Sport w TV: niedziela – 6 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:35 Magazyn BUNDESLIGA+  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Cezary Kowalski 11:55 La Liga Santander – 36. kolejka: MALAGA CF – CD ALAVES  Komentarz: Michał Mitrut […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:35 Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Cezary Kowalski

11:55 
La Liga Santander – 36. kolejka: MALAGA CF – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:25 
Serie A – 36. kolejka: UDINESE CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

13:25
Championship – 46. kolejka : CARDIFF CITY FC – READING FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:25 
Premier League – 37. kolejka: MANCHESTER CITY – HUDDERSFIELD TOWN na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:25 
Eredivisie – 34. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC GRONINGEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:30 
Serie A – 36. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


14:55 
Serie A – 36. kolejka: SSC NAPOLI – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55
 Serie A – 36. kolejka: SS LAZIO – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:10 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

15:10
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński (z Lubina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Michał Wodziński

15:25
 Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński (z Lubina)

15:25 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: KORONA KIELCE – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

15:25
 2.Bundesliga – 33. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – HOLSTEIN KIEL na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban

16:10 
La Liga Santander – 36. kolejka: ATLETICO MADRYT – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

17:00 Serie A – 36. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

17:25 
Premier League – 37. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:30 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Białegostoku)
Reporterzy: Sonia Śledź, Bartek Ignacik

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Białegostoku)

17:55 
Serie A – 36. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

18:25 
La Liga Santander – 36. kolejka: UD LAS PALMAS – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

18:45
Tipico Bundesliga – 33. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ  premiera.200

Komentarz: Adam Kotleszka

19:05
 
Eredivisie – 34. kolejka: EXCELSIOR – AFC AJAX premiera.200
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
 
Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski (z Białegostoku)

20:00 
La Liga Santander – 36. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciek Kruk, Marcin Pawłowski (z Barcelony)

20:30
Eredivisie – 34. kolejka: SC HEERENVEEN – FEYENOORD premiera.200
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:40 
La Liga Santander – 36. kolejka: FC BARCELONA – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała (z Barcelony)

20:40
 
Serie A – 36. kolejka: CAGLIARI CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

20:55
Ligue 1 Conforama – 36. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – OGC NICE  na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Stefan Białas

21:30 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD 
Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski (z Białegostoku)

22:30
 Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Leszek Orłowski, Filip Surma

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00 
Major League Soccer – 10. kolejka: ORLANDO CITY SC – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport PlayerIpla


04:00 Gala Boksu Zawodowego, Carson, USA: GIENNADIJ GOŁOWKIN – VANES MARTIROSJAN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkiń


13:00 PGA European Tour – Golfsixes, St. Albans, Wielka Brytania: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

16:25 
PGA European Tour – Golfsixes, St. Albans, Wielka BrytaniaII RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:30 PGA European Tour – Golfsixes, St. Albans, Wielka Brytania: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – Wells Fargo Championship, Charlotte, USA: FINAŁ na żywo


01:00 
NHL – 2. runda play-off: WASHINGTON CAPITALS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Piotr Chłystek

16:00 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: SZWECJA – CZECHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Waldemar Matuszak

18:35
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:50 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: SŁOWACJA – SZWAJCARIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak


10:00 Global Champions Tour, Madryt, Hiszpania: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:15 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15
 Tour of Yorkshire: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:25
Liga Mistrzów FIBA – Finał: ??? – ??? na żywo


21:30 NBA – play-off: NEW ORLEANS PELICANS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski


10:00 Magazyn ATLECI premiera.200
Ipla


13:55 Challenge Cup – Finał: ROCASA GRAN CANARIA – MKS PERŁA LUBLIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Nowiński


12:45 PGNiG Superliga – 1/4 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Zabrza)
Reporter: Szymon Ratajczak

12:55 PGNiG Superliga – 1/4 Finału: NMC GÓRNIK ZABRZE – KPR GWARDIA OPOLE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Zabrza)

15:15
 DHB Pokal – Finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

17:00 
Copa del Rey – Finał: ??? – ???  na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


21:00 Serie A1 – Finał: SIR SAFETY PERUGIA – CUCINE LUBE CIVITANOVA premiera.200

Komentarz: Robert Małolepszy – Witold Roman


15:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:35 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: FINAŁ premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


10:30 WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00 WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: DARIA GAVRILOVA – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:30
 
ATP World Tour 250, Monachium, Niemcy – Finał: NIKOLA MEKTIC/ALEXANDER PEYA – IVAN DODIG/RAJEEV RAM na żywo
Ipla

12:50 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: SIMONA HALEP – JEKATERINA MAKAROVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: MIHAELA BUZARNESCU – MARIA SHARAPOVA na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: GARBINE MUGURUZA – SHUAI PENG na żywo
sport.tvp.pl

16:3
0 ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – Finał: JOAO SOUSA – FRANCES TIAFOE na żywo
Ipla

17:30 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: PETRA KVITOVA – LESIA TSURENKO na żywo
sport.tvp.pl

19:00 
ATP World Tour 250, Monachium, Niemcy – Finał: ALEXANDER ZVEREV – PHILIPP KOHLSCHREIBER premiera.200
Ipla


08:40 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:10 
Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:40 
MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

11:00 
Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Ipla

12:20 
Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:00 
MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Ipla

22:30 Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Mugello, Włochy: DZIEŃ 2  premiera.200

Komentarz: Michał Fijałkowski


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
Nice 1. Liga Żużlowa – 5. kolejka: ROW RYBNIK – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK  na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Kuba Zborowski (z Tarnowa)
Reporter: Joanna Cedrych

16:30 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Tarnowa)

18:30 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Michał Łopaciński (z Leszna)
Reporter: Łukasz Benz, Karolina Mikołajczyk


19:00 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA  na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Leszna)

20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Maciej Majewski – Leszek Demski, Tomasz Bajerski, Mirosław Jabłoński

inne
18:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Eurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:40 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam