Sport w TV: niedziela – 21 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 
La Liga Santander – 9. kolejka: RAYO VALLECANO – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:00 
Serie A – 9. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

12:25
Serie A – 9. kolejka: FROSINONE CALCIO – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

13:25
2. Bundesliga – 10. kolejka: HAMBURGER SV – VFL BOCHUM na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

14:25
Eredivisie – 9. kolejka: FEYENOORD – PEC ZWOLLE na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

14:55
Serie A – 9. kolejka: PARMA CALCIO – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

14:55 Serie A – 9. kolejka: CHIEVO WERONA – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:10 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Lubina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Cezary Olbrycht

15:20 
Bundesliga – 8. kolejka: HERTHA BSC – SC FREIBURG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Lubina)

16:10 
La Liga Santander – 9. kolejka: SD EIBAR – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Lipiński

16:55 
Premier League – 9. kolejka: EVERTON FC – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)

17:55 
Bundesliga – 8. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:55
Serie A – 9. kolejka: ACF FIORENTINA – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Mikołaj Kruk

18:25
La Liga Santander – 9. kolejka: SD HUESCA – RCD ESPANYOL na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

20:25
Serie A – 9. kolejka: INTER MEDIOLAN – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 9. kolejka: REAL BETIS – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła

21:00
Major League Soccer – 34. kolejka: ATLANTA UNITED – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport Player

21:00
Major League Soccer – 34. kolejka: DC UNITED – NEW YORK CITY na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00
Major League Soccer – 34. kolejka: MONTREAL IMPACT – TORONTO FC na żywo
Eurosport Player

21:00
Major League Soccer – 34. kolejka: ORLANDO CITY – COLUMBUS CREW na żywo
Eurosport Player

21:00
Major League Soccer – 34. kolejka: PHILADELPHIA UNION – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport Player

21:30 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

22:45
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Piotr Laboga, Bartosz Gleń, Rafał Dębiński

23:00 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00
Major League Soccer – 34. kolejka: FC DALLAS – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Eurosport PlayerIpla

23:00
Major League Soccer – 34. kolejka: HOUSTON DYNAMO – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Eurosport Player

23:00 
Major League Soccer – 34. kolejka: LOS ANGELES FC – VANCOUVER WHITECAPS na żywo
Eurosport Player

23:00
Major League Soccer – 34. kolejka: MINNESOTA UNITED – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport Player

23:00
Major League Soccer – 34. kolejka: PORTLAND TIMBERS – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport Player

23:00
Major League Soccer – 34. kolejka: SAN JOSE EARTHQUEKES – COLORADO RAPIDS na żywo
Eurosport Player


12:00 BWF World Tour, Odense, Dania: FINAŁY na żywo
*(do 15:30)
Ipla

18:00 BWF World Tour, Odense, Dania: FINAŁY
Ipla

20:30 
BWF World Tour, Odense, Dania: FINAŁY
Ipla


03:00 Gala Boksu, Boston, USA: DEMETRIUS ANDRADE – WALTER KAUTONDOKWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa

03:30 
Gala Boksu, Las Vegas, USA: RYOTA MURATA – ROB BRANT na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:50
Gala Boksu, Orlando, USA: YUNIER DORTICOS – MATEUSZ MASTERNAK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

05:00 
Gala Boksu, Orlando, USA: JASON MOLONEY – EMMANUEL RODRIGUEZ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


08:00 European Tour Kobiet – Hero Women’s Indian Open, Gurgaon, Indie: FINAŁ na żywo


13:30 PGA European Tour – Andalucia Valderrama Masters, Sotogrande, Hiszpania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
 PGA Tour – CJ Cup @ Nine Bridges, 
Czedżu, Korea Południowa: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL: COLUMBUS CREW JACKETS – CHICAGO BLACKHAWKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:15 Puchar Świata, Berno, Szwajcaria: ELITA KOBIET na żywo
Eurosport Player

14:45 
Puchar Świata, Berno, Szwajcaria: ELITA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


15:25 Puchar Świata, St. Quentin, Francja: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 17:00 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Basket Liga Kobiet – 2. kolejka: ŚLĘZA WROCŁAW – PSZCZÓŁKA AZS UMCS LUBLIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


04:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – HOUSTON ROCKETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

12:00 
Lega A – 3. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo


12:30 
Energa Basket Liga – 3. kolejka: KING SZCZECIN – ROSA RADOMna żywo
Polsat Sport HDIpla

14:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 3. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – PINAR KARSIYAKA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

16:55
Lega A – 3. kolejka: ALMA TRIESTE – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo


17:25
Lega A – 3. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – ORIORA PISTOIA na żywo


17:55
Lega A – 3. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo


18:25
Lega A – 3. kolejka: SIDIGAS AVELINNO – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo


18:55
Lega A – 3. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – VL PESARO na żywo


19:15 
Liga ACB – 5. kolejka: VALENCIA BC – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki – Jacek Łączyński

20:40
Lega A – 3. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – FIAT TORINO na żywo


00:00
(nd/pn) NBA: CLEVELAND CAVALIERS – ATLANTA HAWKS na żywo
CANAL+ Sport HD


09:30 TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam, Holandia: MARATON na żywo
Eurosport PlayerIpla


00:05 Puchar Świata – Grand Prix Skate America, Everett, USA: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport Player

04:20 Puchar Świata – Grand Prix Skate America, Everett, USA: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

06:10 Puchar Świata – Grand Prix Skate America, Everett, USA: TAŃCE DOWOLNE na żywo
*(o 23:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

20:05 Puchar Świata – Grand Prix Skate America, Everett, USA: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player

22:25 Puchar Świata – Grand Prix Skate America, Everett, USA: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player


18:15 EHF Liga Mistrzyń – grupa A: METZ HANDBALL – ZRK BUDUCNOST 

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź


21:15 DKB Handball Bundesliga – 10. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – FUCHSE BERLIN

Komentarz: Kamil Gapiński


14:45 PlusLiga – 3. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – STOCZNIA SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 PlusLiga – 3. kolejka: CUPRUM LUBIN – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 
Serie A1 – 2. kolejka: BBC CASTELLANA GROTTE – AZIMUT LEO SHOES MODENA na żywo
Ipla

20:00 PlusLiga – 3. kolejka: ONICO WARSZAWA – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:45 English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45 
English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


00:20 Fight Exclusive Night 22: DAMIAN GRABOWSKI – JOSE RODRIGO GUELKE na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:30 PSA World Tour, Weybridge, Wielka Brytania: FINAŁY na żywo
Eurosport Player


11:00 WTA Finals, Singapur – faza grupowa: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – finał debla: ??? – ??? na żywo
Ipla

13:30 
WTA Finals, Singapur – faza grupowa: ??? – ???na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

14:55 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – finał:??? – ???na żywo
Ipla

15:30 
ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


11:00 Puchar Świata, Paryż, Francja: FINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Puchar Świata, Paryż, Francja: FINAŁY na żywo
Eurosport Player
Ipla


01:40 
Moto3 – Grand Prix Japonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

02:10 
Moto2 – Grand Prix Japonii:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

02:40 
MotoGP – Grand Prix Japonii:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

04:00 
Moto3 – Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Ipla

05:20 
Moto2 – Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Ipla

07:00 
MotoGP – Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Ipla


00:15 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

18:30 
Formuła 1 – Grand Prix USA: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski

19:10
Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

20:05
Formuła 1 – Grand Prix USA: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

22:15
Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

inne
10:20 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 12:55, 19:30)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


21:50 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam