Sport w TV: niedziela – 28 czerwca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 32. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL MADRYT CF 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Przemysław Iwańczyk – Roman Kołtoń, Cezary […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 32. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL MADRYT CF


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Piotr Dziewicki, Maciej Bykowski, Artur Wichniarek, Tomasz Hajto

12:00 Magazyn LA LIGA+ 


12:30 Fortuna 1. Liga – 28. kolejka: WIGRY SUWAŁKI – GKS BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 II Liga – 28. kolejka: GÓRNIK POLKOWICE – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

13:30 FA Cup – 1/4 finału: STUDIO na żywo
*(również o 16:00)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

13:55 FA Cup – 1/4 finału: SHEFFIELD UNITED FC – ARSENAL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:55 LaLiga Santander – 32. kolejka: UD LEVANTE – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:40 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Szymon Ratajczak

14:55 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LECHIA GDAŃSK
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski

15:00 Fortuna 1. Liga – 28. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – STOMIL OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:25 2. Bundesliga – 34. kolejka: FC NORYMBERGA – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

15:25 2. Bundesliga – 34. kolejka: KARLSRUHER SC – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

16:25 1. Liga – grupa mistrzowska, 3. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – AC SPARTA PRAGA 
Ipla

16:30 Serie A – 28. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 19:10)
Ipla
Studio: Mateusz Majak

16:55 LaLiga Santander – 32. kolejka: VILLARREAL CF – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:55 FA Cup – 1/4 finału: LEICESTER CITY FC – CHELSEA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Filip Kapica

16:55 Tipico Bundesliga – grupa mistrzowska, 30. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – TSV PROLACTAL HARTBERG 

Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Zakrzewski

17:00 Magazyn LIGA+ EXTRA 
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Dariusz Mioduski, Przemysław Płacheta

17:10 Serie A – 28. kolejka: AC MILAN – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ

Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski
Reporterzy: Michał Wodziński, Piotr Bugajny

17:25 Premier League – 32. kolejka: WATFORD FC – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:55 Eliteserien – 4. kolejka: MOLDE FK – STABÆK FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 4. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – FK HAUGESUND 


17:55 Eliteserien – 4. kolejka: FK BODO/GLIMT – SARPSBORG 08 


17:55 Eliteserien – 4. kolejka: MJONDALEN IF – KRISTIANSUND BK 


17:55 Eliteserien – 4. kolejka: STROMSGODSET IF – AALESUNDS FK 


19:25 LaLiga Santander – 32. kolejka: GRANADA CF – SD EIBAR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

19:25 Serie A – 28. kolejka: SSC NAPOLI – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

19:25 FA Cup – 1/4 finału: NEWCASTLE UNITED FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:25 Serie A – 28. kolejka: UDINESE CALCIO – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

19:25 Serie A – 28. kolejka: UC SAMPDORIA – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Mikołaj Kruk

20:25 Eliteserien – 4. kolejka: SK BRANN – ROSENBORG BK 
Ipla

20:30 Magazyn KLASYKA PREMIER LEAGUE: 2009/10 WIGAN – ARSENAL

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski


21:00 Magazyn KLASYKA PREMIER LEAGUE: 2009/10 WYBÓR WIDZÓW 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski


21:25 Serie A – 28. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 23:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak

21:40 Serie A – 28. kolejka: PARMA CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:55 LaLiga Santander – 32. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL MADRYT CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

00:00 (nd/pon) Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Piotr Laboga, Piotr Domagała

00:00 (nd/pon) Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


15:15 Magazyn RING Z DYSTANSEM 


21:00 PGA Tour – Travelers Championship, Cromwell, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:00 easyCredit BBL – finał: MHP RIESEN LUDWIGSBURG – ALBA BERLIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:55 Liga ACB – 1/2 finału: BARÇA LASSA – SAN PABLO BURGOS na żywo

Komentarz w Canal+ Now: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

19:55 Liga ACB – 1/2 finału: VALENCIA BC – KIROLBET BASKONIA na żywo

Komentarz w Canal+ Now: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

21:30 NBA Classic Games: LOS ANGELES LAKERS – INDIANA PACERS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz


02:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: DUSTIN POIRIER – DAN HOOKER 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


17:15 Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 6 
*(do 19:30)
Ipla


15:45 Tor Służewiec 2020: ZAWODY na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi (ze Służewca)
Studio: Anna Kozińska (ze Służewca)


04:15 Virgin Australia Supercars Championship, Sydeny, Australia: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

06:25 Virgin Australia Supercars Championship, Sydeny, Australia: WYŚCIG 3 na żywo

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

22:00 NASCAR, Long Pond, USA: WYŚCIG 2 


22:15 NASCAR Xfinity Series, Long Pond, USA: WYŚCIG

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Olszak


16:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Sergiusz Ryczel – ??? (z Rybnika)
Reporter: Michał Kędzierski

16:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: ROW RYBNIK – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Tomasz Bajerski (z Rybnika)

18:45 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Grzegorz Zengota (z Częstochowy)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Częstochowy)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Jarosław Gajewski, Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki