Sport w TV: niedziela – 6 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:55 Liga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120Ipla

Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

11:55 
Liga BBVA – 14. kolejka: REAL SOCIEDAD – SC EIBAR na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mirut – Kuba Ostrowski 


12:30
Serie A – 15. kolejka: BOLOGNA FC – SSC NAPOLI na żywo
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

14:00
Ligue 1 – 16. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – MONTPELLIER na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

14:25 
Eredivisie – 15. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – HERACLES ALMELO
 na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

15:00 
Serie A – 15. kolejka: ACF FIORENTINA – UDINESE CALCIO na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:10
Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Bartek Ignacik


15:25 
Ekstraklasa – 19. kolejka: LECHIA GDAŃSK – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Bartek Ignacik

15:25 
Bundesliga – 15. kolejka: VFB STUTTGART – WERDER BREMA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:55 
Liga BBVA – 14. kolejka:
VILLARREAL CF – RAYO VALLECANO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mirut – Marcin Gazda

16:55 
Premier League – 15. kolejka: NEWCASTLE UNITED – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny


17:00 
Ligue 1 – 16. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – EA GUINGAMP na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski 

17:25 Bundesliga – 15. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – SV DARMSTADT 98
 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35 Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


17:55 Ekstraklasa – 19. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


17:55
 Serie A – 15. kolejka: UC SAMPDORIA – SASSUOLO CALCIO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski 

18:00 
Primeira Liga – 12. kolejka: MOREIRENSE FC – SC BRAGA na żywo
Sportklub


20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Mateusz Szczepaniak, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

20:40
Liga BBVA – 14. kolejka: ATHLETIC BILBAO – MALAGA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:55
Ligue 1 – 16. kolejka: SAINT ETIENNE – STADE RENNES FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas 

21:45 
Major League Soccer – finał: ??? – ??? 
na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:00
Serie A – 15. kolejka: CARPI – AC MILAN premiera.200
Eleven


23:00 Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

biathlon
10:50 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN  na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player

13
:20 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: BIEG POŚCIGOWY KOBIET  na żywo
Polsat Sport NewsIplaEurosport 1 HDEurosport Player

biegi narciarskie
09:55 Ski Classics, Livigno, Włochy: ZAWODY na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

10:00
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

11:45
 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

boks
02:30 Gala, Nowy York, USA: DANNY JACOBS – PETER QULLIN na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa
Studio: Paulina Bojarska – Janusz Pindera

golf
09:00 PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge, Sun City, RPA: FINAŁ na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

judo
09:00 Grand Slam, Tokio, Japonia: DZIEŃ 3 na-żywo
Fightklub

kolarstwo torowe
05:00 UCI Track Cycling World Cup, Cambridge, Nowa Zelandia: ZAWODY na-żywo
Polsat Sport HDIpla

kombinacja norweska
08:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:15 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEGI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
13:00 Liga ACB – 9. kolejka: REAL MADRYT- UCAM MURCIA na żywo
Sportklub

19:50
Tauron Basket Liga – 9. kolejka: ENERGA CZARNI SŁUPSK – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport NewsIpla

20:00
 Liga ACB – 9. kolejka: DICL MANRESA –  FC BARCELONA LASSA premiera.200
Sportklub

21:30 Liga NBA – faza zasadnicza: MEMPHIS GRIZZLIES – PHOENIX SUNS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

23:55 
Liga NBA – faza zasadnicza: WASHINGTON WIZARDS – DALLAS MAVERICKS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

lekkoatletyka
17:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

łyżwiarstwo szybkie
14:00 Puchar Świata, Inzell, Niemcy: DZIEŃ 3 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Inzell)

narciarstwo alpejskie
17:30 Puchar Świata, Beaver Creak, USA – gigant mężczyzn: I PRZEJAZD na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:45 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: SUPERGIGANT KOBIET na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:30 Puchar Świata, Beaver Creak, USA – gigant mężczyzn: I PRZEJAZD na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna kobiet
20:10 Mistrzostwa Świata – grupa B: STUDIO na-żywo
*(od 20:25 w TVP 2 HD)
TVP 2 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Karolina Semeniuk–Olchawa, Michał Matysik

Reporterzy: Piotr Falkowski, Sylwia Michałowska

20:40 Mistrzostwa Świata – grupa B: POLSKA – SZWECJA na-żywo
TVP 2 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Jacek Laskowski (z Nestved)

Reporterzy: Piotr Falkowski, Sylwia Michałowska

piłka ręczna mężczyzn
14:10 EHF Liga Mistrzów – grupa A: THW KIEL – MKB-MVM VESZPREM na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Marcin Lijewski

16:55 
EHF Liga Mistrzów – grupa A: PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL – RK CELJE – PIVOVARNA LAKO na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Robert Lis

siatkówka kobiet
18:00 OrlenLiga – 10. kolejka: BKS ALUPROF BIELSKO – BIAŁA – IMPEL WROCŁAW na-żywo
Polsat Sport HDIpla

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 8. kolejka: LOTOS TREFL GDAŃSK – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:30
Serie A1 – 9. kolejka: NINFA LATINA – LPR PIACENZA
premiera.200
Sportklub

skoki narciarskie
14:25 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Kurzajewski


14:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP 1 HDEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

snooker
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
09:00 International Premier Tennis League: JAPAN WARRIORS – OUE SINGAPORE SLAMMERS   na żywo
Supertennis HD

11:00
Serie A1, Finał  ??? – ??? na żywo
Supertennis HD


??:??
International Premier Tennis League: OBI UAE ROYALS – PHILIPPINE MAVERICKS   premiera.200
Supertennis HD

wyścigi samochodowe
11:00 Magazyn WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP 2015 premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA