Sport w TV: niedziela – 28 maja 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy mistrzowskiej: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW 07:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa E: NOWA ZELANDIA – FRANCJA  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy mistrzowskiej: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW


07:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa E: NOWA ZELANDIA – FRANCJA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

08:00
Mistrzostwa Świata U20 – grupa E: HONDURAS – WIETNAM na żywo
Eurosport Player

11:00 Mistrzostwa Świata U20 – grupa F: SENEGAL – EKWADOR na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

11:00
Mistrzostwa Świata U20 – grupa F: USA – ARABIA SAUDYJSKA na żywo
Eurosport Player

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Roman Kołtoń – Henryk Apostel

12:15 
NICE 1. Liga – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Zabrza)
Reporter: Grzegorz Michalewski

12:15 
NICE 1. Liga – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporter: Paweł
Ślęzak

12:25 
NICE 1. Liga – 33. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Zabrza)

12:25 NICE 1. Liga – 33. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Głogowa)

13:05
Super League Women: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC na żywo


14:00
Regionalliga – play-off: UNTERHACKING – ELVERSBERG na żywo


14:00
Regionalliga – play-off: VICTORIA COLOGNE – CARL ZEISS JENA na żywo


14:00
Regionalliga – play-off: WALDHOF MANNHEIM – SV MEPPEN na żywo


15:00
Dywizja 2 – 30. kolejka: FK BANIK OSTRAVA – SC ZNOJMO FK na żywo


15:55
nPower League Two – finał play-off: BLACKPOOL FC – EXETER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

16:30 
Tipico Bundesliga – 36. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – CASHPOINT SCR ALTACH na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

17:00 LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy mistrzowskiej: MULTILIGA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy mistrzowskiej: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW na żywo
Canal+ Sport Online

Komentarz: Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy mistrzowskiej: KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartosz Ignacik

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy mistrzowskiej: LECHIA GDAŃSK – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 6. kolejka grupy mistrzowskiej: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Niecieczy)
Reporterzy: Michał Wodziński, Cezary Olbrycht

17:55
Serie A – 38. kolejka: UC SAMPDORIA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55
Serie A – 38. kolejka: AS ROMA – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

18:15
Taca de Portugal – Finał: SL BENFICA – VICTORIA GUIMARAES na żywo


20:30 
Tipico Bundesliga – 36. kolejka: FC ADMIRA WACKER MODLING – FK AUSTRIA WIEDEŃ premiera.200
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

20:40
Serie A – 38. kolejka: US PALERMO – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

20:40
Serie A – 38. kolejka: CROTONE FC – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Dumanowski

20:55
Ligue 1 – baraż: FC LORIENT – TROYES AC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Mateusz Majak

22:45
 
Tipico Bundesliga – 36. kolejka: RZ PELLETS WAC – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ premiera.200
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

22:55
Major League Soccer – 13. kolejka: ATLANTA UNITED – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


23:55
Serie A – 3. kolejka: BOTAFOGO FR – EC BAHIA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała


05:00 Sudirman Cup in Gold Coast, Australia: FINAŁ na żywo
Eurosport Player


10:30 Magazyn DROGA DO PBN premiera.200
Polsat Sport HDIpla


13:30 PGA European Tour – BMW PGA Championship, Virginia Water, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – Dean & Deluca Invitational, Fort Worth, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


15:00 CSIO Roma Piazza di Siena, Rzym, Włochy: ZAWODY na żywo


12:15 Giro d’Italia: START DO ETAPU na żywo


13:05 Magazyn MAGAZYN KOLARSKI premiera.200
Ipla


14:00 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:15 Giro d’Italia: ETAP 21 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45
Tour of Belgium: ETAP 5 na żywo
Eurosport Player

14:50 Tour des Fjords: ETAP 5 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński

17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Die BBL – 1/2 Finału: BROSE BAMBERG – FC BAYERN MONACHIUM na żywo


20:45
Lega A – 1/2 Finału: UMANA WENECJA – SS FELICE SCANDONE na żywo


15:00 
Handball Bundesliga – 31. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo
Sportklub


15:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: ISLANDIA – SŁOWACJA na żywo
Ipla

18:00 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: CZECHY – CYPR na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: SERBIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:30
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla 


19:50 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa F: CZECHY – FINLANDIA na żywo


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


10:30 French Open 2017, Paryż, Francja: DZIEŃ 1 na żywo


11:00 French Open 2017, Paryż, Francja: DZIEŃ 1 na żywo


11:00 French Open 2017, Paryż, Francja: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00
French Open 2017, Paryż, Francja: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:55 
French Open 2017, Paryż, Francja: DZIEŃ 1 na żywo


17:30 
French Open 2017, Paryż, Francja: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15
Magazyn GEM, SET I MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Mistrzostwa Europy, Racice, Czechy: FINAŁY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak


09:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Donington, Wielka Brytania: SUPERSPORT na żywo
Eurosport Player

10:25 
Mistrzostwa Świata Superbike, Donington, Wielka Brytania: SUPERSTOCK 1000 na żywo
Eurosport Player

12:05 Mistrzostwa Świata Superbike, Donington, Wielka Brytania: SUPERSPORT na żywo
Eurosport Player

14:15 
Mistrzostwa Świata Superbike, Donington, Wielka Brytania: SUPERSTOCK 1000 na żywo
Eurosport Player

23:45
Mistrzostwa Świata Superbike, Donington, Wielka Brytania: SUPERSPORT premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


00:00 ADAC Zurich 24-Hour Race, Nürburgring, Niemcy : WYSCIG na żywo


09:30 Porsche SuperCup, Grand Prix Monako: WYŚCIG na żywo
*(od 09:40 w Polsacie Sport Extra)
Eurosport 2 HDPolsat Sport Extra HDIpla

13:00
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

13:45 Formuła 1 – Grand Prix Monako: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:50
Euroformula Open, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

16:15
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla


20:00
Louis Vuitton America’s Cup: KWALIFIKACJE RUNDA ROBIN 1 premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jakub Zborowski


14:45 Nice 1.Liga Żużlowa – 7. kolejka: STAL RZESZÓW – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30
PGE Ekstraliga: STUDIO na żywo

Studio: Sergiusz Ryczel (z Torunia)
Reporter: Karolina Mikołajczyk

15:55
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: GET WELL TORUŃ – ROW RYBNIK na żywo
 Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński (z Torunia)

19:30
PGE Ekstraliga: STUDIO na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Krzysztof Cegielski (z Gorzowa)
Reporterzy: Łukasz Benz, Joanna Cedrych

19:55
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo
 Canal+ Sport Online

Komentarz: Tomasz Dryła (z Gorzowa)

22:00
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Robert Wardzała, Leszek Demski

23:30
Magazyn MOTOGAMIA premiera.200

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05 
Magazyn SPORT na żywo


21:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

22:00
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
sport.tvp.pl

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


23:55 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny