Sport w TV: niedziela – 31 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 21. kolejka: FC BARCELONA – ATHLETIC BILBAO 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Michał Kołodziejczyk – Jacek Kurowski, Filip Surma, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 21. kolejka: FC BARCELONA – ATHLETIC BILBAO


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Kołodziejczyk – Jacek Kurowski, Filip Surma, Andrzej Janisz, Stefan Szczepłek

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Marek Papszun, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto

11:30
Magazyn LALIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:25 Serie A – 20. kolejka: SPEZIA CALCIO – UDINESE CALCIO 
Ipla
Komentarz:  Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:55 Premier League – 21. kolejka: CHELSEA FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Kamil Kosowski

13:55 LaLiga Santander – 21. kolejka: GETAFE CF – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

14:25 Eredivisie – 20. kolejka: FEYENOORD – PSV EINDHOVEN 
Ipla

14:30 Serie A – 20. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:00, 20:00 i 22:45)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Piotr Czachowski, Dominik Mucha, Antoni Partum, Marcin Nowomiejski

14:40 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski (z Krakowa)

14:55 Premier League – 21. kolejka: LEICESTER CITY – LEEDS UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

14:55 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WISŁA KRAKÓW – PIAST GLIWICE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Zając

14:55 Serie A – 20. kolejka: ATALANTA BC – SS LAZIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

14:55 Ligue 1 – 21. kolejka: FC LORIENT – PARIS SAINT-GERMAIN 
Ipla
Komentarz w nSport+: Rafał Dębiński – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki

15:25 Bundesliga – 19. kolejka: 1. FC KÖLN – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Urban

16:10 LaLiga Santander – 21. kolejka: CADIZ CF – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

16:40 Eredivisie – 20. kolejka: AZ ALKMAAR – AFC AJAX na żywo
Ipla

17:00 Magazyn LIGA+EXTRA na żywo
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

17:25 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – LEGIA WARSZAWA 

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Marcin Baszczyński (z Bielska-Białej)
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

17:25 Premier League – 21. kolejka: WEST HAM UNITED FC – LIVERPOOL FC na żywo
*(o 22:55  w Canal+ 4K Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:55 Serie A – 20. kolejka: SSC NAPOLI – PARMA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55 Bundesliga – 19. kolejka: VFL WOLFSBURG – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

18:25 LaLiga Santander – 21. kolejka: GRANADA CF – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda

18:25 
1. liga – 18. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK JABLONEC 
Ipla

20:10 Premier League – 21. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Gutka

20:40 Serie A – 20. kolejka: AS ROMA – HELLAS WERONA 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 LaLiga Santander – 21. kolejka: FC BARCELONA – ATHLETIC BILBAO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Erych Szpruch – Mateusz Stóf


20:55 Ligue 1 – 22. kolejka: FC NANTES – AS MONACO 
Ipla
Komentarz w nSport+: Tomasz Smokowski – Marek Jóżwiak
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartosz Ignacik

21:00 Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo

Studio: Bartosz Ignacik

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


10:00 Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: STUDIO 
*(również o 11:30)
Ipla
Studio: Szymon Rojek – Piotr Lewandowski (z Dusznik-Zdroju)
Reporter: Adam Łuczka

10:30 Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska (z Dusznik-Zdroju)


12:30 Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: STUDIO 
*(również o 14:15)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Kinga Goraj, Natalia Tomaszewska; Zbigniew Waśkiewicz (z Dusznik-Zdroju)

Reporter: Adam Łuczka

12:55 Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: SZTAFETA MIESZANA 
Polsat Sport HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Weronika Nowakowska (z Dusznik-Zdroju)


07:55 Ski Classics – Marcialonga, Trentino, Włochy: BIEG NA 70 KM STYLEM KLASYCZNYM 
*(również o 09:45)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

11:00 Puchar Świata, Falun, Szwecja: KWALIFIKACJE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 
Eurosport Player

13:30 Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 
*(o 19:10  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerTVP Sport HD
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


10:05 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

11:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

14:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda

15:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda


02:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: CALEB PLANT – CALEB TRUAX 

Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny


08:45 Ekstraklasa Games Pro: 12. KOLEJKA 


10:00 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubaj, ZEA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:10 Mistrzostwa Świata, Ostenda, Belgia: WYŚCIG ORLICZEK
Eurosport Player

15:00
 Mistrzostwa Świata, Ostenda, Belgia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN 
*(1 lutego o 10:05  w TVP Sport HD)
Eurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński – Dariusz Batek


14:30 Puchar Francji: GRAND PRIX LA MARSEILLAISE
Eurosport Player


12:05 Puchar Świata, Seefeld, Austria: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport Player

15:20 Puchar Świata, Seefeld, Austria: BIEG NA 15 KM 
Eurosport Player


02:30 NBA: BOSTON CELTICS – LOS ANGELES LAKERS 

Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Michałowicz

11:00 Basketball Super League – 18. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – GAZIANTEP BASKETBOL 


13:15 Basketball Super League – 19. kolejka: PINAR KARSIYAKA – TOFAS 


15:30 Basketball Super League – 19. kolejka: BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – TÜRK TELEKOM 


17:30 Energa Basket Liga – 24. kolejka: PSZCZÓŁKA START LUBLIN – GTK GLIWICE 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:00 easyCredit BBL – 15. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – HAKRO MERLINS CRAILSHEIM 


18:25 Liga ACB – 22. kolejka: UNICAJA BALONCESTO – VALENCIA BC 
*(o 22:10  w Sportklub HD)

Komentarz: Bartosz Tomczak – Wojciech Michałowicz

20:00 Liga ACB – 22. kolejka: REAL MADRYT – HERBALIFE GRAN CANARIA 


21:30 NBA: DENVER NUGGETS – UTAH JAZZ 

Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke


12:15 ISTAF Indoor, Düsseldorf, Niemcy: MITYNG 

Komentarz: Szymon Borczuch – Sebastian Chmara


13:00 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

13:40 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

14:15 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 3000 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

15:10 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 5000 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

16:40 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1000 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

17:00 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1000 M MĘŻCZYZN 
*(od 17:20 w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś


09:20 Puchar Świata, Chamonix, Francja: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Paweł Sołtys

10:30 Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: SUPERGIGANT KOBIET 

Komentarz: Marcin Szafrański

12:30 Puchar Świata, Chamonix, Francja: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Paweł Sołtys


11:50 Puchar Świata, Feldberg, Niemcy: SKI CROSS
*(o 22:30  w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


14:25 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – mecz o 3. miejsce: HISZPANIA – FRANCJA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Piotr Dębowski – Michał Matysik
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz – Kamil Wlazło

17:25 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – finał: DANIA – SZWECJA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Robert Lis
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Wojciech Anyszek


13:45 Ladbrokes Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 

Komentarz: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk

20:05 Ladbrokes Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZE PÓŁFINAŁOWE I MECZ FINAŁOWY 
*(również o 22:10, od 21:00 także w Radio Gol 3)

Komentarz w TVP Sport: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Orłowski


09:50 Mistrzostwa Świata, Königssee, Niemcy: 1. ŚLIZG KOBIET
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

11:40 Mistrzostwa Świata, Königssee, Niemcy: 2. ŚLIZG KOBIET
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

18:00 Mistrzostwa Świata, Königssee, Niemcy: SZTAFETA
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda


20:30 Tauron Liga – 18. kolejka: JOKER ŚWIECIE – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Dorota Świeniewicz


14:45 PlusLiga – 10. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz

17:30 PlusLiga – 23. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz

18:00 Coppa Italia A1 – finał: CUCINE LUBE CIVITANOVA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


13:05 Puchar Świata Kobiet, Titisee-Neustadt, Niemcy: KONKURS INDYWIDULANY 

Komentarz: Jakub Pieczatowski

15:10 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO+KWALIFIKACJE

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Komentarz: Marek Rudziński
Reporter: Kacper Merk

16:00 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO 

Studio: Maciej Jabłoński – Rafał Kot, Filip Wiśniewski
Reporterzy: Sebastian Parfjanowicz, Paweł Baran

16:15 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS INDYWIDULANY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Stóf – Mateusz Kirpsza
20:10 
Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Janusz Pindera, Kamil Wolnicki, Daniel Kwiatkowski, Marek Siderek, Karolina Kozłowska


14:55 German Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 18:00)
Eurosport Player

19:55 German Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 23:00)
Eurosport Player


01:00 WTA Tour, Melbourne, Australia – 1. runda: ARINA RODIONOVA – CAROLINE GARCIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Dawid Celt

03:00 WTA Tour, Melbourne, Australia – 1. runda: ASTRA SHARMA – KAIA KANEPI na żywo


05:00 WTA Tour, Melbourne, Australia – 1. runda: VIKTORIA KUZMOVA – DARIA GAVRILOVA na żywo


07:00 WTA Tour, Melbourne, Australia – 1. runda: SAMANTHA STOSUR – MARIE BOUZKOVA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Klaudia Jans-Ignacik

09:00 WTA Tour, Melbourne, Australia – 1. runda: ARANTXA RUS – VENUS WILLIAMS na żywo
*(od 10:00 w Canal+ Sport 2 HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski


20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Redakcja: Marcin Majewski


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:00)
Eurosport Player

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki