Sport w TV: niedziela – 30 października 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn: CAFE FUTBOL    Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:55 La […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn: CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

11:55 La Liga Santander – 10. kolejka: SD EIBAR – VILLARREAL CF na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25
Serie A – 11. kolejka: ATALANTA BC – GENOA CFC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

12:55
SkyBet Championship – 15. kolejka: BIRMINGHAM CITY – ASTON VILLA FC na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:25 Premier League – 10. kolejka: EVERTON FC – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki

14:25 
Eredivisie – 11. kolejka: FEYENOORD – SC HEERENVEEN  na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55
Serie A – 11. kolejka: EMPOLI FC – AS ROMA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55
Serie A – 11. kolejka: A.C. MILAN – PESCARA CALCIO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:10
Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
R
eporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński, Cezary Olbrycht

15:15
Bundesliga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 9. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – HERTHA BSC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Ekstraklasa – 14. kolejka: CRACOVIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński, Cezary Olbrycht

16:20 
La Liga Santander – 10. kolejka: ATHLETIC CLUB – CA OSASUNA na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:25 
Tipico Bundesliga – 13. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

16:55 
Premier League – 10. kolejka: SOUTHAMPTON FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:55
Ligue 1 – 11. kolejka: STADE RENNAIS – FC METZ na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

17:30 
I liga – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Mielca)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:30
Bundesliga – 9. kolejka: FC KOELN – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35 
Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Gdyni)
R
eporterzy: Daria Kabała Malarz, Bartek Ignacik, Piotr Laboga

17:45 
I liga – 15. kolejka: STAL MIELEC – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Mielca)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:55 
Ekstraklasa – 14. kolejka: ARKA GDYNIA – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Gdyni)
Reporterzy: Daria Kabała Malarz, Bartek Ignacik, Piotr Laboga

18:25 
La Liga Santander – 10. kolejka: REAL BETIS – RCD ESPANYOL na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Bartosz Szeliga, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

20:25
Ligue 1 – 11. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – GIRONDINS BORDEAUX na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak 

20:40
Serie A – 11. kolejka: UC SAMPDORIA – INTER MEDIOLAN na żywo
Jedenaście
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

21:00
Major League Soccer – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Bartosz Szeliga, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

22:20
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:00
Major League Soccer – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

golf
05:00 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC Championship, Abu Dhabi, ZEA: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
20:00 NHL – 6. kolejka: WINNIPEG JETS – BUFFALO SABRES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki

judo
14:00 Grand Slam, Abu Dhabi, ZEA: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub
Komentarz: Radosław Gielo – Krzysztof Wiłkomirski

kolarstwo szosowe
05:30 Tour of Hainan: ETAP 9 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
02:00 NBA: CHICAGO BULLS – INDIANA PACERS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

12:00
Super Ligi – 4. kolejka:  FENERBAHCE – PINAR KARSIYAKA na żywo
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

12:30
Tauron Basket Liga – 4. kolejka: ASSECO GDYNIA – POLFARMEX KUTNO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

15:00
Liga ACB – 5. kolejka: VALENCIA BC – MORABANC ANDORRA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

18:30
Liga ACB – 5. kolejka: UNICAJA – BASKONIA na żywo
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

21:30
NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – UTAH JAZZ na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

22:15
Super Ligi – 4. kolejka:  TRABZONSPOR MEDICAL PARK – DARUSSAFAKA DOGUS premiera.200
Sportklub

łyżwiarstwo figurowe
17:05 Puchar Świata – Skate Canada: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

19:00 
Puchar Świata – Skate Canada: GALA na żywo
*(o 23:15 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

piłka ręczna mężczyzn
20:30 Handball Bundesliga – 10. kolejka: SC MAGEDEBURG – FUSCHE BERLIN premiera.200
Sportklub
Komentarz: Sylwester Sikora

rajdy samochodowe
10:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Wielkiej Brytanii: OS18 – BRENIG 1  na żywo
Polsat Sport NewsIpla
 
13:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Wielkiej Brytanii: OS22 – BRENIG 2 – POWER STAGE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


23:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Wielkiej Brytanii: SKRÓT DNIA  premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

23:30
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Wielkiej Brytanii: PODSUMOWANIE RAJDU  premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 6. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla

snooker
07:00 Internacional Championship, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:30
Internacional Championship, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
09:00 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

tenis
12:30 WTA Finals, Singapur – Finał: DOMINIKA CIBULKOWA – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:30
ATP World Tour 500, Basel, Szwajcaria: finał: KEI NISHIKORI – MARIN CILIĆ na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

17:30
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria: finał: JO-WILFRIED TSONGA – ANDY MURRAY premiera.200
Polsat Sport News Ipla

wyścigi motocyklowe
03:40 Moto 3, Grand Prix Malezji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport News Ipla
PolsatSport.pl

04:10 Moto 2, Grand Prix Malezji: ROZGRZEWKA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

05:00 Moto GP, Grand Prix Malezji: ROZGRZEWKA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

06:00 Moto 3, Grand Prix Malezji: WYŚCIG na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

07:20 Moto 2, Grand Prix Malezji: WYŚCIG na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

09:00 Moto GP, Grand Prix Malezji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

17:15 Mistrzostwa Świata Supersport, Losail, Katar: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

19:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Losail, Katar: II WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

wyścigi samochodowe
13:10 Euroformuła Open, Jerez de la Frontera, Hiszpania: II WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIpla


19:00 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO  na żywo
Eleven Sports
Studio: Patryk Mirosławski – Mikołaj Sokół (z Meksyku)

19:44 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: WYŚCIG na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

żeglarstwo
08:30 Magazyn EXTREME SAILING premiera.200
Sportklub

inne
17:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


23:30
 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny