Sport w TV: niedziela – 26 lipca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:00 (sb/nd) International Champions Cup: CHELSEA FC – PARIS SAINT-GERMAIN  01:30 Major League Soccer […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:00
(sb/nd) International Champions Cup: CHELSEA FC – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Sport 1 Germany

01:30 
Major League Soccer – 21. kolejka: COLUMBUS CREW – TORONTO FC na żywo
Eurosport 2 HD

12:30
Premier Liga – 2. kolejka: URAL JEKATERYNBURG – ZENIT ST PETERSBURG na żywo
Polsat Sport NewsNTV Russia
Komentarz w Polsat Sport News: Tomasz Włodarczyk

14:00
3.Liga – 1. kolejka: ENERGIE COTTBUS – HALLESCHER FC
MDRRBB

15:10
Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


15:25 
Ekstraklasa – 2. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


15:10 Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Piotr Laboga


15:25 
Ekstraklasa – 2. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Piotr Laboga


15:25 Mecz Towarzyski: FC INGOLSTADT 04 – CELTA VIGO premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz w Polsat Sport News: Tomasz Włodarczyk

15:55 Mecz Towarzyski: HEARTS OF MIDLOTHIAN FC – EVERTON FC na żywo
Dubai Sports 1

17:20 Emirates Cup: ARSENAL FC – VFL WOLFSBURG na żywo
Sport 1 Germany

17:40 Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


17:55 Ekstraklasa – 2. kolejka: LEGIA WARSZAWA – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


18:25
 Mecz Towarzyski: BESIKTAS STAMBUŁ – OGC NICE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

18:30 
Premier Liha – 2. kolejka: DNIPRO DNIEPROPIETROWSK – CZORNOMOREĆ ODESSA na żywo
2+2

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

20:15
Major League Soccer – 21. kolejka: NEW YORK CITY FC – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport HDEurosport DE

22:55 
Major League Soccer – 21. kolejka: DC UNITED – PHILADELPHIA UNION na żywo
Eurosport HDEurosport DE

boks
03:00 Gala, Las Vegas, USA: SERGIEJ KOWALIEV – NADJIB MOHAMMEDI na żywo
Polsat Sport HD

golf
11:00
PGA European Tour, Omega European Masters, Crans-Montana, Szwajcaria: FINAŁ na żywo
*(od 15:10 w kanale 38)
CANAL+ Sport 2 HDnc+ Sport 38
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

kolarstwo szosowe
14:05 Tour de France: TRASA TOUR DE FRANCE na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1ITV 4France 3


15:45 Magazyn LEMOND ON TOUR na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

16:15 Tour de France: ETAP 21 na żywo
(od 17:20 w Das Erste, od 14:50 w France 2 HD)
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1ITV 4ČT SportFrance 2 HDS4C
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski

19:25
 Magazyn LEMOND ON TOUR na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

lekkoatletyka
15:20 Mistrzostwa Niemiec, Norymberga, Niemcy: DZIEŃ 3 
na żywo
ZDF HD

17:00 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HD

19:55
Mistrzostwa Włoch, Turyn, Włochy: DZIEŃ 3 premiera.200
Rai sport 1

piłka ręczna plażowa
14:40 Puchar Polski, Stare Jabłonki: FINAŁY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (ze Starych Jabłonek)
Reporter: Tomasz Szeremeta

pływanie synchroniczne
16:25 Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja – Finały Kobiet: DUETY na żywo
Rossiya 2

rzutki
20:15 
World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania – Finał: MICHAEL VAN GERWEN – JAMES WADE na żywo
Sport 1 Germany

siatkówka kobiet
03:00 
Final Six World Grand Prix – grupa 1: WŁOCHY – JAPONIA na żywo
Polsat Sport Extra HD

19:00 
Final Six World Grand Prix – grupa 1: USA – CHINY na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

22:00 
Final Six World Grand Prix – grupa 1: WŁOCHY – BRAZYLIA na żywo
polsat-sport-hd.120NTV Spor
Komentarz w Polsat Sport: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

23:55 
Final Six World Grand Prix – grupa 1: JAPONIA – ROSJA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marta Gula – Andrzej Niemczyk

siatkówka plażowa kobiet
08:35 Grand Slam, Yokohama, Japonia: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HD


16:15 Plaża Open, Rybnik: FINAŁ na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bartosz Heller (z Rybnika)
Reporter: Anna Rajewska

siatkówka plażowa mężczyzn
09:35 Grand Slam, Yokohama, Japonia: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HD

17:15 Plaża Open, Rybnik: FINAŁ na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bartosz Heller (z Rybnika)
Reporter: Anna Rajewska

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
13:25 WTA Tour, Bad Gastein, Austria –  Finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Justyna Kostyra

13:00 TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Stambuł, Turcja – Finał Debla Kobiet: DARJA GAVRILOVA/ELINA SVITOLINA – CAGLA BUYUKAKCAY/JELENA JANKOVIC na żywo
NTV Spor

14:00 ATP 250, Båstad, Szwecja –  Finał: BENOIT PAIRE – TOMMY ROBREDO  na żywo
Supertennis HD

 
17:00 TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Stambuł, Turcja – Finał: LESIA TSURENKO – URSZULA RADWAŃSKA na żywo
Supertennis HDNTV Spor

20:00 Konzum Croatia Open ATP 250, Umag, Chorwacja – Finał: DOMINIC THIEMJOAO SOUSA na żywo
Supertennis HD


22:00
ATP World Tour 250, Bogota, Kolumbia – Finał: ADRIAN MANNARINOBERNARD TOMIC na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

wyścigi motocyklowe
04:30 Mistrzostwa Świata Endurance, Suzuka, Japonia: WYŚCIG na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak, Adam Widomski

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Loket, Czechy: WYŚCIG na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Loket, Czechy: WYŚCIG na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

17:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Loket, Czechy: WYŚCIG na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

wyścigi samochodowe
08:30 Blancpain Endurance Series, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

09:25 GP 3, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG II na żywo
(w Eurosporcie od 09.30)
Eurosport HDEurosport DEPolsat Sport News

Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac
Komentarz w Polsat Sport News: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

10:35
GP 2, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG II na żywo
Polsat Sport News
Komentarz w Polsat Sport News: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

11:45
Porsche Supercup – Grand Prix Węgier: WYŚCIG na żywo
Eurosport HDEurosport DEPolsat Sport News
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac
Komentarz w Polsat Sport News: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski


13:00 
Formuła 1, Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

14:00 Formuła 1, Grand Prix Węgier: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HDBBC One HDRossiya 2RTLIdman TVRai 1
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

15:00 Blancpain Endurance Series, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Gac

16:00 Formuła 1, Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

żeglarstwo
14:30 Seria Światowa Regat o Puchar Ameryki, Portsmouth, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Jakub Zborowski

żużel
13:15
Nice Polska Liga: STUDIO na-żywo
TVP RegionalnaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Paweł Pezdan (z Krakowa)
Reporter: Marcin Rams


13:40 
Nice Polska Liga – 11. kolejka: WANDA INSTAL KRAKÓW – MDM ŻKS OSTROVIA na-żywo
TVP RegionalnaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Krakowa)
Reporter: Marcin Rams

16:30 
PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD
Studio: Gabriel Waliszko (z Rzeszowa)
Reporter: Filip Adamus


16:55
PGE Ekstraliga – 11. kolejka: PGE STAL RZESZÓW – KS TORUŃ na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła (z Rzeszowa)
Reporter: Filip Adamus


19:00 PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD

Studio: Michał Łopaciński (z Leszna)
Reporter: Łukasz Benz


19:25
PGE Ekstraliga – 11. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – MONEYmakesMONEY.pl STAL GORZÓW na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz (z Leszna)
Reporter: Łukasz Benz


21:45 Magazyn PGE EKSTRALIGA na-żywo
nSport+ HD

inne
21:45 Igrzyska Olimpiad Specjalnych, Los Angeles, USA: CEREMONIA OTWARCIA premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Wilkosz, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA