Sport w TV: niedziela – 5 lipca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 34. kolejka: VILLARREAL CF – FC BARCELONA 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Andrzej Dawidziuk, Roman Kołtoń, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 34. kolejka: VILLARREAL CF – FC BARCELONA


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Andrzej Dawidziuk, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto

12:00 Magazyn LA LIGA+ 


12:30 Fortuna 1. Liga – 30. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – RADOMIAK RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:55 Premier League – 33. kolejka: BURNLEY FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

13:00 II Liga – 30. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – OLIMPIA ELBLĄG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

13:55 LaLiga Santander – 34. kolejka: ATHLETIC BILBAO – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:40 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski
Reporterzy: Bartek Ignacik, Mariusz Wróblewski

14:55 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski

14:55 Premier League – 33. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Grzegorz Kaczmarczyk

15:00 Fortuna 1. Liga – 30. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – STOMIL OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:55 Tipico Bundesliga – grupa mistrzowska, 32. kolejka: LASK LINZ – FC RED BULL SALZBURG 

Komentarz: Michał Kornacki – Wojciech Jagoda

16:55 LaLiga Santander – 34. kolejka: RCD ESPANYOL – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

16:55 1. Liga – grupa mistrzowska, 4. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK JABLONEC 
Ipla

17:10 Magazyn PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

17:10 Serie A – 30. kolejka: INTER MEDIOLAN – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: PIAST GLIWICE – ŚLĄSK WROCŁAW

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski

17:25 Premier League – 33. kolejka: LIVERPOOL FC – ASTON VILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:30 Fortuna 1. Liga – 30. kolejka: WIGRY SUWAŁKI – GKS 1962 JASTRZĘBIE na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:55 Eliteserien – 6. kolejka: FK BODO/GLIMT – SK BRANN 


17:55 Eliteserien – 6. kolejka: STROMSGODSET IF – KRISTIANSUND BK 


17:55 Eliteserien – 6. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – SARPSBORG 08 


17:55 Eliteserien – 6. kolejka: MOLDE FK – MJONDALEN IF 


17:55 Eliteserien – 6. kolejka: ODDS BK – FK HAUGESUND 


19:00 Serie A – 30. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 21:25 i 23:45)
Ipla

19:25 LaLiga Santander – 34. kolejka: CA OSASUNA – GETAFE CF na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

19:25 Serie A – 30. kolejka: CAGLIARI CALCIO – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

19:25 Serie A – 30. kolejka: UC SAMPDORIA – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

19:25 Serie A – 30. kolejka: PARMA CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

19:25 Serie A – 30. kolejka: BRESCIA CALCIO – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mikołaj Kruk

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski, Waldemar Fornalik, Alexandar Vukovic, Jakub Moder

19:55 Premier League – 33. kolejka: SOUTHAMPTON FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

20:25 Eliteserien – 6. kolejka: STABAEK IF – ROSENBORG BK
Ipla

21:40 Serie A – 30. kolejka: SSC NAPOLI – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

21:55 LaLiga Santander – 34. kolejka: VILLARREAL CF – FC BARCELONA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

23:25 Magazyn KLASYKA PREMIER LEAGUE 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski


00:00 (nd/pon) Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Edward Durda, Leszek Orlowski

00:00 (nd/pon) Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


15:00 Wirtualne Tour de France, Francja: ETAP 2 na żywo
Ipla


21:00 PGA Tour – Rocket Mortgage Classic, Detroit, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:10 Terravita Puchar Polski – finał: LKS GĄSAWA – KS AZS AWF POZNAŃ na żywo

Komentarz: Piotr Sobczyński – Krzysztof Rachwalski
Studio: Hubert Malinowski – Zbigniew Juszczak, Rafał Grotowski
Reporter: Beata Oryl-Stroińska


21:30 NBA Classic Games: HOUSTON ROCKETS – NEW YORK KNICKS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz


17:00 Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 8 
*(do 19:30)
Ipla


15:00 Coral-Eclipse Stakes, Sandown, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
*(o 19:10  w TVP Sport HD)


09:45 Formuła 3 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

11:10 Formuła 2 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

12:15 Porsche Supercup, Spielberg, Austria: WYŚCIG na żywo
Ipla

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
*(również o 17:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Filip Kapica, Robert Smoczyński, Aldona Marciniak

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

22:00 NASCAR, Speedway, USA: WYŚCIG na żywo


16:00 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Sergiusz Ryczel – Piotr Świderski (z Wrocławia)
Reporter: Michał Kędzierski

16:30 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Krzysztof Cegielski (z Wrocławia)

18:45 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Michał Łopaciński – ??? (z Grudziądza)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Grudziądza)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki