Sport w TV: niedziela – 25 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 6. kolejka: ARSENAL FC – LEICESTER CITY FC 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – TORONTO FC  10:00 Magazyn WYSOKI […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 6. kolejka: ARSENAL FC – LEICESTER CITY FC


01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – TORONTO FC 
Ipla

10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Kołodziejczyk – Zbigniew Mucha, Andrzej Janisz, Dariusz Szpakowski, Tomasz Ćwiąkała

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Patryk Kniat, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:25 Serie A – 5. kolejka: CAGLIARI CALCIO – FC CROTONE 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

12:55 Premiership – 12. kolejka: FC ABERDEEN – CELTIC FC na żywo
Ipla

13:25 2. Bundesliga – 5. kolejka: SV SANDHAUSEN – SC PADERBORN 07 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: REAL VALLADOLID – CD ALAVES 
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

14:25 Eredivisie – 6. kolejka: SBV VITESSE – PSV EINDHOVEN 
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Bełchatowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

14:50 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – MIEDŹ LEGNICA 
Polsat Sport HDIpla

14:55 Premier League – 6. kolejka: SOUTHAMPTON FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – PGE FKS STAL MIELEC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Bełchatowa)
Komentarz w Radio Gol 2: Patryk Banaszkiewicz


14:55 Serie A – 5. kolejka: BENEVENTO CALCIO – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

15:25 Bundesliga – 5. kolejka: VFL WOLFSBURG – ARMINIA BIELEFELD 

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: CADIZ CF – VILLARREAL CF 

Komentarz: Michał Kornacki – Tomasz Lipiński

16:40 Eredivisie – 6. kolejka: RKC WAALWIJK – FEYENOORD 
Ipla

17:00 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Poznania)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Żelisław Żyżyński

17:25 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: LECH POZNAŃ – CRACOVIA 

Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

17:25 Premier League – 6. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Domagała – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2: Jakub Balcerski

17:30 Serie A – 5. kolejka: STUDIO 
*(również o 20:00 i 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak

17:55 Bundesliga – 5. kolejka: WERDER BREMA – TSG 1899 HOFFENHEIM 

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała

17:55 Serie A – 5. kolejka: ACF FIORENTINA – UDINESE CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

17:55 Eliteserien – 22. kolejka: MOLDE FK – STRØMSGODSET IF 


17:55 Eliteserien – 22. kolejka: AALESUNDS FK – ODDS BK 


17:55 Eliteserien – 22. kolejka: SARPSBORG 08 – ROSENBORG BK 


17:55 Eliteserien – 22. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – KRISTIANSUND BK 


18:25 LaLiga Santander – 7. kolejka: GETAFE CF – GRANADA CF 

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

19:25 II liga – 10. kolejka: WIGRY SUWAŁKI – CHOJNICZANKA CHOJNICE 

Komentarz: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki, Michał Żewłakow, Sławomir Stempniewski

20:10 Premier League – 6. kolejka: ARSENAL FC – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


20:25 Eliteserien – 22. kolejka: FK BODØ/GLIMT – MJØNDALEN IF 


20:40 Serie A – 5. kolejka: JUVENTUS FC – HELLAS WERONA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: REAL SOCIEDAD – SD HUESCA 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Ćwiąkała

20:55 Liga NOS – 5. kolejka: VITORIA GUIMARAES – SPORTING BRAGA 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Sebastian Chabiniak

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Joanna Jędrzejczyk
Gość: Jan Błachowicz

21:00
Ligue 1 – 8. kolejka: OLYMPIQUE LYON – AS MONACO na żywo

Komentarz: Piotr Szymczuk

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Piotr Laboga, Edward Durda, Piotr Domagała


02:00 Gala Boksu, Uncasville, USA: SERGIEJ LIPINETS – CUSTIO CLAYTON 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


17:45 Statscore Futsal Ekstraklasa – 9. kolejka: GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA – FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG 


12:00 PGA European Tour – Italian Open, Brescia, Włochy: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

22:00 PGA Tour – The ZOZO Championship @ SHERWOOD, Thousand Oaks, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


18:00 Grand Slam, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 3 


13:00 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 6 
*(do 17:25)

Komentarz: Igor Błachut – Dariusz Baranowski

13:15 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 21 
*(do 17:00)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz


11:00 Basketball Super League – 5. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – PETKIM SPOR

Komentarz: Krzysztof Sendecki


17:30 Energa Basket Liga – 9. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARD – ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
Polsat Sport HD

18:30 Liga ACB – 7. kolejka: REAL MADRYT – MOVISTAR ESTUDIANTES 

Komentarz: Radosław Spiak

20:25
Puchar Niemiec, faza grupowa, grupa C: BROSE BAMBERG – MHP RIESEN LUDWIGSBURG 

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Marcin Froelich

22:40 Basketball Super League – 5. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA- GAZIANTEP BASKETBOL

Komentarz: Jakub Lipczik


02:00 Skate America, Las Vegas, USA: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH na żywo
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

03:35 Skate America, Las Vegas, USA: TANIEC DOWOLNY na żywo
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz: Aleksandra Szutenberg


15:55 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa, grupa B: ODENSE – BREST BRETAGNE HANDBALL na żywo
Eurosport Player


13:30 Liqui Moly Handball Bundesliga – 5. kolejka: HSG WETZLAR – MT MELSUNGEN na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski

17:25 PGNiG Superliga – 7. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – ŁOMŻA VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Maciej Iwański – Robert Lis (z Lubina)

20:45 Liqui Moly Handball Bundesliga – 5. kolejka: HC ERLANGEN – RHEIN-NECKAR LÖWEN 

Komentarz: Tomasz Górski


12:50 Ekstraliga – 9. kolejka: RC ORKAN SOCHACZEW – MKS POGOŃ AWENTA SIEDLCE 


18:00 SuperLega – 7. kolejka: NBV WERONA – TOP VOLLEY CISTERNA 


20:30 Tauron 1. liga – 14. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – AZS AGH KRAKÓW 
Polsat Sport HD


14:30 WTA Tour, Ostrawa, Czechy – finał: VICTORIA AZARENKA – ARYNA SABALENKA 

Komentarz: Jacek Jońca – Tomasz Wiktorowski

16:00 ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – finał: ALEX DE MINAUR – UGO HUMBERT 
Ipla


15:45 LOTTO Superliga – 12. kolejka: 3S POLONIA BYTOM – LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA BYDGOSZCZ na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


08:20 Moto3 – Grand Prix Teruel: ROZGRZEWKA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

08:50 MotoGP – Grand Prix Teruel: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:20 Moto2 – Grand Prix Teruel: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:20 Moto3 – Grand Prix Teruel: WYŚCIG 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG 1 MX2 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:00 MotoGP – Grand Prix Teruel: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG 1 MXGP 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:30 Moto2 – Grand Prix Teruel: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG 2 MX2 
*(o 19:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG 2 MXGP 
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek


12:00 Formuła 1 – Grand Prix Portugalii: STUDIO na żywo
*(również o 16:10)
Ipla
Studio: Maciej Jarmakow

14:05 Formuła 1 – Grand Prix Portugalii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza – Jakub Spychała


20:30 NASCAR, Fort Worth, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Twórz – Krzysztof Woźniak


17:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 22:55)
Eurosport Player

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki