Sport w TV: niedziela – 28 lutego 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 08:00 Magazyn BVB WORLD 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Roman Kołtoń – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
08:00 Magazyn BVB WORLD premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk

11:55 
Liga BBVA – 26. kolejka: VILLARREAL CF – UD LEVANTE na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Gąsiorowski

12:30 
Serie A – 27. kolejka: US PALERMO – FC BOLOGNA na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Radosław Majdan

13:55
Ligue 1 – 28. kolejka: FC NANTES – AS MONACO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

14:25 Jupiler Pro League – 28. kolejka: RACING GENK – CLUB BRUGGE na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Michel Thiry

14:55 Premier League – 27. kolejka: MANCHESTER UNITED – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:10
Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Poznania)
Reporterzy: Sonia Śledź, Bartosz Ignacik, Filip Surma

15:10 
Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Piotr Laboga, Mariusz Wróblewski

15:25 
Bundesliga – 23. kolejka: FC AUGSBURG – BORUSSIA M’GLADBACH na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 Ekstraklasa – 24. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Piotr Laboga, Mariusz Wróblewski

15:25 
Ekstraklasa – 24. kolejka: LECH POZNAŃ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Poznania)
Reporterzy: Sonia Śledź, Bartosz Ignacik, Filip Surma

15:55 
Liga BBVA – 26. kolejka: VALENCIA CF – ATHLETIC BILBAO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

16:40
Eredivisie – 25. kolejka: AFC AJAX – AZ ALKMAAR na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski

17:05
Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: ARSENAL FC – FC BARCELONA premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski

17:25 
Bundesliga – 23. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – TSG 1899 HOFFENHEIM na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:25
Capital One Cup – Finał: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:35 Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła (z Warszawy)
Reporterzy: Michał Wodziński, Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński


17:55 Ekstraklasa – 24. kolejka: LEGIA WARSZAWA – RUCH CHORZÓW na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła (z Warszawy)
Reporterzy: Michał Wodziński, Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński


17:55 Jupiler Pro League – 28. kolejka: RSC ANDERLECHT – STANDARD LIEGE na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Michel Thiry

18:50 Eredivisie – 25. kolejka: FC UTRECHT – FEYENOORD premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz

19:25 Bundesliga – 23. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FC SCHALKE 04 na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:45 Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Tomasz Wieszczycki, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

20:10 Serie A – 27. kolejka: JUVENTUS FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:10 Primeira Liga – 24. kolejka: CF OS BELENENSES – FC PORTO na żywo
Sportklub

20:25 Liga BBVA – 26. kolejka: FC BARCELONA – SEVILLA FC na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

21:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:30 Ligue 1 – 28. kolejka: OLYMPIQUE LYON – PARIS SAINT GERMAIN premiera.200
Eleven

biathlon
10:45 Mistrzostwa Europy, Tyumen, Rosja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:50
 
Mistrzostwa Europy, Tyumen, Rosja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZNna żywo
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsIplaEurosport Player

bobsleje
14:35 Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: I PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda, Sławomir Kwiatkowski

15:45 
Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: II PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HD
sport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda, Sławomir Kwiatkowski

boks
00:30 Gala, Manchester, Wlk. Brytania: CARL FRAMPTON – SCOTT QUIGG premiera.200
Polsat Sport HDIpla

02:00
World Series of Boxing – grupa C: CACIGNES VENEZUELA – RAFAKO HUSSARS POLAND na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

03:00
Gala, New York, USA: TERENCE CROWFORD – HENRY LONDY na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:45 Gala, Anahelm, USA: LEO SANTA CRUZ – KIKO MARTIZNEZ na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa

golf
05:15 PGA European Tour – Perth International, Perth, Australia: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
10:45 Cavaliada Tour, Warszawa: CAVALIADA FUTURE na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Małgorzata Ciszek-Lewicka (z Warszawy)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko


13:00 Cavaliada Tour, Warszawa: GRAND PRIX na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)
Studio: Daria Kabała-Malarz – Hubert Szaszkiewicz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko


17:30 Cavaliada Tour, Warszawa: KPMG DRESSAGE CUP na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

kombinacja norweska
10:00 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: KONKURS SKOKÓW na żywo
*
(o 10:30 na żywo w ZDF)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerZDF HD

14:55 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM TECHNIKĄ GUNDERSENA na żywo
Eurosport PlayerZDF HD

kolarstwo szosowe
15:00 Kuurne-Brussels-Kuurne, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
01:00 Beko BBL – 24. kolejka: GIESSEN 46ERS – TELEKOM BASKETS BONN premiera.200
Polsat Sport News

02:30 Liga NBA – faza zasadnicza: OKLAHOMA CITY THUNDER – GOLDEN STATE WARRIORS  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Zenon Telman

12:30
Liga ACB – 21. kolejka: UNICAJA – UCAM MURCIA na żywo
Fightklub

19:00 Liga NBA – faza zasadnicza: WASHINGTON WIZARDS – CLEVELAND CAVALIERS  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

19:50
Tauron Basket Liga – 21. kolejka: BM STAM STAL OSTRÓW WLKP. – MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Polsat Sport NewsIpla

21:30 Liga NBA – faza zasadnicza: ATLANTA HAWKS – CHARLOTTE HORNETS  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Zenon Telman

22:15 
Liga ACB – 21. kolejka: VALENCIA BASKET CLUB – REAL MADRYT  premiera.200
Fightklub

łyżwiarstwo szybkie
09:00 Mistrzostwa Świata w sprincie, Seul, Korea Południowa: BIEG NA 500 METRÓW KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

09:50 Mistrzostwa Świata w sprincie, Seul, Korea Południowa: BIEG NA 500 METRÓW MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

10:40 Mistrzostwa Świata w sprincie, Seul, Korea Południowa: BIEG NA 1000 METRÓW KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski

11:40 Mistrzostwa Świata w sprincie, Seul, Korea Południowa: BIEG NA 1000 METRÓW MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski

narciarstwo alpejskie
09:15 Puchar Świata, Hinterstoder, Austria – slalom gigant: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HD
10:30 Puchar Świata, Soldeu , Andora: ZJAZD DO SUPERKOMBINACJI KOBIET na żywo
* (o 11:40 premiera.200 w ZDF)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HD

12:30 
Puchar Świata, Hinterstoder, Austria – slalom gigant: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerZDF HD
13:30
 Puchar Świata, Soldeu , Andora: SLALOM DO SUPERKOMBINACJI KOBIET na żywo
* (o 15:35 premiera.200 w ZDF)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerZDF HD

narciarstwo dowolne
13;55 Puchar Świata, PyeongChang, Korea Południowa: SKICROSS premiera.200
ZDF HD

piłka ręczna mężczyzn
17:25 EHF Liga Mistrzów – grupa B: MONTPELLIER HANDBALL – KS VIVE TAURON KIELCE na żywo
*(o 22:45 premiera.200 w Eleven Sports)
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+: Tomasz Dryła – Michał Matysik (z Montpellier)

17:30
PGNiG Superliga – 20. kolejka: KPR RC LEGIONOWO – MMTS KWIDZYN na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:25 EHF Liga Mistrzów – grupa B: RHEIN NECKAR LOWEN – KIF KOLDING KOPENHAGA na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Jarosław Cieślikowski

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 20. kolejka: LOTOS TREFL GDAŃSK – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:15
Serie A1 – 21. kolejka: DIATEC TRENTINO – CALZEDONIA VERONA  na żywo
Sportklub

siatkówka plażowa kobiet
12:00 World Tour, Maceio, Brazylia: MECZ  O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

21:00 World Tour, Maceio, Brazylia: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Ipla

siatkówka plażowa mężczyzn
01:00 World Tour, Maceio, Brazylia: 1/2 FINAŁU premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Ipla

13:00 World Tour, Maceio, Brazylia: MECZ  O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

15:15 World Tour, Maceio, Brazylia:  FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

skoki narciarskie
11:10 
Puchar Świata, Ałmaty , Kazachstan: KONKURS KOBIET – II SERIA na żywo
ZDF HD

12:45 
Puchar Świata, Ałmaty , Kazachstan: STUDIO na żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Jabłoński

12:45 
Puchar Świata, Ałmaty , Kazachstan: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:00
Puchar Świata, Ałmaty , Kazachstan: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDTVP 1 HDZDF HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny

snooker
20:05 European Tour – Gdynia Open: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
10:30 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

tenis
08:40 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – Finał: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

wyścigi motocyklowe
03:30 Mistrzostwa Świata SuperSport, Phillip Island, Australia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

05:00 
Mistrzostwa Świata SuperBike, Phillip Island, Australia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

08:30
Mistrzostwa Świata Motocross, Losail, Katar: WYŚCIG 1 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

09:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Losail, Katar: WYŚCIG 2 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

żeglarstwo
11:00 Magazyn ISAF WORLD SAILING 2016 premiera.200
Sportklub

11:00 Seria Światowa Regat o Puchar Ameryki w Omanie: DZIEŃ 2 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jakub Zborowski

19:15 Magazyn ISAF WORLD SAILING 2016 premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Jakub Zegarowski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny