Sport w TV: niedziela – 4 kwietnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 29. kolejka: SEVILLA FC – ATLETICO MADRYT 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Michał Kołodziejczyk – Dominik Piechota, Bartosz Gleń, Filip Surma, Mateusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 29. kolejka: SEVILLA FC – ATLETICO MADRYT


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Kołodziejczyk – Dominik Piechota, Bartosz Gleń, Filip Surma, Mateusz Skwierawski

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Jacek Zieliński, Radosław Majewski

11:00 Magazyn 1 NA 1 EXTRA: LUQUINHAS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Tomasz Ćwiąkała

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:00 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:10 Eredivisie – 28. kolejka: FEYENOORD – FORTUNA SITTARD 
Ipla


12:55 Premier League – 30. kolejka: SOUTHAMPTON FC – BURNLEY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adrian Olek – Rafał Nahorny

13:25 2. Bundesliga – 27. kolejka: HANNOVER 96 – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

13:55 LaLiga Santander – 29. kolejka: CD ALAVES – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:25 Eredivisie – 28. kolejka: PSV EINDHOVEN – HERACLES ALMELO 
Ipla

Komentarz: Piotr Przybysz – Dariusz Kubicki

15:00 Premier League – 30. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 27. kolejka: VFB STUTTGART – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Kaczmarczyk

16:10 LaLiga Santander – 29. kolejka: ELCHE CF – REAL BETIS BALOMPIE na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:40 Eredivisie – 28. kolejka: SC HEERENVEEN – AFC AJAX 
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Kobierecki

17:25 Premier League – 30. kolejka: ASTON VILLA FC – FULHAM FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:30 Bundesliga – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Paweł Kapusta

17:55 Bundesliga – 27. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:25 LaLiga Santander – 29. kolejka: CADIZ CF – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Michał Świerżyński

18:25 1. liga czeska – 25. kolejka: FC ZBROJOVKA BRNO – SK SLAVIA PRAGA 


20:00 LaLiga Santander – 29. kolejka: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Maciej Kruk, Paweł Kapusta

20:25 Premier League – 30. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Michał Gutka

20:30 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartosz Ignacik

20:55 LaLiga Santander – 29. kolejka: SEVILLA FC – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:55 Ligue 1 – 31. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – DIJON FCO 
Ipla
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


03:00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada – faza grupowa: JAPONIA – SZWAJCARIA 
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Adam Sterczewski

17:00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada – faza grupowa: KANADA – SZWAJCARIA 
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski – Adam Sterczewski

22:00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada – faza grupowa: SZWECJA – NORWEGIA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Adam Sterczewski


20:30 PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


09:55 Wyścig dookoła Flandrii, Belgia: WYŚCIG 

Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz, Dariusz Baranowski

16:45 Wyścig dookoła Flandrii, Belgia: WYŚCIG KOBIET 

Komentarz: Stanisław Brzósko


01:00 NBA: WASHINGTON WIZARDS – DALLAS MAVERICKS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Waldemar Kijanowski

12:30 Liga ACB – 29. kolejka: MORABANC ANDORRA – TD SYSTEMS BASKONIA 

Komentarz: Radosław Spiak

18:30 Liga ACB – 29. kolejka: HEREDA SAN PABLO BURGOS – BARÇA LASSA 

Komentarz w Canal+ Now: Bartosz Tomczak – Szymon Szewczyk
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

20:40 easyCredit BBL – 26. kolejka: TELEKOM BASKETS BONN – ALBA BERLIN 

Komentarz: Radosław Spiak

21:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – LOS ANGELES LAKERS 


13:55 Liga Europejska EHF – play-off, 1/4 finału: NANTES ATLANTIQUE HANDBALL – HC ZVEZDA MOSCOW 


15:50 Liga Mistrzyń EHF – play-off, 1/4 finału: BREST BRETAGNE HANDBALL – METZ HANDBALL 


15:55 Liga Europejska EHF – play-off, 1/4 finału: SIOFOK KC – HC ASTRAKHANOCHKA 


13:25 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 24. kolejka: SC MAGDEBURG – SG FLENSBURG-HANDEWITT 
*(o 22:50  w Sportklub HD)

Komentarz w Sportklubie: Mateusz Juza

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 24. kolejka: FRISCH AUF! GÖPPINGEN – FÜCHSE BERLIN 

Komentarz: Kamil Gapiński

00:40 Liga SEHA – 6. kolejka, grupa B: HC VOJVODINA NOVI SAD – HC VARDAR 

Komentarz: Mateusz Juza


13:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MĘŻCZYŹNI W KATEGORII DO 55 KG 
*(od 14:00 w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Pajda

16:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: KOBIETY W KATEGORII DO 55 KG 

Komentarz w Eurosporcie: Grzegorz Pajda
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Robert Dołęga


19:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MĘŻCZYŹNI W KATEGORII DO 61 KG 

Komentarz: Grzegorz Pajda


08:00 Extreme E, Al-Ula, Arabia Saudyjska: WYŚCIG PÓŁFINAŁOWY 


12:00 Extreme E, Al-Ula, Arabia Saudyjska: WYŚCIG FINAŁOWY 

Komentarz: Grzegorz Gac


18:15 SuperLega – play-off, 1/2 finału: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – VERO VOLLEY MONZA 
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


19:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – finał: JANNIK SINNER – HUBERT HURKACZ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski, Dawid Olejniczak


13:40 Moto3 – Grand Prix Dohy: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 Moto2 – Grand Prix Dohy: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:40 MotoGP – Grand Prix Dohy: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:00 Moto3 – Grand Prix Dohy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:20 Moto2 – Grand Prix Kataru: WYŚCIG na żywo
*(o 20:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

19:00 MotoGP – Grand Prix Kataru: WYŚCIG na żywo
*(o 21:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


13:55 eWinner 1. liga żużlowa – 1. kolejka: ROW RYBNIK – CELLFAST WILKI KROSNO 

Komentarz: Edward Durda

16:00 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: STUDIO 

Studio: Karolina Wieszczycka – Jacek Gajewski (z Torunia)
Reporter: Mateusz Kędzierski


16:30 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: EWINNER APATOR TORUŃ – FALUBAZ ZIELONA GÓRA 

Komentarz w nSport+: Michał Łopaciński – Wojciech Dankiewicz (z Torunia)
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Tomalski, Dawid Ociepa


18:45 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: STUDIO 

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski (z Leszna)
Reporter: Łukasz Benz


19:15 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW 

Komentarz w nSport+: Maciej Noskowicz – Mirosław Jabłoński (z Leszna)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Tomalski, Dawid Ociepa


21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski, Maciej Noskowicz, Mirosław Jabłoński (z Leszna) – Leszek Demski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki