Sport w TV: niedziela – 6 marca 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:10 Eredivisie – 26. kolejka: FC GRONINGEN – PSV EINDHOVEN  Komentarz: Tomasz Włodarczyk […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:10 Eredivisie – 26. kolejka: FC GRONINGEN – PSV EINDHOVEN premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Krzysztof Mączyński, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

11:55 Liga BBVA – 28. kolejka: REAL BETIS – GRANADA CF na żywo
ElevenIdman TV
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:25 Serie A – 28. kolejka: TORINO FC – SS LAZIO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

12:35 I Liga – 20. kolejka: GKS KATOWICE – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Mateusz Majak

13:55 Ligue 1 – 29. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – FC TOULOUSE na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

14:25 Eredivisie – 26. kolejka: WILLEM II – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55 Premier League – 29. kolejka: CRYSTAL PALACE – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineIdman TV
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 28. kolejka: ATALANTA BC – JUVENTUS FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Michał Gąsiorowski

15:10 Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Gdańska)
Reporterzy:
Paulina Bojarska, Bartosz Ignacik

15:15 
Bundesliga – 25. kolejka: 1.FSV MAINZ – SV DARMSTADT 98 na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Ekstraklasa – 26. kolejka: LECHIA GDAŃSK – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Gdańska)
Reporterzy:
Paulina Bojarska, Bartosz Ignacik

15:55
Liga BBVA – 28. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA na żywo
ElevenIdman TV
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

16:55 
Premier League – 29. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła

17:00
 
Primeira Liga – 25. kolejka: UD MADEIRA – CF OS BELENENSES   na żywo
Sportklub

17:25
 Bundesliga – 25. kolejka: HAMBURGER SV – HERTHA BERLIN  na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35 Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


17:55 Ekstraklasa – 26. kolejka: LECH POZNAŃ – CRACOVIA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


18:10 
Liga BBVA – 28. kolejka: SPORTING GIJON – ATHLETIC BILBAO na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Paweł Wilkowicz

19:10 Primeira Liga – 25. kolejka: ACADÉMICA COIMBRA – VITORIA GUIMARÃES   na żywo
Sportklub

19:25 Major League Soccer – 1. kolejka: NEW YORK RED BULLS – TORONTO FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

19:45 Major League Soccer – 1. kolejka: CHICAGO FIRE – NEW YORK CITY FC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stemoniewsi

20:25 Liga BBVA – 28. kolejka: VALENCIA CF – ATLETICO MADRYT na żywo
ElevenDuhok TV
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 28. kolejka: INTER MEDIOLAN – US PALERMO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

21:25 
Primeira Liga – 25. kolejka: SC BRAGA – FC PORTO na żywo
SportklubRTP International

21:25 
Major League Soccer – 1. kolejka: ORLANDO CITY SC – REAL SALT LAKE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

22:00
Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:07
Premier Liga – 19. kolejka: CSKA MOSKWA – SPARTAK MOSKWA premiera.200
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Leszek Bartnicki

22:20 
Eredivisie – 26. kolejka: FEYENOORD – SC CAMBUUR premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

22:45 
Major League Soccer – 1. kolejka: PORTLAND TIMBERS – COLUMBUS CREW SC  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:55
Pari-March League – 17. kolejka: SZACHTAR DONIECK – WORSKLA POLTAVA premiera.200
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Marek Kleitz

biathlon
13:30 Mistrzostwa Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsEurosport 1 HDEurosport PlayerIplaDas Erste HD

14:30 Mistrzostwa Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

15:35 Mistrzostwa Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player

16:45 Mistrzostwa Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

biegi narciarskie
07:50 Bieg Wazów, Dalarna, Szwecja: BIEG NA 90 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Bernadetta Piotrowska

09:25 Bieg Wazów, Dalarna, Szwecja: BIEG NA 90 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Bernadetta Piotrowska

11:10 Bieg Wazów, Dalarna, Szwecja: BIEG NA 90 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Bernadetta Piotrowska

boks
02:00 Gala, Washington, USA: LUIS ORTIZ – TONY THOMPSON na żywo
Polsat Sport HDIpla

kombinacja norweska
14:15 Puchar Świata, Schonach, Niemcy: KONKURS SKOKÓW premiera.200
* (o 10:30 na żywo w Das Erste)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

14:45 
Puchar Świata, Schonach, Niemcy: BIEG NA 15 KM TECHNIKĄ GUNDERSENA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

kolarstwo szosowe
13:30 Wyścig Paryż-Nicea: PROLOG na żywo
Eurosport 2 HD Eurosport Player

kolarstwo torowe
10:55 UCI Track Cycling World Championships: DZIEŃ 5 na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

16:30 UCI Track Cycling World Championships: DZIEŃ 5 na żywo
Polsat Sport NewsIpla

koszykówka mężczyzn
02:30 Liga NBA – faza zasadnicza: CHICAGO BULLS – HOUSTON ROCKETS  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Zenon Telman

12:30
Liga ACB – 22. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA –  REAL MADRYT na żywo
Fightklub

19:50
Tauron Basket Liga – 22. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – PGE TURÓW ZGORZELEC na żywo
Polsat Sport NewsIpla


21:30 Liga NBA – faza zasadnicza: LOS ANGELES LAKERS – GOLDEN STATE WARRIORS  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

23:30 Liga ACB – 22. kolejka: FC BARCELONA LASSA – UNICAJA  premiera.200
Fightklub

lekkoatletyka
14:30 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 18:30 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP-Sport-HD
Komentarz: Marek Jóźwik, Przemysław Babiarz (z Torunia)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

łyżwiarstwo szybkie
13:45 Mistrzostwa Świata w wieloboju, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 20:50 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP-Sport-HD
Komentarz: Piotr Dębowski

narciarstwo alpejskie
09:15 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia – slalom mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

10:30
Puchar Świata, Jasna, Słowacja – slalom kobiet: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

12:15 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia – slalom mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

13:30 
Puchar Świata, Jasna, Słowacja – slalom kobiet: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD

narciarstwo dowolne
03:00 Puchar Świata, Silvaplana, Szwajcaria: SLOPESTYLE premiera.200
* (o 9:00 premiera.200 w Das Erste)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD

08:30 Air & Style Tour, Los Angeles, USA: ZAWODY premiera.200
Sportklub

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Handball Bundesliga – 24. kolejka: TBV LEMGO – BERGISCHER HC na żywo
Sportklub

16:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – SG FLENSBURG HANDEWITT na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Dryła – Michał Matysik

17:30 EHF Liga Mistrzów – grupa B: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Bandych – Jacek Będzikowski (z Kielc)
Reporter: Piotr Bugajny


17:30
PGNiG Superliga – 21. kolejka: MMTS KWIDZYN – AZOTY PUŁAWY na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:55 EHF Liga Mistrzów – grupa B: KS VIVE TAURON KIELCE – MOL PICK SZEGED na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Robert Lis (z Kielc)

rajdy samochodowe
18:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Meksyku: PODSUMOWANIE DNIA  premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

19:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Meksyku: OS22 – AGUA ZARCA 2 POWER STAGE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 21. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

snowboard
09:00 Frostgun 2016, Val d’Isere, Franca : ZAWODY premiera.200
Sportklub

11:00 Puchar Świata, Veysonnaz, Szwajcaria: SNOWBOARDCROSS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
14:30 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

tenis
11:45 Puchar Devisa – 1/8 Finału: STUDIO na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

11:50 Puchar Devisa – 1/8 Finału: POLSKA – ARGENTYNA na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

14:30 
Puchar Devisa – 1/8 Finału: STUDIO na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

14:35 
Puchar Devisa – 1/8 Finału: POLSKA – ARGENTYNA na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

wyścigi motocyklowe
06:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Si Racha , Tajlandia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


09:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Si Racha , Tajlandia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny