Sport w TV: niedziela – 21 maja 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy mistrzowskiej: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA 06:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa C:: ZAMBIA – PORTUGALIA  11:00 Magazyn […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy mistrzowskiej: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA


06:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa C:: ZAMBIA – PORTUGALIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Roman Kołtoń

10:00 
Mistrzostwa Świata U20 – grupa D: RPA – JAPONIA na żywo
Eurosport Player

10:00
 
Mistrzostwa Świata U20 – grupa C: IRAN – KOSTARYKA na żywo
Eurosport Player

12:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa C:: WŁOCHY – URUGWAJ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla

13:00
Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

14:00
Premier Liga – 30. kolejka: LOKOMOTIV MOSKWA – ZENIT ST PETERSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

14:00
Bundesliga Kobiet – 22. kolejka: VFL WOLFSBURG – USV JENA na żywo


14:25
Jupiler League – 9. kolejka grupy mistrzowskiej: RSC ANDERLEHT – KV OOSTENDE na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Sebastian Chabiniak

14:55
 Serie A – 37. kolejka: JUVENTUS FC – FC CROTONE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

14:55 Serie A – 37. kolejka: AC MILAN – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Extra HD: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:00
 
LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy mistrzowskiej: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński, Adam Westfal

15:00
Super League Women: MANCHESTER CITY – YEOVIL TOWN na żywo


15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy mistrzowskiej: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Poznania)

15:30
2.Bundesliga – 34. kolejka: VFB STUTTGART – FC WURZBURGER KICKERS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:30
2.Bundesliga – 34. kolejka: VFL BOCHUM – FC ST. PAULI na żywo
Eurosport Player

15:30
2.Bundesliga – 34. kolejka: EINTRACHT BRAUNSCHWEIG – KARLSRUHER SC na żywo
Eurosport Player

15:30
2.Bundesliga – 34. kolejka: SPVGG GREUTHER FURTH – FC UNION BERLIN na żywo
Eurosport Player

15:30
2.Bundesliga – 34. kolejka: FC KAISERSLAUTERN – FC NURNBERG na żywo
Eurosport Player

15:30
2.Bundesliga – 34. kolejka: FC HEIDENHEIM – TSV 1860 MUNICH na żywo
Eurosport Player

15:30
2.Bundesliga – 34. kolejka: SV SANDHAUSEN – HANNOVER 96 na żywo
Eurosport Player

15:30
2.Bundesliga – 34. kolejka: SG DYNAMO DRESDEN – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Eurosport Player

15:30
2.Bundesliga – 34. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – FC ERZGEBIRGE AUE na żywo
Eurosport Player

15:30
Premier League: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Robert Podoliński

15:55 
Premier League – 38. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER CITY/LIVERPOOL FC – MIDDELSBROUGH FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55
Premier League – 38. kolejka: CHELSEA FC – SUNDERLAND AFC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

16:00
Pari-Match League – 30. kolejka: SZACHTAR DONIECK – OLIMPIK DONIETSK na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

16:25
Tipico Bundesliga – 34. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo
Sportklub
Komentarz: Adam Kotleszka

16:25 La Liga Santander – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

16:55 
La Liga Santander – 38. kolejka: ATLETICO MADRYT – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:55
La Liga Santander – 38. kolejka: MULTIFUTBOL na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:55 La Liga Santander – 38. kolejka: VALENCIA CF – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

17:35 LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy mistrzowskiej: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartosz Ignacik


17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka grupy mistrzowskiej: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartosz Ignacik

18:30
Premier League: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Robert Podoliński, Piotr Domagała

18:30 
Pari-Match League – 30. kolejka: DYNAMO KIJÓW – ZORIA ŁUGAŃSK na żywo


18:40 
La Liga Santander – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

19:00
Premier League – 38. kolejka: ARSENAL FC – EVERTON FC premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda

19:55
La Liga Santander – 38. kolejka: FC BARCELONA  – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:55
La Liga Santander – 38. kolejka: MALAGA CF – REAL MADRYT FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

20:15 
NICE 1. Liga – 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Paweł Ślęzak

20:25 
NICE 1. Liga – 32. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Sosnowca)

20:30
 Serie A – 37. kolejka: SS LAZIO – INTER MEDILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

20:30
Major League Soccer – 12. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – COLUMBUS CREW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

22:00
 Magazyn ELEVEN GOL LIVE  na żywo
Ipla

22:30
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Piotr Laboga

23:00 
Major League Soccer – 12. kolejka: MINNESOTA UNITED – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


04:00 Sudirman Cup in Gold Coast, Australia: FAZA GRUPOWA na żywo
Eurosport Player


03:00 Gala Boksu, Nowy York, USA: TERENCE CRAWFORD – FELIX DIAX na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Janusz Pindera – Albert Sosnowski

10:30
Magazyn DROGA DO PBN premiera.200
Polsat Sport HDIpla


13:30 Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Artystycznej, Budapeszt, Węgry: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl


11:00 PGA European Tour – The Rocco Forte Open, Agrygenta, Włochy: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

19:00 PGA Tour – AT&T Byron Nelson, Irving, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:15 NHL – Finał Konferencji Zachodniej: ANAHEIM DUCKS – NASHVILLE PREDATORS na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Patryk Rokicki

16:10
Mistrzostwa Świata Elity, Kolonia, Niemcy – Mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak

20:40 
Mistrzostwa Świata Elity, Kolonia, Niemcy – Finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Mariusz Czerkawski


09:45 Puchar Świata, Nowe Mesto, Czechy: WYŚCIG KOBIET U23 na żywo


14:15
Puchar Świata, Nowe Mesto, Czechy: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo


12:20 Giro d’Italia: START DO ETAPU na żywo


13:00 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 Giro d’Italia: ETAP 15 na żywo
*(od 15:00 w Rai 2)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 NBA – play-off: SAN ANTONIO SPURS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

20:00 Turkish Airlines Euroleague – Finał: FENERBAHCE STAMBUŁ – OLYMPIACOS PIREUS na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Adam  Romański – Rafał Juć

23:30
 Turkish Airlines Euroleague – mecz o 3 miejsce: REAL MADRYT – CSKA MOSKWA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Adam  Romański – Rafał Juć


08:00 Puchar Europy, Podiebrady, Czechy: CHÓD SPORTOWY na żywo


11:35 
Puchar Europy, Podiebrady, Czechy: CHÓD SPORTOWY na żywo


18:40 Puchar Polski – Finał: ORLEN WISŁA PŁOCK – KS VIVE TAURON KIELCE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański (z Lublina)
Reporter: Sylwia Michałowska


15:15 Pro D2 – Finał: SU AGEN – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


13:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – Finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

16:00
ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy –  Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski


15:10 Dzień na Wyścigach – Służewiec 2017: NAGRODA RULERA na żywo
sport.tvp.pl


08:40 Moto 3, Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


09:10 
Moto 2, Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


09:40 
Moto GP, Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


11:00 
Moto 3, Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


12:20 
Moto 2, Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

14:00 
Moto GP, Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


12:15 British Touring Car Championship,  Little Budworth, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


13:00 ADAC GT Masters, Lausitzring, Niemcy: WYŚCIG na żywo


15:00 Seria DTM, Klettwitz, Niemcy: WYŚCIG na żywo


12:45 Nice 1.Liga Żużlowa – 6. kolejka: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – EURO FINANCE POLONIA PIŁA na żywo
Ipla

14:45 Nice 1.Liga Żużlowa – 6. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – STAL RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00
PGE Ekstraliga: STUDIO na żywo

Studio: Sergiusz Ryczel (z Częstochowy)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Karolina Mikołajczyk

16:30
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WŁÓKNIARZ VITROSZLIF CROSSFIT CZĘSTOCHOWA – GET WELL TORUŃ na żywo
 Canal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Dryła (z Częstochowy)

18:30
PGE Ekstraliga: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski (z Gorzowa Wielkopolskiego)
Reporter: Łukasz Benz

19:00 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – FOGO UNIA LESZNO na żywo
 Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński (z Gorzowa Wielkopolskiego)

20:45
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Robert Wardzała, Leszek Demski

inne
18:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

22:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:00
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
sport.tvp.pl

23:30
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny