Sport w TV: niedziela – 25 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:40 Eredivisie – 10. kolejka: FC TWENTE – PSV EINDHOVEN  Komentarz: Cezary […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:40 Eredivisie – 10. kolejka: FC TWENTE – PSV EINDHOVEN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski


11:00
 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

11:55 Liga BBVA – 9. kolejka: UD LEVANTE – REAL SOCIEDAD na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda


12:25 
Serie A – 9. kolejka: UC SAMPDORIA – HELLAS WERONA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan


12:35
1. Liga – 14. kolejka: WISŁA PŁOCK – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Płocka)
Reporter: Leszek Bartnicki


12:55 Premier League – 10. kolejka: SUNDERLAND AFC – NEWCASTLE UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Edward Durda – Przemysław Rudzki

13:55
Ligue 1 – 11. kolejka: STADE DE REIMS – AS MONACO na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Michel Thiry


14:30 Premier League – 10. kolejka: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski


15:00
Premier League – 10. kolejka: MANCHESTER UNITED – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 
Serie A – 9. kolejka: JUVENTUS FC – ATALANTA BC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut

15:10 Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Mielca)
Reporter
zy: Paulina Bojarska, Filip Adamus

15:25 
Ekstraklasa – 13. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Mielca)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Adamus

15:25
Bundesliga – 10. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC AUGSBURG na żywo
Eurosport 2 HD

15:55 
Liga BBVA – 9. kolejka: UD LAS PALMAS – VILLARREAL CF na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski


17:05 Premier League – 10. kolejka: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

17:10 
Premier League – 10. kolejka: LIVERPOOL FC – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:25 
Bundesliga – 10. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HD

17:35 
Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Studio: Michał Wodziński (z Warszawy)
Reporter: Daria Kabała-Malarz


17:55
Serie A – 9. kolejka: ACF FIORENTINA – AS ROMA na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

17:55 
Ekstraklasa – 13. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński

18:10 
Liga BBVA – 9. kolejka: FC BARCELONA – SD EIBAR na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

19:45 
Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: FRANCJA – SYRYJSKA REPUBLIKA ARABSKA na żywo
Eurosport 2 HD

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Tomasz Wieszczycki

20:10
Primeira Liga – 8. kolejka: FC PORTO – SC BRAGA na żywo
Sportklub

20:25 
Liga BBVA – 9. kolejka: ATLETICO MADRYT – VALENCIA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Jakub Ostrowski

20:45
 Serie A – 9. kolejka: CHIEVO WERONA – SSC NAPOLI na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

21:10
Premier Liga – 13. kolejka: DINAMO MOSKWA – SPARTAK MOSKWA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

21:55
Major League Soccer – 34. kolejka: MONTREAL IMPACT – TORONTO FC na żywo
Eurosport HD

22:00 
Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: PARAGWAJ – NOWA ZELANDIA premiera.200
Eurosport 2 HD

22:00
Eredivisie – 10. kolejka: VITESSE – AFC AJAX premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

22:45 
Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: ROSJA – RPA na żywo
Eurosport 2 HD

23:55
 Major League Soccer – 34. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport HD

23:55 
Eredivisie – 10. kolejka: FEYENOORD – AZ ALKMAAR premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz

boks
02:00 Gala, Omaha, USA: TERENCE CROWFORD – DIERRY JEAN na żywo
Polsat Sport HD

e-sport
14:50 League of Legends Championship Series 2015: PÓŁFINAŁY na-żywo
Polsat Sport News

golf
05:00 PGA European Tour – UBS Hong Kong Open: FINAŁY na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD

hokej na lodzie
19:25 Puchar Kontynentalny: GKS TYCHY – COVENTRY BLAZE na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

koszykówka mężczyzn
13:00 Liga ACB – 3. kolejka: UCAM MURCIA CB –  FC BARCELONA LASSA  na-żywo
Sportklub

19:50 Tauron Basket Liga – 3. kolejka: TREFL SOPOT – ŚLĄSK WROCŁAW na-żywo
Polsat Sport News

22:15 
Liga ACB – 3. kolejka: UNICAJA – LABORAL KUTXA BASKONIA premiera.200
Sportklub

narciarstwo alpejskie
09:15 Puchar Świata, Soelden, Austria – gigant mężczyzn: I PRZEJAZD na-żywo
Eurosport HD

12:30 
Puchar Świata, Soelden, Austria – gigant mężczyzn: II PRZEJAZD na-żywo
Eurosport HD

lekkoatletyka
09:15 Zawody, Wenecja, Włochy: MARATON na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Janusz Rozum – Łukasz Panfil

13:10
Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

łyżwiarstwo figurowe
08:30 Grand Prix USA, Chicago: DZIEŃ 2 premiera.200
Eurosport HD

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Handball-Bundesliga – 11. kolejka: SC MAGDEBURG – MT MELSUNGEN na-żywo
Sportklub


16:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL – MKB-MVM VESZPREM na-żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Dryła

17:30
PGNiG Superliga – 9. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ZABRZE na-żywo
Polsat Sport HD

17:30 EHF Liga Mistrzów: STUDIO na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński (z Płocka)
Reporter: Piotr Bugajny

17:55
EHF Liga Mistrzów – grupa A:
SG FLENSBURG-HANDEWITT – ORLEN WISŁA PŁOCK na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych (z Płocka)
Reporter: Piotr Bugajny

rajdy samochodowe
12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Hiszpanii: OS22 – DUESAIGUES 2 POWER STAGE na-żywo
Polsat Sport Extra HD

23:30
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Hiszpanii: SKRÓT DNIA  premiera.200
Polsat Sport Extra HD

rugby
00:10 Puchar Świata, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: RPA – NOWA ZELANDIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

17:00 Puchar Świata, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: AUSTRALIA – ARGENTYNA na-żywo
Polsat Sport Extra HD

siatkówka kobiet
14:45 OrlenLiga – 3. kolejka: IMPEL WROCŁAW – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW na-żywo
Polsat Sport HD

siatkówka mężczyzn
17:00 Serie A1 – 1. kolejka: CMC ROMAGNA – CUCINE LUBE BANCA MARCHE CIVITANOVA na-żywo
Sportklub

snooker
12:30 International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 2 HD

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
08:00
WTA Finals, Singapur, Chiny – faza grupowa: SIMONA HALEP – FLAVIA PENNETTA  na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

09:07 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 1/2 finału:   DAVID FERRER – GAEL MONFILS premiera.200
Polsat Sport News

12:30
WTA Finals, Singapur, Chiny – faza grupowa:
MARIA SHARAPOVA – AGNIESZKA RADWAŃSKA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

14:00 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria – finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

14:45 
WTA Tour, Luksemburg – Finał: ??? – ??? na żywo
Eurosport HD

17:00
ATP World Tour, Moskwa, Rosja – Finał: ??? – ??? premiera.200
Eleven Sports
Komentarz: Sylwester Sikora

tenis stołowy
11:05 
ITTF World Tour, Warszawa: 1/2 FINAŁU na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:25 
ITTF World Tour, Warszawa: FINAŁY na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

wyścigi motocyklowe
02:40 Moto 3, Grand Prix Malezji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

03:10 Moto 2, Grand Prix Malezji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

03:40 Moto GP, Grand Prix Malezji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

05:00 
Moto 3, Grand Prix Malezji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

06:20 
Moto 2, Grand Prix Malezji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

08:00 
Moto GP, Grand Prix Malezji:
 WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

wyścigi samochodowe
17:15 Porsche SuperCup, Grand Prix USA: II WYŚCIG  na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Polsat Sport Extra)
Eurosport HDPolsat Sport Extra HD

19:30 
Formuła 1, Grand Prix USA: STUDIO  na żywo
Polsat Sport HD

20:00
Formuła 1, Grand Prix USA: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport HD

22:00 
Formuła 1, Grand Prix USA: STUDIO  na żywo
Polsat Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA