Sport w TV: niedziela – 28 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:40 Magazyn BUNDESLIGA+  10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Tomasz Frankowski 11:55 La Liga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:40 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

10:30 
Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Tomasz Frankowski

11:55 
La Liga Santander – 35. kolejka: VALENCIA CF – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:25
 Serie A – 34. kolejka: FROSINONE CALCIO – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

12:40 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)

12:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)

12:55 
Premier League – 36. kolejka: LEICESTER CITY FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

12:55
Championship – 45. kolejka: LEEDS UNITED – ASTON VILLA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:00 
2. Liga – 31. kolejka: ZNICZ PRUSZKÓW – ODRA OPOLE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj (z Pruszkowa)

13:25 
2. Bundesliga – 31. kolejka: FC UNION BERLIN – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:55 
La Liga Santander – 35. kolejka: GIRONA FC – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

14:30 
Tipico Bundesliga – grupa mistrzowska, 28. kolejka: RZ PELLETS WAC – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

14:55 
Serie A – 34. kolejka: CHIEVO WERONA – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

15:00 
Premier League – 36. kolejka: BURNLEY FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

15:25
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: KORONA KIELCE – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

15:25 
Bundesliga – 31. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban

16:10
La Liga Santander – 35. kolejka: REAL SOCIEDAD – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:00 
Serie A – 34. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

17:25 
Premier League – 36. kolejka: MANCHESTER UNITED – CHELSEA FC na żywo
*(o 20:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:30 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

17:50
 Bundesliga – 31. kolejka: FC NURNBERG – BAYERN MONACHIUM na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

17:55 
Serie A – 34. kolejka: UC SAMPDORIA – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:25 
La Liga Santander – 35. kolejka: VILLARREAL CF – SD HUESCA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

19:45
Fortuna 1. liga – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Mielca)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

19:55 
Fortuna 1. liga – 31. kolejka: STAL MIELEC – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Mielca)

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Joel Valencia, Maciej Murawski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

20:00 
La Liga Santander – 35. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

20:25
Serie A – 34. kolejka: TORINO FC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński

20:40 
La Liga Santander – 35. kolejka: RAYO VALLECANO – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Joel Valencia, Maciej Murawski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

21:30
Major League Soccer: SEATTLE SOUNDERS FC – LOS ANGELES FC na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

22:50
 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Edward Durda, Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski


03:40 Gala Boksu, Lafayette, USA: NONITO DONAIRE – ZOLANI TETE na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


13:30 Liga Mistrzów – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak

16:00 Liga Mistrzów – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak


16:00 PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Avondale, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


18:40 
Mistrzostwa Świata Dywizji 1B, Tallin, Estonia: HOLANDIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


08:30 Longines Masters of New York, Nowy Jork, USA: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:45 
Longines Masters of New York, Nowy Jork, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


14:00 Liege-Bastogne-Liege, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 Mistrzostwa Azji, Tashkent, Uzbekistan: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:00 NBA – play-off: DENVER NUGGETS – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HD

13:45 
Puchar VTB Promo: STELMET ZIELONA GÓRA – UNICS KAZAŃ na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:52 
Lega A – 28. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo
Eurosport Player

17:22 
Lega A – 28. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo
Eurosport Player

17:30
Energa Basket Liga – 30. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

17:52
Lega A – 28. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – BASKET BRESCIA na żywo
Eurosport Player

18:22 Lega A – 28. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – VL PESARO na żywo
Eurosport Player

18:57 Lega A – 28. kolejka: FIAT TORINO – VANOLI BASKET CREMONA na żywo
Eurosport Player

19:22 Lega A – 28. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – ALMA TRIESTE na żywo
Eurosport Player

19:30
 Liga ACB – 29. kolejka: DIVINA SEGUROS JOVENTUT – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:37 Lega A – 28. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – SIDIGAS AVELLINO na żywo
Eurosport Player

21:30
 NBA – play-off: GOLDEN STATE WARRIORS – HOUSTON ROCKETS na żywo


09:25 Haspa Marathon Hamburg, Hamburg, Niemcy: MARATON na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

12:40 Magazyn ATLECI 
Ipla


21:45 DKB Handball Bundesliga – 28. kolejka: SC MAGDEBURG – RHEIN NECKAR LOWEN

Komentarz: Kamil Gapiński


14:05 
Pro D2 – 29. kolejka: COLOMIERS  – SOYAUX ANGOULEME na żywo
Eurosport Player


18:00 Serie A1 – 1/2 Finału: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – AZIMUT LEO SHOES MODENA na żywo
Ipla


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00
 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


19:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:45 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


03:00 UFC Fight Night 150: RONALDO „JACARE” SOUZA – JACK HERMANSSON na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:30 ATP World Tour 250, Budapeszt, Węgry – finał: MATEO BERRETTINI – FILIP KRAJINOVIC na żywo
Ipla

16:00 
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – finał: DOMINIC THIEM – DANIIL MEDVEDEV na żywo
Ipla

16:00 WTA Tour, Stambuł, Turcja – finał: MARKETA VONDROUSOVA – PETRA MARTIC na żywo
sport.tvp.pl

16:00
 WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – finał: ANETT KONTAVEIT – PETRA KVITOVA na żywo
sport.tvp.pl


13:20 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport Player

17:30 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: FINAŁ MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla

18:45 
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: FINAŁ DEBLA KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


11:00 Puchar Świata, Chongqing, Chiny: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


20:30 Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Mugello, Włochy: DZIEŃ 2

Komentarz: Michał Fijałkowski


10:00 WTCR, Hungaroring, Węgry: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:10 Formuła 2 – Grand Prix Azerbejdżanu: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

12:30 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

13:10 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
*(od 14:00 w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Azerbejdżanu)


14:05 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: WYŚCIG na żywo
*(od 14:55 w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

16:00 WTCR, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Azerbejdżanu)

16:30 
WTCR, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:55 Nice 1. Liga Żużlowa – 4. kolejka: PGG ROW RYBNIK – UNIA TARNÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Sergiusz Ryczel (z Leszna)
Reporterzy: Karolina Mikołajczyk, Łukasz Benz

16:00 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – TRULLY.WORK STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Jarosław Hampel (z Leszna)

18:30 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Gabriel Waliszko (z Wrocławia)
Reporter:
Mateusz Kędzierski

19:00 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – GET WELL TORUŃ na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Dawid Stachyra (z Wrocławia)

20:45
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Dembski, Tomasz Gollob
Analiza: Piotr Świderski

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:25 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam