Sport w TV: niedziela – 22 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 16. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – CHELSEA FC 00:25 Magazyn BUNDESLIGA+  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Przemysław Iwańczyk – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 16. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – CHELSEA FC


00:25 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Marcin Feddek

11:25 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 La Liga – 17. kolejka: CD LEGANES – RCD ESPANYOL na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Tomasz Lipiński

12:00 Serie A – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Marcin Gazda – Dominik Mucha, Antoni Partum

12:10 Eredivisie – 18. kolejka: AFC AJAX – ADO DEN HAAG na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

12:25 Serie A – 17. kolejka: ATALANTA BC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

13:25 2. Bundesliga – 18. kolejka: 1. FC HEIDENHEIM – VFL OSNABRUCK na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:55 La Liga – 18. kolejka: CA OSASUNA – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:25 
Eredivisie – 18. kolejka: FC UTRECHT – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:30 
Bundesliga – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Marcin Gazda – Tomasz Urban, Maciej Kruk

14:55 Premier League – 16. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 17. kolejka: US LECCE – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 17. kolejka: PARMA CALCIO – BRESCIA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

15:25 Bundesliga – 17. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – 1. FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:55 
La Liga – 18. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

17:20 Superpuchar Włoch: STUDIO na żywo

sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Marek Citko, Andrzej Strejlau

17:25 Premier League – 16. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

17:30 Bundesliga – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Marcin Gazda – Tomasz Urban, Maciej Kruk

17:40 Superpuchar Włoch: JUVENTUS FC – SS LAZIO na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Maciej Szczęsny

17:55 Bundesliga – 17. kolejka:
SC PADERBORN 07 – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 LaLiga – 18. kolejka: UD LEVANTE – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

20:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik – Andrzej Person
Gość: Adrian Mierzejewski

20:00 Serie A – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

20:40 Serie A – 17. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 La Liga – 18. kolejka: REAL MADRYT CF – ATHLETIC BILBAO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Leszek Orłowski

22:40 
Serie A – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Mateusz Majak

23:15 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Edward Durda, Piotr Laboga, Piotr Domagała


12:00 Puchar Świata, Le Grand-Bornand, Francja: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:10 Puchar Świata, Le Grand-Bornand, Francja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora

14:00 Puchar Świata, Le Grand-Bornand, Francja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


11:00 Puchar Świata, Planica, Słowenia: SPRINTY DRUŻYNOWE STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


01:55 Gala Boksu, Ontario, USA: CARLOS BALDERAS – RENE TELLEZ GIRON 
sport.tvp.pl

03:00 Gala Boksu, Ontario, USA: EFE AJAGBA – IAGO KIŁADZE 
sport.tvp.pl

04:00 Gala Boksu, Ontario, USA: TONY HARRISON – JERMELL CHARLO 
sport.tvp.pl


03:30 PGA European Tour – Australian PGA Championship, Queensland, Australia: FINAŁ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


13:30
Puchar Świata, Namur, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

15:00
Puchar Świata, Namur, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


11:00 Puchar Świata, Ramsau, Austria: SKOKI na żywo
*(o 15:00  w Eurosporcie 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:45 Puchar Świata, Ramsau, Austria: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 13. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – TEKSÜT BANDIRMA BK na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

11:55 Serie A – 14. kolejka: ORIORA PISTOIA – CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO 
Eurosport Player

16:55 Serie A – 14. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA 
Eurosport Player

17:25 Serie A – 14. kolejka: POMPEA FORTITUDO BOLOGNA – HAPPY CASA BRINDISI 
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 13. kolejka: ASSECO ARKA GDYNIA – KING SZCZECIN 
Polsat Sport HD

17:55 
Serie A – 14. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – DOLOMITI ENERGIA TRENTO 
Eurosport Player

18:25 
Serie A – 14. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – UMANA REYER VENEZIA 
Eurosport Player

18:30
Liga ACB – 14. kolejka: DKV JOVENTUT BADALONA – BARÇA LASSA 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:55 
Serie A – 14. kolejka: PALLACANESTRO TRIESTE – ACQUA S.BERNARDO CANTÙ 
Eurosport Player

19:20 
VTB United League: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – BC ASTANA 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:40
easyCredit BBL – 12. kolejka: HAMBURG TOWERS – ALBA BERLIN

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:40 
Serie A – 14. kolejka: VIRTUS ROMA – BRESCIA 
Eurosport Player

21:30 NBA: TORONTO RAPTORS – DALLAS MAVERICKS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


09:45 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:00 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:50 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: SUPER KOMBINACJA KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:10 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:50 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: SLALOM DO KOMBINACJI KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


04:30 Puchar Świata, Shimao Lotus Mountain, Chiny: FINAŁ SKOKÓW MĘŻCZYZN 
Eurosport Player

07:00 Puchar Świata, Shimao Lotus Mountain, Chiny: SKOKI 
IplaEurosport Player

13:30 
Puchar Świata, Innichen, Włochy: SKI CROSS 
*(o 19:45  w Eurosporcie 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 18. kolejka: SC MAGDEBURG – MT MELSUNGEN 

Komentarz: Kamil Gapiński

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 18. kolejka: THW KIEL – HSG WETZLAR 

Komentarz: Mateusz Juza


14:10 Pro D2 – 15. kolejka: COLOMIERS – BIARRITZ 
Eurosport Player


13:30 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: 3. RUNDA 
sport.tvp.pl

20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: 3. RUNDA 
sport.tvp.pl


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 8. kolejka: #VOLLEY WROCŁAW – ENEA PTPS PIŁA 
Polsat Sport HD


14:45 Plusliga – 11. kolejka: TREFL GDAŃSK – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 11. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 


18:00
Serie A1 – 13. kolejka: TOP VOLLEY LATINA – GAS SALES PIACENZA VOLLEY 


14:15 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO 
*(od 14:50 również w Eurosport 1 HD i  TVP 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Marcin Rams
Studio w Eurosport 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski

15:00 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: 
Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

16:45 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w Eurosport 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski


11:00 German Masters, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE 
Eurosport Player

15:30 German Masters, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE 
Eurosport Player

19:00 German Masters, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE 
Eurosport Player


04:00 Puchar Świata, Shimao Lotus Mountain, Chiny: HALF PIPE 
Eurosport Player


19:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:20 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki