Sport w TV: niedziela – 27 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów – 3. kolejka: POLSKA – KANADA 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 12:30 NICE 1. Liga – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów – 3. kolejka: POLSKA – KANADA


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

12:30 NICE 1. Liga – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Legnicy)
Reporter: Paweł Ślęzak

12:30
NICE 1. Liga – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Chorzowa)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

12:40 
NICE 1. Liga – 33. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Legnicy)

12:40 NICE 1. Liga – 33. kolejka: RUCH CHORZÓW – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Chorzowa)

15:00
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa B: FRANCJA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo


16:00 League One – finały mecz barażowy: ROTHERDAM UNITED – SHREWSBURY TOWN na żywo
Ipla

17:25
Tipico Bundesliga – 36. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:30
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa B: TOGO – SZKOCJA na żywo


03:00 Gala Boksu, Quebec, Kanada: DAVID LEMIEUX – KARIM ACHOUR na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:30 PGA European Tour – BMW PGA CHAMPIONSHIP, Surrey, Anglia: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Fort Worth Invitational, Fort Worth, USA: FINAŁ na żywo


11:30 Puchar Świata, Duisburg, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


11:15 Vienna Life Lang Team, Gdańsk: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

13:20 Vienna Life Lang Team, Gdańsk: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

14:45
 Baloise Belgium Tour, Belgia: ETAP 5 na żywo
Eurosport Player

15:15
Vienna Life Lang Team, Gdańsk: RELACJA na żywo
TVP Sport HD


15:45 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00 
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 21 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:45 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 
NBA – Finał Konferencji Zachodniej: GOLDEN STATE WARRIORS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD

16:45
Energa Basket Liga – mecz o 3 miejsce: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

16:55 
Energa Basket Liga – mecz o 3 miejsce: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Ipla


16:00 Mityng Gwiazd, Radom, Polska: MITYNG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Aleksander Dzięciołowski (z Radomia)
Komentarz: Przemysław Babiarz, Marek Plawgo (z Radomia)
Reporter: Aleksandra Rajewska


15:00 Velux EHF Liga Mistrzów – mecz o 3 miejsce: PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL – HC VARDAR na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Bugajny – Michał Matysik

15:00
DKB Handball Bundesliga – 33. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – DIE EULEN LUDWIGSHAFEN na żywo

Komentarz: Kacper Merk

17:45 
Velux EHF Liga Mistrzów – Finał: HBC NANTES – MONTPELLIER HB na żywo

CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński


09:50 Liga Narodów – 2. kolejka: BUŁGARIA – ARGENTYNA na żywo
Ipla

13:20 
Liga Narodów – 3. kolejka: CHINY – USA na żywo
Ipla

15:00 Liga Narodów – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50 
Liga Narodów – 3. kolejka: POLSKA – KANADA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

15:50 
Liga Narodów – 2. kolejka: BRAZYLIA – NIEMCY na żywo
Ipla

18:00 
Liga Narodów – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:50 
Liga Narodów – 3. kolejka: WŁOCHY – SERBIA na żywo
Ipla

19:00 
Liga Narodów – 3. kolejka: ROSJA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

21:00 
Liga Narodów – 3. kolejka: FRANCJA – AUSTRALIA premiera.200
Ipla

23:00 
Liga Narodów – 3. kolejka: IRAN – JAPONIA premiera.200
Ipla


18:15 Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu, Hotel Gródek, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski
Reporter:  Filip Czyszanowski


06:55 Red Bull Air Race, Chiba, Japonia: ZAWODY na żywo
Ipla

11:00 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


18:30 FIA World Rallycross Championship, Silvestrone, Wielka Brytania: ZAWODY premiera.200
Ipla


19:00 UFC Fight Night 130: STEPHEN THOMPSON – DARREN TILL na żywo
*(od 22:00 w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD


11:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: VIKTOR TROICKI – GRIGOR DIMITROV na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: ALJA TOMLJANOVIC – ELINA SVITOLINA na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: KEI NISHIKORI – MAXIME JANVIER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: ELLIOT BENCHETRIT – GAEL MONFILS na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: JOHANNA KONTA – YULIA PUTINTSEVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: QIANG WANG – VENUS WILLIAMS na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: RICARDAS BERANKIS – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:00
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: MAGDA LINETTE – ZARINA DIYAS I/LUB MAGDALENA FRĘCH – EKATERINA ALEXANDROVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: DAVID GOFFIN – ROBIN HASSE na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:15 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington, Wielka Brytania: SUPERSPORT na żywo
*(o 21:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:00 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 21:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


10:15 Porsche SuperCup, Monako: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Monako: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla


14:10 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

15:05 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: WYŚCIG na żywo
Ipla

17:15 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 7. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

15:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 7. kolejka: EURO FINANCE POLONIA PIŁA – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Ipla

16:00 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Michał Łopaciński (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Łukasz Benz, Kuba Zborowski

16:30 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: FALUBAZ ZIELONA GÓRA – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Zielonej Góry)

18:30 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Gabriel Waliszko (z Częstochowy)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Mateusz Kędzierski

19:00 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – GET WELL TORUŃ  na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryszel (z Częstochowy)

20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Dariusz Ostafiński, Piotr Świederski

inne
13:25 
Studio TVP Sport: MELDUNEK Z JURATY na żywo
*(również o 13:25, 15:20, 21:10)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:45 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam