Sport w TV: niedziela – 5 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – PGE VIVE KIELCE 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – PGE VIVE KIELCE


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Wojciech Kowalewski, Damian Zbozień

11:55 La Liga Santander – 11. kolejka: UD LEVANTE – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25 Serie A – 12. kolejka: INTER MEDIOLAN – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

12:25 
Eredivisie – 11. kolejka: ADO DEN HAAG – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

12:30 Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Filip Surma – Krzysztof Przytuła, Tomasz Wieszczycki

13:25 
Premier League – 11. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Piotr Domagała – Przemysław Rudzki

13:25
2. Bundesliga – 13. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – FC HEIDENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:00 
Tipico Bundesliga – 14. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SV MATTERSBURG na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

14:25
 Eredivisie – 11. kolejka: AFC AJAX – FC UTRECHT na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

14:30 
Serie A – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Serie A – 12. kolejka: CHIEVO WERONA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 Serie A – 12. kolejka: ACF FIORENTINA – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

15:00 FA Cup – I runda: TRANSMISJA ŁĄCZONA na żywo


15:00
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Filip Surma – Krzysztof Przytuła, Tomasz Wieszczycki

15:10
Premier League – 11. kolejka: MANCHESTER CITY – ARSENAL FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

15:10 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Adam Westfal, Piotr Laboga


15:10 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


15:25 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Remigiusz Jezierski (z Lubina)

15:25
 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)

15:25 
Bundesliga – 11. kolejka: FC KOELN – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

16:00 
1.Liga – 13. kolejka: FC FASTAV ZLIN  – AC SPARTA PRAGA na żywo


16:45 
Eredivisie – 11. kolejka: PSV EINDHOVEN – TWENTE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

17:00 
Bundesliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:15
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Filip Surma – Krzysztof Przytuła, Tomasz Wieszczycki

17:25
Premier League – 11. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:35
 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (ze Szczecina)

17:55 
Bundesliga – 11. kolejka: VFL WOLFSBURG – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

17:55 
1.Liga – 13. kolejka: FC VICTORIA PILZNO – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Marcin Kalita

18:25
 
La Liga Santander – 11. kolejka: VILLARREAL CF – MALAGA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:30
Premier-Liha – 15. kolejka: DYNAMO KIJÓW – VORSKLA POŁTAWA na żywo
Ipla

19:00
Primeira Liga – 11. kolejka: VIROTIA GUIMARAES – SL BENFICA na żywo


19:30 
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Filip Surma – Krzysztof Przytuła, Tomasz Wieszczycki

20:00
 La Liga Santander – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Damian Kądzior, Grzegorz Mielcarski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

20:40 
La Liga Santander – 11. kolejka: REAL MADRYT – UD LAS PALMAS na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

20:40
 
Serie A – 12. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 
Ligue 1 Conforama – 12. kolejka: AS SAINT-ETIENNE – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Stefan Białas

21:05 Major League Soccer – 1/2 konferencji wschodniej: TORONTO FC – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA  DOGRYWKA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Damian Kądzior, Grzegorz Mielcarski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

21:50
Premier Liga – 16. kolejka: LOKOMOTIV MOSKWA – CSKA MOSKWA premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Grzegorz Milko

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

23:00
North America Soccer League – 1/2 Finału: MIAMI FC – NEW YORK COSMOS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

23:05
Major League Soccer – 1/2 konferencji wschodniej: NEW YORK CITY – COLUMBUS CREW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 Grand Prix Gold Series – Bitburgerbadminton Open, Saarbrucken, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


02:00 Gala Boksu, Nowy York, USA: DEONTAY WILDER – BERMANE STIVERNE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa

10:30
 Magazyn DROGA DO CZĘSTOCHOWY premiera.200
Polsat Sport HD Ipla


12:30 PGA European Tour – Turkish Airlines Open, Antalya, Turcja: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

20:30 PGA Tour – Shiners Hospitals for Children Open, Las Vegas, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


00:05 NHL: WINNIPEG JETS – MONTREAL CANADIENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Michał Ruszel

16:55 DEL – 20. kolejka: SCHWENNINGER WILD WINGS – AUGSBURGER PANTHER na żywo


18:00
Extraliga – 20. kolejka: BK MLADA BOLESLAV – HV VITKOVICE RIDER na żywo


10:15 Mistrzostwa Europy, Tabor, Czechy: WYŚCIG KOBIET U23 na żywo


11:30 
Mistrzostwa Europy, Tabor, Czechy: WYŚCIG MĘŻCZYZN U23 na żywo


13:00 Mistrzostwa Europy, Tabor, Czechy: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
Eurosport Player

14:30 Mistrzostwa Europy, Tabor, Czechy: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


06:15 Tour of Hainan: ETAP 9 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Puchar Świata, Pruszków, Polska: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl Eurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski, Bogusław Solecki

17:30 
Puchar Świata, Pruszków, Polska: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny


15:15 KBSL – 5. kolejka: FENERBAHCE – BESIKTAS na żywo


12:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 5. kolejka: YESIL GIRESUN BELEDIYE SPOR – BANVIT BK na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

12:30 
Polska Liga Koszykówki – 6. kolejka: BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. – TBV START LUBLIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

13:15 Tahincioğlu Basketball Super League – 5. kolejka: FENERBAHCE DOGUS – PINAR KARSIYAKA na żywo


15:00
Die BBL – 8. kolejka: ALBA BERLIN – FC BAYERN MONACHIUM na żywo


16:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 5. kolejka: MURATBEY USAK – BUYUKSEHIR BELEDYE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

18:30 
Liga ACB – 6. kolejka: UNICAJA – BASKONIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:30
Lega A – 6. kolejka: EA7 EMPORIO ARMANI MILANO – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo


21:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – MIAMI HEAT na żywo

Komentarz: Michał Pacuda – Zenon Telman


15:15 2017 New York City Marathon, Nowy York, USA: MARATON na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


07:25 ISU Puchar Świata – Cup of China, Pekin, Chiny: GALA na żywo
*(o 13:15 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński


16:55 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+HD: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Paryża)
Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Wszołek – Michał Świrkula


18:30 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Płocka)
Reporter: Joanna Cedrych


18:55
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – HBC NANTES na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport HD: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Wszołek – Michał Świrkula


20:30
DKB Handball Bundesliga – 11. kolejka: TSV HANNOVER BURGDORF – FRISCH AUF GOPPINGEN premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


14:15 Pro D2 – 11. kolejka: SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE – USAP PERPIGNAN na żywo
Eurosport Player


13:45 World Series of Darts Finals, Glasgow, Wielka Brytania: FAZA PLAY-OFF na żywo


20:00 World Series of Darts Finals, Glasgow, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo


14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 4. kolejka: POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA – POLI BUDOWLANI TORUŃ na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

20:00 
Liga Siatkówki Kobiet – 4. kolejka:  BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA – IMPEL WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HD 
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz


18:10 Serie A1 – 5. kolejka: AZIMUT MODENA – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
*(o 22:30 premiera.200 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Roman Małolepszy – Witold Roman


07:00 International Championship, Daqing, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

12:30
 International Championship, Daqing, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


09:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200


04:00 UFC 217: GEORGES ST-PIERRE – MICHAEL BISPING na żywo
Ipla

22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


15:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Dawid Olejniczak


03:30 Mistrzostwa Świata Endurance, Szanghaj, Chiny: WYŚCIG na żywo
*(od 08:30 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

20:10
Monster Energy NASCAR Cup Series, Denton, USA: WYŚCIG na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:10 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam