Sport w TV: niedziela – 31 maja 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:20 Premier Liga – 30. kolejka: DYNAMO MOSKWA – FK KRASNODAR  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:20 Premier Liga – 30. kolejka: DYNAMO MOSKWA – FK KRASNODAR premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Cezary Kowalski, Michał Listkiewicz 


14:00 3. Liga – play-off: KICKERS OFFENBACH – MAGDEBURG na żywo
HR HDMDR

14:45 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła

15:10 
T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy:
Piotr Laboga, Adam Westfal

15:25 
T-Mobile Ektraklasa, grupa mistrzowska – 5. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Piotr Laboga, Adam Westfal

15:25
T-Mobile Ektraklasa, grupa mistrzowska – 5. kolejka:
LEGIA WARSZAWA – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy:
Krzysztof Marciniak, Michał Wodziński


17:30 
Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła

17:55 
T-Mobile Ektraklasa, grupa mistrzowska – 5. kolejka: LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Poznania)
Reporterzy: Sonia
Śledź, Mariusz Wróblewski

18:10
Taca de Portugal – Finał: SPORTING LIZBONA – SPORTING LIZBONA na żywo
RTP International

18:30
Premier Liga – 30. kolejka: FK ROSTOV – CSKA MOSKWA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn, Antoni Bugajski, Sławomir Stempniewski

20:40
Serie A – 38. kolejka:
SSC NAPOLI – SS LAZIO na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński

20:40
Serie A – 38. kolejka:
AC FIORENTINA – CHIEVO WERONA na żywo
Orange sport
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

22:55
Major League Soccer – 14. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport HDEurosport DE

futbol australijski
07:15 Liga Futbolu Australijskiego – 9. kolejka: MELBOURNE – PORT ADELAJDA na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski

futsal
17:55
Futsal Ekstraklasa – 25. kolejka: WISŁA KRAKBET KRAKÓW – GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA na żywo
Orange sport
Komentarz: Rafał Kędzior (z Krakowa)

golf
14:00 PGA European Tour, Irish Open, Irlandia Północna: FINAŁ na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
15:05 
JGWP CSI Ciekocinko, Ciekocinko, Polska:
ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Jarosław Idzi (z Ciekocinko)

kolarstwo górskie
11:00
Puchar Świata, Albstadt, Niemcy: KOBIETY na żywo
Polsat Sport Extra HD

14:00 
Puchar Świata, Albstadt, Niemcy: MĘŻCZYŹNI na żywo
Polsat Sport Extra HD

kolarstwo szosowe
01:15 Tour de Fjords: ETAP 4 premiera.200
Eurosport 2 HD

14:15 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

14:30 
Giro d’Italia: ETAP 21 na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1


17:30
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

23:30 
Tour de Fjords: ETAP 5 premiera.200
Eurosport 2 HD

koszykówka mężczyzn
12:40 Liga ACB – 1/4 Finału: HERBALIFE GRAN CANARIA –  REAL MADRYT  (II MECZ) na żywo
Sportklub

lekkoatletyka
17:10 
Magazyn ATLECI premiera.200
polsat-sport-hd.120

piłka ręczna mężczyzn
14:15 Velux EHF Liga Mistrzów: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Piotr Karpiński – Marcin Lijewski, Roberts Lis (z Kolonii)
Report
erzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny

15:10 
Velux EHF Liga Mistrzów – mecz o 3 miejsce: VIVE TAURON KIELCE – THW KIEL na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kolonii)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny

17:00 
Velux EHF Liga Mistrzów: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Piotr Karpiński – Marcin Lijewski, Roberts Lis (z Kolonii)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny

17:55
 Velux EHF Liga Mistrzów – Finał: FC BARCELONA – MKB-MVM VESZPREM KC na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kolonii)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny

pływanie
20:05 Mistrzostwa Polski w Szczecinie – Finały: DZIEŃ 3 premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Przemysław Babiarz (ze Szczecina)

siatkówka kobiet
01:15 Montreux Volley Masters, Montreux, Szwajcaria – 1/2 Finału: JAPONIA – ROSJA premiera.200
Polsat Sport News

16:00 Montreux Volley Masters, Montreux, Szwajcaria – finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański – Andrzej Niemczyk

21:07
Montreux Volley Masters, Montreux, Szwajcaria – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański 

siatkówka mężczyzn
02:00 
Liga Światowa – grupa C: ARGENTYNA – KUBA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marek Magiera – Łukasz Kadziewicz

04:00 
Liga Światowa – grupa B: USA – IRAN na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański – Ireneusz Mazur


07:00 Liga Światowa – grupa D: JAPONIA – CZECHY na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Robert Małolepszy

07:00 
Liga Światowa – grupa D: KOREA POŁUDNIOWA – FRANCJA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Krzysztof Wanio 

15:00
Liga Światowa – grupa A: BRAZYLIA – SERBIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga

16:00
Liga Światowa – grupa E: BELGIA – FINLANDIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Damian Dancewicz – Maciej Jarosz

19:45
Liga Światowa – grupa C: BUŁGARIA – KANADA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur

siatkówka plażowa kobiet
20:40 World Tour, Moskwa, Rosja: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

21:50 
World Tour, Moskwa, Rosja: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

siatkówka plażowa mężczyzn
23:00 World Tour, Moskwa, Rosja: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

00:00 
World Tour, Moskwa, Rosja: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

sporty walki
04:00 UFC Fight Night: CARLOS CONDIT – THIAGO ALVES na żywo
Extreme Sport ChannelRossiya 2

22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
10:30 
French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 8 na żywo
ITV 4

11:00 
French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 8 na żywo
ČT Sport

11:00 French Open, Paryż, Francja – 1/8 finału: ANA IVANOVIC – EKATERINA MAKAROVA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

11:00
French Open, Paryż, Francja – 1/8 finału: ELINA SVITOLINA – ALIZE CORNET na żywo
Eurosport 2 HD

13:00
French Open, Paryż, Francja – 1/8 finału: JO-WILFRIED TSONGA – TOMAS BERDYCH na żywo
Eurosport HDEurosport DE

13:00
French Open, Paryż, Francja – 1/8 finału: KEI NISHIKORI – TEYMURAZ GABASHVILI na żywo
Eurosport 2 HD

14:55 
French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 8 na żywo
France 2 HD

15:00 French Open, Paryż, Francja – 1/8 finału: GAEL MONFILS – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport 2 HD

17:45
French Open, Paryż, Francja – 1/8 finału: GAEL MONFILS – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport HDEurosport DE

18:00
French Open, Paryż, Francja –1/8 finału FLAVIA PENNETTA – GARBINE MUGURUZA na żywo
Eurosport 2 HD

19:00
French Open, Paryż, Francja – 1/8 finału: LUCIE SAFAROVA – MARIA SHARAPOVA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

20:30
Magazyn GEM, SET I MATS na żywo
Eurosport HD Eurosport DE

wioślarstwo
10:20 Mistrzostwa Europy, Poznań, Polska: FINAŁY na żywo
*(od 14:30 w TVP 1 HD, od 13:20 w Das Erste, od 12:30 W BBC Two)
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plDas Erste HDBBC Two HD

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski (z Poznania)
Reporter w TVP: Beata Oryl-Stroińska

wyścigi motocyklowe
08:40
Moto 3, Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

09:10
Moto 2, Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

09:40
Moto 2, Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

11:00
Moto 3, Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

12:20
Moto 2, Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

14:00
Moto GP, Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

wyścigi samochodowe
00:00
World Series by Renault, Spa-Francorchamps, Belgia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

12:30
Drift Masters Grand Prix: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Wojciech Zawioła (z Poznania)
Reporter: Wiktoria Ozga

12:40 
Drift Masters Grand Prix, Poznań, Polska: 4. RUNDA na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Poznania)
Reporter: Wiktoria Ozga

14:50
Drift Masters Grand Prix: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Wojciech Zawioła (z Poznania)
Reporter: Wiktoria Ozga

żużel
13:15 Nice Polska Liga – 6. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl
Studio: Paweł Pezdan (z Krakowa)
Reporter: Filip Czyszanowski


13:40
Nice Polska Liga – 6. kolejka: WANDA INSTAL KRAKÓW – POLONIA BYDGOSZCZ na żywo

TVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Krakowa)
Reporter: Filip Czyszanowski


16:30 PGE Ekstraliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Gabriel Waliszko (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Łukasz Benz


16:55
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FOGO UNIA LESZNO na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Tomasz Dryła (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Łukasz Benz


19:00 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Michał Łopaciński (z Rzeszowa)
Reporterzy: Filip Adamus, Jakub Zborowski


19:25
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: PGE STAL RZESZÓW – UNIA TARNÓW na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Piotr Olkowicz (z Rzeszowa)
Reporterzy: Filip Adamus, Jakub Zborowski


21:45
Magazyn
PGE EKSTRALIGA na żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin MajewskiRobert Wardzała

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Jakub Zegarowski, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA