Sport w TV: niedziela – 5 kwietnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

11:55 Liga BBVA – 29. kolejka: REAL MADRYT – GRANADA CF na żywo
Canal+ Sport HDIdman TVDuhok TV
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła

12:15 Magazyn LIGUE 1 premiera.200
nSport+ HD


12:25 Eredivisie – 29. kolejka: FC UTRECHT – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski

12:30 Premier Liga – 21. kolejka: ZENIT ST PETERSBURG – CSKA MOSKWA na żywo
NTV Russia

13:00 Premier Liha – 18. kolejka: WOŁYŃ ŁUCK – ZORYA na żywo
2+2

14:25 Premier League – 31. kolejka: BURNLEY FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Canal+ Sport HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:45 Synot Liga – 22. kolejka: BANIK OSTRAWA – VIKTORIA PILZNO na żywo
ČT Sport

15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZna żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz

15:25 Bundesliga – 27. kolejka: FC AUGSBURG – FC SCHALKE O4 na żywo
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor

Komentarz w Eurosporcie 2: Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz

16:55 Liga BBVA – 29. kolejka: VALENCIA CF – VILLARREAL CF na żywo
Canal+ Sport HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda

17:25 Bundesliga – 27. kolejka: HERTHA BSC – SC PADERBORN 07 na żywo
Eurosport 2 HDTRT Haber
Komentarz w Eurosporcie 2: Rafał Sak – Dariusz Pasieka

19:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD

Komentarz: Julian Kowalski

20:55 Ligue 1 – 31. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Canal+ Sport HD

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Stefan Białas

20:55 Liga BBVA – 29. kolejka: CELTA VIGO – FC BARCELONA na żywo

Duhok TVIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

21:07 Eredevisie – 29. kolejka: AZ ALKMAAR – FEYENOORD ROTTERDAM premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczk

23:00
Magazyn SPORT+ premiera.200
Canal+ Sport HD

23:00
 MLS – 5. kolejka: SAN JOSE EARTHQUAKES – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport HDEurosport DE

23:10 
Premier Liha –  19. kolejka: ILICZIWIEC MARIUPOL – SZACHTAR DONIECK premiera.200

Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

hokej na trawie
12:00 Europejska Liga Hokeja EHL – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HD

jeździectwo
20:05 Global Champions Tour, Miami, USA: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD

kolarstwo szosowe
10:10 Wyścig dookoła Flandrii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HD

12:15 Magazyn: LEMOND ON TOUR na żywo
Eurosport HDEurosport DE

12:20 Wyścig dookoła Flandrii: WYŚCIG na żywo
(od 12:30 w Eurosport, od 15:20 w France 3)

Eurosport HDEurosport DEPolsat Sport Extra HDFrance 3

17:00 Magazyn: LEMOND ON TOUR na żywo
Eurosport HDEurosport DE

koszykówka mężczyzn
02:30
Liga NBA: DALLAS MAVERICKS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
Canal+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

12:40 
Liga ACB – 27. kolejka: UCAM MURCIA – FC BARCELONA  na żywo
Sportklub

21:15
 Liga ACB – 27. kolejka: VALENCIA BC – MORABANC ANDORRA premiera.200
Sportklub


21:30 
Liga NBA: CLEVELAND CAVALIERS – CHICAGO BULLS
 na żywo
Canal+ Family 2 HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Arkadiusz Koniecki

lekkoatletyka
18:00 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

narciarstwo dowolne
09:40
Magazyn MAGAZYN FREESTYLE premiera.200
Polsat Sport Extra HD

piłka ręczna mężczyzn
17:15 Handball-Bundesliga- 28 kolejka: THW KIEL RHEIN NECKAR LOWEN na żywo
Sportklub

rugby
09:05
 
HSBC Shield, Tokio Japonia: FINAŁ  na żywo
Sportklub

16:05 
European Rugby Champions Cup – 1/4 Finału: RC TOULONNAIS – WASPS RFC na żywo
France 2 HD


siatkówka kobiet
14:30 Liga Mistrzyń CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Studio: Krzysztof Wanio (z Szczecina)
Reporter: Marcin Lepa


15:00 
Liga Mistrzyń CEV – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Szczecina)

17:00 Liga Mistrzyń CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Studio: Krzysztof Wanio (z Szczecina)
Reporter: Marcin Lepa


18:00 Liga Mistrzyń CEV – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Szczecina)

20:00 
Liga Mistrzyń CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Studio: Krzysztof Wanio (z Szczecina)
Reporter: Marcin Lepa

siatkówka mężczyzn
19:00 Serie A1 – 26. kolejka: PARMAREGGIO MODENA  – CUCINE LUBE BANCA MARCHE TREIA premiera.200
Sportklub

snooker
08:30
China Open, Pekin, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

13:30 China Open, Pekin, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
19:00 
ATP Masters Miami Open – Finał: NOVAK DJOKOVIC – ANDY MURRAY  na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

wyścigi samochodowe
01:00 Formuła E, Long Beach, USA: WYŚCIG na żywo
MotowizjaITV 4
Komentarz w Moto Wizja: Grzegorz Gac

inne
10:40 Magazyn TRANS WORLD SPORT premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Lektor: Tomasz Tomaszewski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana!
 Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Bartosz Mierzwa, Jerzy Granietzny, Krzysztof Wilkosz, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA