Sport w TV: niedziela – 20 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – CELTA VIGO  12:25 Serie A TIM – 8. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – INTER MEDIOLAN  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – CELTA VIGO na żywo


12:25 Serie A TIM – 8. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla

13:00 II Liga – 14. kolejka: POGOŃ SIEDLCE – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
sport.tvp.pl

13:25 2. Bundesliga – 10. kolejka: VFB STUTTGART – HOLSTEIN KIEL na żywo


13:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: REAL SOCIEDAD – REAL BETIS na żywo
CANAL+ Sport HD


14:30 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

14:30 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


14:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: ARKA GDYNIA – LECHIA GDAŃSK na żywo


14:55 Serie A TIM – 8. kolejka: UC SAMPDORIA – AS ROMA na żywo
Ipla

14:55 Serie A TIM – 8. kolejka: CAGLIARI CALCIO – SPAL 2013 na żywo
Ipla

15:25 Bundesliga – 8. kolejka: 1. FC KOELN – SC PADERBORN 07 na żywo


15:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: RCD ESPANYOL – VILLAREAL na żywo


16:30 Magazyn BITWA O ANGLIĘ na żywo
CANAL+ Sport HD

16:40 Eredivisie – 10. kolejka: FEYENOORD – HERACLES ALMELO na żywo
Ipla

17:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

17:10 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


17:25 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ŁKS na żywo


17:25 Premier League – 9. kolejka: MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL na żywo
CANAL+ Sport HD

17:50 Bundesliga – 8. kolejka: HOFFENHEIM – SCHALKE 04 na żywo


17:55 Serie A TIM – 8. kolejka: PARMA CALCIO – GENOA CFC na żywo
Ipla

18:25 LaLiga Santander – 9. kolejka: ATHLETIC CLUB – REAL VALLADOLID na żywo
Ipla

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo


19:35 Magazyn BITWA O ANGLIĘ na żywo
CANAL+ Sport HD

20:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

20:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 


20:40 Serie A TIM – 8. kolejka: AC MILAN – US LECCE na żywo
Ipla

20:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: SEVILLA FC – LEVANTE UD na żywo


21:20 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – NEW YORK RED BULLS 


21:30 Magazyn TURBOKOZAK na żywo
CANAL+ Sport HD

22:45 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo


23:30 Liga Czeska – 13. kolejka: FK TEPLICE – AC SPARTA PRAGA 



12:05 BWF World Tour Super 750 – DANISA Denmark Open, Dania: FINAŁY na żywo
Ipla

13:00 BWF World Tour Super 750 – DANISA Denmark Open, Dania: FINAŁY na żywo
Ipla

14:00 BWF World Tour Super 750 – DANISA Denmark Open, Dania: FINAŁY na żywo
Ipla

15:00 BWF World Tour Super 750 – DANISA Denmark Open, Dania: FINAŁY na żywo
Ipla


12:30 PGA European Tour – Open de France, Paryż, Francja: FINAŁ 


15:30 PGA European Tour – Open de France, Paryż, Francja: FINAŁ 


19:30 PGA Tour – CJ Cup @ Nine Bridges, Jeju, Korea Południowa: FINAŁ 



01:05 NHL – sezon zasadniczy: TORONTO MAPLE LEAFS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl


12:50 Puchar Świata, Berno, Szwajcaria: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player

14:30 Puchar Świata, Berno, Szwajcaria: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


14:30 Mistrzostwa Europy, Apeldoorn, Holandia: DZIEŃ 5 
Eurosport Playersport.tvp.pl


12:00 Turkish Basketball Super League – 4. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – BAHÇEŞEHIR KOLEJI 


12:30 Energa Basket Liga – 4. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – ANWIL WŁOCŁAWEK 
Polsat Sport HD

14:15 Turkish Basketball Super League – 4. kolejka: OGM ORMANSPOR – BURSASPOR 


16:55 Serie A – 5. kolejka: VANOLI CREMONA – AX ARMANI EXCHENGE OLIMPIA MILANO 
Eurosport Player

17:55 Serie A – 5. kolejka: VIRTUS ROMA – FORTITUDO BOLOGNA 
Eurosport Player

17:55 VTB United League – 4. kolejka: STELMET ZIELONA GÓRA – CSKA MOSKWA 


18:25 Serie A – 5. kolejka: ACQUA S. BERNARDO CANTU – DOLOMITI ENERGIA TRENTO 
Eurosport Player

18:30 Liga ACB – 5. kolejka: VALENCIA BASKET CLUB – UNICAJA 


18:55 Serie A – 5. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – ORIORA PISTOIA 
Eurosport Player

20:40 Serie A – 5. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – CARPEGNA PROSCIUTTO PESARO 
Eurosport Player

20:45 easyCredit BBL – 4. kolejka: EWE BASKETS OLDENBURG – BAYERN MONACHIUM 



09:30 Maraton, Amsterdam, Holandia: ZAWODY 



15:30 Liga Mistrzów Velux EHF – 5. kolejka, grupa D: WSTĘP DOMECZU na żywo


15:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 5. kolejka, grupa D: ORLEN WISŁA PŁOCK – CS DINAMO BUKARESZT na żywo


16:30 Bundesliga – 10. kolejka: BERGISCHER HC – GOPPINGEN 



21:00 International Swimming League, Dallas, USA: DZIEŃ 2 na żywo



12:55 TitansRX International Europe Series, Buxtehude, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo


16:00 TitansRX International Europe Series, Buxtehude, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo



09:15 Puchar Świata – 1/4 finału, Oita, Japonia: WALIA – FRANCJA 


12:15 Puchar Świata – 1/4 finału, Chofu, Japonia: JAPONIA – RPA 


14:10 Pro D2 – 8. kolejka: GRENOBLE – NEVERS na żywo
Eurosport Player

14:35 Ekstraliga – 7. kolejka: RZKS JUVENIA KRAKÓW – MKS OGNIWO SOPOT na żywo



14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 2. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – ENERGA MKS KALISZ na żywo
Polsat Sport HD


18:30 Serie A1 – 1. kolejka: TOP VOLLEY LATINA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo


20:30 Serie A1 – 1. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – GAS SALES PIACENZA VOLLEY 



13:45 Home Nations Series – English Open, Crawley, Anglia: FINAŁ 


19:45 Home Nations Series – English Open, Crawley, Anglia: FINAŁ 


14:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – finał: ANASTASIJA PAWLUCZENKOWA – BELINDA BENCIC na żywo


14:00 WTA Tour, Luksemburg, Luksemburg – finał: JELENA OSTAPENKO – JULIA GOERGES na żywo


16:00 ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – finał: STAN WAWRINKA – ANDY MURRAY 


12:30 Puchar Świata Kobiet, Chengdu, Chiny: FINAŁY 


17:05 ITTF Pro Tour, Cetniewo: FINAŁY 



12:55 Puchar Świata, Xiamen, Chiny: ZAWODY 



01:40 Moto3 – Grand Prix Japonii: ROZGRZEWKA 
Ipla

02:10 Moto2 – Grand Prix Japonii: ROZGRZEWKA 
Ipla

02:40 MotoGP – Grand Prix Japonii: ROZGRZEWKA 
Ipla

04:00 Moto3 – Grand Prix Japonii: WYŚCIG 
Ipla

05:20 Moto2 – Grand Prix Japonii: WYŚCIG 
Ipla

07:00 MotoGP – Grand Prix Japonii: WYŚCIG 
Ipla


20:30 Monster Energy NASCAR Cup Series, Kansas City, USA: WYŚCIG 



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:00
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart