. KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

13:15 Puchar Świata, Toblach, Włochy: STUDIO na żywo
TVP 2 HD
Studio: Przemysław Babiarz – Bernadetta Piotrowska

13:25 Puchar Świata, Toblach, Włochy: 10km ST. KLASYCZNYM KOBIET na żywo
TVP 2 HDEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Marek Jóźwik – Bernadetta Piotrowska

14:40 Puchar Świata, Toblach, Włochy: STUDIO na żywo
TVP 2 HD
Studio: Przemysław Babiarz – Bernadetta Piotrowska

boks
04:15 Gala Boksu Zawodowego, Werona, USA: LUIS ORTIZ – BRYANT JENNINGS na żywo
Polsat Sport HD Ipla

judo
23:00 Magazyn GRAND PRIX CZEDŻU premiera.200
Fightklub

23:30 
Magazyn GRAND PRIX TOKIO premiera.200
Fightklub

koszykówka mężczyzn
13:00 Liga ACB –  12. kolejka: UCAM MURCIA CB –  HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
Sportklub

19:50 Tauron Basket Liga – 11. kolejka: STELMET ZIELONA GÓRA – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport NewsIpla

21:30 Liga NBA – faza zasadnicza: CLEVELAND CAVALIERS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Zenon Telman

lekkoatletyka
17:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

narciarstwo alpejskie
09:15 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy – gigant mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

10:30 Puchar Świata, Courchevel – gigant kobiet: I PRZEJAZD  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:45 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy – gigant mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:30 Puchar Świata, Courchevel – gigant kobiet: II PRZEJAZD  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

22:07 Magazyn MAGAZYN ALPEJSKI premiera.200
Polsat Sport News

piłka ręczna kobiet
14:30 Mistrzostwa Świata – mecz o 3. miejsce: POLSKA – RUMUNIA na żywo
TVP 2 HDTVP-Sport-HD  sport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski – Michał Matysik
Reporter: Piotr Falkowski


14:40
Mistrzostwa Świata – mecz o 3. miejsce: POLSKA – RUMUNIA na żywo
TVP 2 HDTVP-Sport-HD  sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Maciej Iwański (z Herning)

17:05
 Mistrzostwa Świata – Finał: HOLANDIA – NORWEGIA na żywo
TVP-Sport-HD  sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Maciej Iwański (z Herning)

piłka ręczna mężczyzn
01:30 
Puchar Bauhas – 1/2 Finału: ??? – ??? premiera.200
Sportklub

16:45 
Puchar Bauhas – Finał: ??? – ??? na żywo
Sportklub

23:30
Handball Bundesliga – 18. kolejka: FÜCHSE BERLIN  – SG FLENSBURG-HANDEWITT  premiera.200
Sportklub

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 11. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – LOTOS TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

skoki narciarskie
14:00 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO na-żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Kurzajewski

14:15 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY na-żywo
*(od 14:30 w Eurosport 1 HD)
TVP 1 HDEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Marek Rudziński – Sebastian Szczęsny

snowboard
19:07 Magazyn MAGAZYN SNOWBOARDOWY premiera.200
Polsat Sport News

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
02:00 UFC on FOX 17: KAROLINA KOWALKIEWICZ – RONDA MARKOS na żywo
Extreme Sport Channel

22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Jakub Zegarowski / Krzysztof Sokólski / Piotr Barwaśny