Sport w TV: niedziela – 23 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: POLSKA – SERBIA 00:55 Major League Soccer – 30. kolejka: ATLANTA UNITED – REAL SALT LAKE  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: POLSKA – SERBIA


00:55 Major League Soccer – 30. kolejka: ATLANTA UNITED – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport Player

01:25 Major League Soccer – 30. kolejka: COLUMBUS CREW – COLORADO RAPIDS na żywo
Eurosport Player

01:25 Major League Soccer – 30. kolejka: MONTREAL IMPACT – NEW YORK CITY na żywo
Eurosport Player

01:25 Major League Soccer – 30. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport Player

01:25 Major League Soccer – 30. kolejka: ORLANDO CITY SC – HOUSTON DYNAMO na żywo
Eurosport Player

01:55 Major League Soccer – 30. kolejka: MINNESOTA UNTIED FC – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport Player

10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Mateusz Borek – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Marek Saganowski

11:25
Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 
La Liga Santander – 5. kolejka: LEVANTE UD – SEVILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

12:00
Serie A – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

12:25 
Eredivisie – 6. kolejka: FEYENOORD – FC UTRECHT na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

12:25 
Serie A – 5. kolejka: TORINO FC – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

12:30 
Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Bielsko-Białej)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

12:40 
Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – SANDECJA NOWY SACZ na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Bielsko-Białej)

13:25 
2. Bundesliga – 6. kolejka: HAMBURGER SV – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński – Tomasz Urban

14:25 
Premier League – 6. kolejka: WEST HAM UNITED FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:30
Serie A – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Serie A – 5. kolejka: SS LAZIO – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 5. kolejka: BOLOGNA FC – AS ROMA na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:10 Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

15:20 
Bundesliga – 4. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – 1 FSV MAINZ 05 na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

16:10 
La Liga Santader – 5. kolejka: VILLARREAL CF – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Tomasz Ćwiąkała

16:40
Eredivisie – 6. kolejka: PSV EINDHOVEN – AFC AJAX  na żywo
*(o 23:30  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:55
 
Premier League – 6. kolejka: ARSENAL FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

16:55 
Tipico Bundesliga – 8. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

17:00 
Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Adam Westfal

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)

17:55 
Bundesliga – 4. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – RB LEIPZIG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

17:55
Serie A – 5. kolejka: AC MILAN – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25
La Liga Santader – 5. kolejka: REAL BETIS – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:00
Major League Soccer – 30. kolejka: PHILADELPHIA UNION – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Eurosport Player

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski
20:00 La Liga Santader – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25
Serie A – 5. kolejka: FROSINONE CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santader – 5. kolejka: FC BARCELONA – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

21:30
 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00
 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Piotr Laboga, Edward Durda, Cezary Olbrycht

23:00 
1.Liga – 9. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – BOHEMIANS PRAGA 1905 
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Kalita


07:00 BWF World Tour, Changzhou, Chiny: FINAŁY na żywo
Ipla


00:05 Gala Boksu, Łomża: KAMIL SZEREMETA – RUBEN DIAZ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Andrzej Gmitruk


19:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: 6. TYDZIEŃ – 1. DZIEŃ na żywo
sport.tvp.pl


18:00
 PGA Tour – TOUR Championship, Atlanta, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


16:00 Światowe Igrzyska Jeździeckie, Tryon, USA: SKOKI, KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(od 18:30 także w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz na sport.tvp.pl: Jarosław Idzi


14:00 Mistrzostwa Świata, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Tomasz Adamiec


10:05 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: WYŚCIG DRUŻYNOWY KOBIET na żywo
TVP Sport HDEurosport 1 HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Paulina Brzeźna-Bentkowska

14:35
Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: WYŚCIG DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(w TVP Sport HD do 15:00, również od 15:50 do 16:05 i od 16:45)
TVP Sport HDEurosport 1 HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski


12:25 Mistrzostwa Świata, Teneryfa, Hiszpania – grupa A: KANADA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź


18:05 EHF Liga Mistrzów – grupa D: ELVERUM HANDBALL – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Krzysztof Bandych – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports 4: Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:00
SEHA Gazprom League – 4. kolejka: RK VOJVODINA – PPD ZAGZEB na żywo

Komentarz: Kacper Merk

20:45
DKB Handball Bundesliga – 6. kolejka: TBV LEMGO LIPPE – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Kacper Merk


23:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Polski: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDIpla


14:10 Pro D2 – 5. kolejka: MONT DE MARSAN – OYONNAX RUGBY na żywo


00:00 Mistrzostwa Świata, Bolonia, Włochy – 2. runda, grupa F: SŁOWENIA – BRAZYLIA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

15:50 Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: FRANCJA – ARGENTYNA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

15:50 Mistrzostwa Świata, Sofia, Bułgaria – 2. runda, grupa G: USA – IRAN na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

18:15 Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsat Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Studio w TVP Sport: Przemysław Babiarz
Reporter w Polsat Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska

19:20 Mistrzostwa Świata, Sofia, Bułgaria – 2. runda, grupa G: BUŁGARIA – KANADA na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Damian Dacewicz

19:30 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: POLSKA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Grzegorz Szymański (z Warny)

20:20 Mistrzostwa Świata, Bolonia, Włochy – 2. runda, grupa F: BELGIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

21:15 Mistrzostwa Świata, Assago, Włochy – 2. runda, grupa E: WŁOCHY – HOLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

21:30 Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsat Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Studio w TVP Sport: Przemysław Babiarz

Reporter w Polsat Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska


15:00 Letnie Grand Prix, Rasnov, Rumunia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(o 21:00  w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP Sport: Stanisław Snopek


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 


04:30 UFC Fight Night 137: JIMI MANUWA – THIAGO SANTOS na żywo
Polsat Sport HDIpla


04:00 WTA Tour, Tokio, Japonia – finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00 
WTA Tour, Seul, Korea Południowa – finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

09:00 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

13:30 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

15:30 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


10:15 Mistrzostwa Europy, Alicante, Hiszpania: 1/4 FINAŁU KOBIET na żywo
Ipla

12:30 
Mistrzostwa Europy, Alicante, Hiszpania: 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

15:30 
Mistrzostwa Europy, Alicante, Hiszpania: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


08:40 Moto3 – Grand Prix Aragonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:10 Moto2 – Grand Prix Aragonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:40 
MotoGP – Grand Prix Aragonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

11:00 Moto3 – Grand Prix Aragonii: WYŚCIG na żywo
Ipla

12:20 Moto2 – Grand Prix Aragonii: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:00 
MotoGP – Grand Prix Aragonii: WYŚCIG na żywo
Ipla


14:30 Nice 1. liga żużlowa – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Eleven Sports 2: Piotr Olkowicz – Michał Korościel

14:40 Nice 1. liga żużlowa – Finał: SPEED CAR MOTOR LUBLIN – ROW RYBNIK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Eleven Sports 2: Piotr Olkowicz – Michał Korościel


15:30 PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Jakub Zborowski (z Częstochowy)
Reporter: Michał Kędzierski

16:00 
PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – BATARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Częstochowy)

18:45 
PGE Ekstraliga – Finał: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Marcin Majewski, Gabriel Waliszko (z Leszna)
Reporterzy: Łukasz Benz, Joanna Cedrych

19:15 
PGE Ekstraliga – Finał: FOGO UNIA LESZNO – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Leszna)

21:15
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski, Gabriel Waliszko (z Leszna)
Reporterzy: Łukasz Benz, Joanna Cedrych

inne
09:15 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 19:30)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30
 Magazyn THE MINUTE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:25 
Magazyn ON THE ROAD 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam