Sport w TV: niedziela – 26 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga – 21. kolejka: ATLETICO MADRYT – CD LEGANES  Komentarz: Patryk Mirosławski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY 


11:30 Magazyn LA LIGA+ 


11:55 La Liga – 21. kolejka: ATLETICO MADRYT – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

12:25 Serie A – 21. kolejka: INTER MEDIOLAN – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

13:55 FA Cup – 4. runda: MANCHESTER CITY FC – FULHAM FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:55 La Liga – 21. kolejka: CELTA VIGO – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

14:25 Eredivisie – 20. kolejka: FC GRONINGEN – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:55 Serie A – 21. kolejka: UC SAMPDORIA – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Majak

15:25 Bundesliga – 19. kolejka: WERDER BREMA – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Tomasz Urban

15:55 FA Cup – 4. runda: TRANMERE ROVERS FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Majak

15:55 La Liga – 21. kolejka: GETAFE CF – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:40 Eredivisie – 20. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC TWENTE na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

17:55 Serie A – 21. kolejka: AS ROMA – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 FA Cup – 4. runda: SHREWSBURY TOWN FC – LIVERPOOL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:55 Bundesliga – 19. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

18:25 La Liga – 21. kolejka: REAL SOCIEDAD – RCD MALLORCA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

20:00 Serie A – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

20:40 Serie A – 20. kolejka: SSC NAPOLI – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak (z Neapolu)

20:55 La Liga – 21. kolejka: REAL VALLADOLID – REAL MADRYT CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

22:40 Serie A – 21. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga, Edward Durda


12:15 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora

14:50 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


07:45 Ski Classics, Marcialonga, Włochy: BIEG NA 70 KM na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

11:35 Puchar Świata, Oberstdrof, Niemcy: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 
*(o 17:50  w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Paweł Klisz


13:30 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 1. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN
*(o 22:30  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

15:00 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 2. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN
*(o 23:30  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla


03:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: DANNY GARCIA – IWAN REDKACZ 
*(od 05:00 również na Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


02:05 NHL All-Star Weekend: MECZ GWIAZD 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal


13:30 Puchar Świata, Hoogerheide, Holandia: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:00 Puchar Świata, Hoogerheide, Holandia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


19:30 Vuelta a San Juan, Argentyna: ETAP 1 na żywo
*(od 23:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


15:30 Six Day, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 4 na żywo
*(od 17:00 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

22:00 Puchar Świata, Milton, Kanada: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


10:35 Puchar Świata, Oberstdrof, Niemcy: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport Player

14:00 Puchar Świata, Oberstdrof, Niemcy: BIEG NA 10 KM 
Eurosport Player


02:30 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

09:50
 VTB United League: BC ASTANA – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA 
*(o 23:05  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Radosław Spiak

16:55 Serie A – 20. kolejka: VANOLI CREMONA – VIRTUS ROMA na żywo
Eurosport Player

16:55 Serie A – 20. kolejka: BRESCIA – HAPPY CASA BRINDISI na żywo
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 18. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – START LUBLIN 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Wojciech Kamiński

18:25 Serie A – 20. kolejka: ORIORA PISTOIA – TREVISO na żywo
Eurosport Player

20:40 Serie A – 20. kolejka: POMPEA FORTITUDO BOLOGNA – OPENJOBMETIS VARESE na żywo
Eurosport Player

21:30 NBA: DENVER NUGGETS – HOUSTON ROCKETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

22:20 Liga ACB – 19. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – UNICAJA 

Komentarz: Radosław Spiak


14:30 Mistrzostwa Europy, Graz, Austria: POKAZY MISTRZÓW na żywo
*(do 18:00)
Ipla


09:00 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: SUPERGIGANT KOBIET 
*(o 11:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Marcin Szafrański

10:30 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Marcin Szafrański

13:00 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Marcin Szafrański


11:00 Puchar Świata, Idre, Szwecja: SKICROSS na żywo
IplaEurosport Player


16:20 Mistrzostwa Europy, Sztokholm, Szwecja – finał: HISZPANIA – CHORWACJA 
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański


14:25 Pro D2 – 18. kolejka: MONT-DE-MARSAN – PERPIGNAN na żywo
Eurosport Player


16:00 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: BIEG PÓŁFINAŁOWY KOBIET NA 3000 M na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski

16:10 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: BIEG PÓŁFINAŁOWY MĘŻCZYZN NA 3000 M na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski

16:30 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: FINAŁOWY BIEG SZTAFET KOBIECYCH na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski

16:40 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: FINAŁOWY BIEG SZTAFET MĘSKICH na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski

16:55 Mistrzostwa Europy, Debreczyn, Węgry: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski


11:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 15. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 17. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 Serie A1 – 16. kolejka: ALLIANZ MILANO – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
*(o 18:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla

17:55 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa A: CUCUINE LUBE CIVITANOVA – TRENTINO ITAS na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński

20:30 PlusLiga – 17. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:10 Puchar Świata: PRZED PUCHAREM ŚWIATA W ZAKOPANEM 
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński (z Zakopanego)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Sebastian Parfjanowicz, Patryk Pancewicz


15:00 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO 
*(o 15:45 również w Eurosport 1 HD i TVP 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Adam Małysz, Apoloniusz Tajner, Krzysztof Miętus (z Zakopanego)
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Sebastian Parfjanowicz, Maciej Jabłoński, Patryk Pancewicz, Mateusz Leleń
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski (z Zakopanego)
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk


16:00 Puchar Świata, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Zakopanego)
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Zakopanego)

17:50 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski (z Zakopanego)
Reporter: Kacper Merk


14:00 European Masters, Dornbrin, Austria: MECZ FINAŁOWY na żywo
Eurosport Player

14:30 European Masters, Dornbrin, Austria: MECZ FINAŁOWY na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:55 European Masters, Dornbrin, Austria: MECZ FINAŁOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 Puchar Świata, Piancavallo, Włochy: SLALOM RÓWNOLEGŁY
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Kanty Wolanty

20:20 Puchar Świata, Big White, USA: SNOWBOARD CROSS na żywo
Eurosport PlayerIpla


02:00 UFC Fight Night, Raleigh, USA: CURTIS BLAYDES – JUNIOR DOS SANTOS na żywo
Polsat Sport HDIpla


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda debla kobiet: HSIEH/STRYCOVA – JURAK/STOJANOVIC na żywo
Eurosport PlayerIpla

02:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: MARIA SAKKARI – PETRA KVITOVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: MILOS RAONIC – MARIN CILIC na żywo
Eurosport PlayerIpla

04:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: DIEGO SCHWARTZMAN – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

06:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: TENNYS SANDGREN – FABIO FOGNINI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

06:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: CORI GAUFF – SOFIA KENIN na żywo
Eurosport PlayerIpla

06:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ONS JABEUR – QIANG WANG na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:15 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ASHLEIGH BARTY – ALISON RISKE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: MARTON FUCSOVICS – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Radosław Gielo – Przemysław Sałaciński

18:00 Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Radosław Gielo – Przemysław Sałaciński


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla

23:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki