Sport w TV: niedziela – 6 września 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 14:00 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

14:00
3. Liga – 7. kolejka: DYNAMO DRESDEN – CHEMNITZER FC na żywo
MDR

14:40
 I Liga Polska – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz – Jacek Ziober (z Legnicy)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

14:55 I Liga Polska – 7. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz – Jacek Ziober (z Legnicy)
Reporter: Łukasz Majchrzyk


17:00
Relacja: KONFERENCJA REPREZENTACJI POLSKI na żywo
Polsat Sport Extra HD

17:00 Eliminacje Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

Studio: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Strejlau

17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa A: TURCJA – HOLANDIA na żywo
polsat-sport-hd.120Idman TV
Komentarz w Polsat Sport: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Strejlau

17:50 
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: NORWEGIA – CHORWACJA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński

17:50 
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa B: WALIA – IZRAEL na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

17:50 
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa A: ŁOTWA – CZECHY na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Polsat Sport Extra)
ČT SportPolsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Leszek Bartnicki

20:00 Eliminacje Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Strejlau

20:35 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: WŁOCHY – BUŁGARIA na żywo
polsat-sport-hd.120ITV 4Idman TVRai 1
Komentarz w Polsat Sport: Roman Kołtoń – Tomasz Łapiński

20:35 
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa B: CYPR – BELGIA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Janisz

20:35 
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa A: ISLANDIA – KAZACHSTAN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski

22:45 Eliminacje Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Strejlau

23:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy: MAGAZYN premiera.200
polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News

boks
00:30 Gala, Drezno, Niemcy: JUERGEN BRAEHMER – KONNI KONRAD premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Janusz Pindera – Andrzej Gmitruk

golf
13:00 PGA European Tour, M2M Russian Open, Moskwa, Rosja: FINAŁ na-żywo
CANAL+ Sport HD

22:45
Magazyn MAGAZYN GOLFOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD

hokej na lodzie
17:05 Polska Hokej Liga – 1. kolejka: MMKS PODHALE NOWY TARG – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na-żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek (z Nowego Targu)

kolarstwo szosowe
14:00
Tour of Britain: ETAP 1 na żywo
ITV HD

15:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bartosz Rainka

16:00 Vuelta a Espana: ETAP 15 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bartosz Rainka

koszykówka mężczyzn
14:55 Mistrzostwa Europy – grupa A: ROSJA – POLSKA na-żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plElevenRossiya 2

14:55 
Mistrzostwa Europy – grupa D: SERBIA – NIEMCY na-żywo
Eleven SportsZDF HDRTRS
NTV Spor


17:25 
Mistrzostwa Europy – grupa A: FINLANDIA – IZRAEL na-żywo
Eleven

17:25 
Mistrzostwa Europy – grupa D: ŁOTWA – LITWA na-żywo
Eleven Sports


17:55
 Mistrzostwa Europy – grupa B: ISLANDIA – WŁOCHY na-żywo
NTV Spor

20:25 
Mistrzostwa Europy – grupa D: UKRAINA – CZECHY na-żywo
2+2ČT Sport

20:55 Mistrzostwa Europy – grupa D: TURCJA – HISZPANIA na-żywo
Eleven SportsNTV Spor

20:55
 
Mistrzostwa Europy – grupa A: BOŚNIA I HERCEGOWINA – FRANCJA
 na-żywo
ElevenRTRS

lekkoatletyka
10:30 Magazyn ATLECI premiera.200
polsat-sport-hd.120

20:00
Magazyn IAAF WORLD ATHLETICS premiera.200
Polsat Sport Extra HD

piłka ręczna kobiet
16:00 PGNiG Superliga – 1. kolejka: AZS ŁĄCZPOL GDAŃSK – VISTAL GDYNIA na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras – Artur Siódmiak (z Gdańska)

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Handball-Bundesliga – 3. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – THW KIEL na-żywo
SportklubSport 1 Germany

17:15 
Handball-Bundesliga – 3. kolejka: SC MAGDEBURG – RHEIN-NECKAR LÖWEN  na-żywo
SportklubSport 1 Germany

rugby
02:30
Mecz Towarzyski: FRANCJA – SZKOCJA premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Przemysław Iwańczyk 

siatkówka kobiet
04:00 
Puchar Świata: KENIA – PERU na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Damian Dacewicz

05:00 Puchar Świata: ROSJA – ALGIERIA na-żywo
polsat-sport-hd.120Rossiya 2
Komentarz w Polsat Sport: Adam Romański – Maciej Jarosz

07:00
 
Puchar Świata: ARGENTYNA – SERBIA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Damian Dacewicz – Łukasz Kadziewicz

08:00 
Puchar Świata: DOMINIKANA – USA na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

10:00 Puchar Świata: KUBA – KOREA POŁUDNIOWA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

13:35 
Puchar Świata:
 JAPONIA – CHINY na-żywo
Polsat Sport NewsNTV Spor
Komentarz w Polsat Sport News: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

skoki narciarskie
11:30 Letnia Grand Prix, Czajkowski, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 140 na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Igor Błachut

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF  FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00
Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
01:00 
Magazyn: GEM, SET I MATS na-żywo
Eurosport HD


01:15 US Open, New York, USA – 3.runda: SHELBY ROGERS – SIMONA HALEP  na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

02:30 
US Open, New York, USA – 3.runda: THOMAZ BELLUCCI – ANDY MURRAY na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

05:00
 Magazyn US BREAKFAST premiera.200
Eurosport HD

05:30 
US Open, New York, USA – 3.runda: ??? – ??? premiera.200
Eurosport HD


17:00
 
US Open, New York, USA – 4.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport 2 HD

18:00
 
US Open, New York, USA – 4.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HDEurosport DE


19:30 
US Open, New York, USA – 4.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

20:00 
US Open, New York, USA – 4.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport 2 HD

21:00
Magazyn: GEM, SET I MATS na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

21:15 
US Open, New York, USA – 4.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

22:00 
US Open, New York, USA – 4.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport 2 HD

23:00
 
US Open, New York, USA – 4.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

23:30
 
US Open, New York, USA – 4.runda:
??? – ??? na-żywo
Eurosport 2 HD

wioślarstwo
13:10 
Mistrzostwa Świata, Aiguebelette-le-Lac, Francja: FINAŁY na-żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 1BBC Two HDFrance 3

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski (z Aiguebelette-le-Lac)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki

wyścigi samochodowe
09:00 GP 3, Monza, Włochy: WYŚCIG I premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Grzegorz Gac

09:25 GP 3, Monza, Włochy: WYŚCIG II na żywo
*
(w Eurosporcie od 09:30)
Eurosport HDEurosport DEPolsat Sport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

Komentarz w Polsat Sport: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

10:35
GP 2, Monza, Włochy: WYŚCIG II na żywo
Polsat Sport News
Komentarz w Polsat Sport News: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

11:45
Porsche Supercup, Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Eurosport HDEurosport DEPolsat Sport News
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

Komentarz w Polsat Sport News: Andrzej Borowczyk

12:30
Drift Masters GP: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Wojciech Zawioła (z Poznania)
Reporter: Wiktoria Ozga

12:50
Formuła 3, Euroformula Open: II WYŚCIG na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Maurycy Kochański, Michał Fiałkowski

13:00 
Drift Masters GP, Poznań: II WYŚCIG na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Poznania)

13:00 
Formuła 1, Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

13:30
World Series by Renault, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Widomski

14:00 Formuła 1, Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HDRossiya 2RTLIdman TVRai 1
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski


15:00
Drift Masters GP: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Wojciech Zawioła (z Poznania)
Reporter: Wiktoria Ozga

15:00 Blancpain Sprint Series, Algarve, Portugalia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Gac

16:00
 
Formuła 1, Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

żużel
13:15
Nice Polska Liga: STUDIO na-żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl


13:40 
Nice Polska Liga – 1/2 finału: POLONIA BYDGOSZCZ – LOKOMOTIV DAUGAVPILSna-żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Bydgoszczy)

16:30 
PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo

nSport+ HD

Studio: Michał Łopaciński (z Częstochowy)
Reporterzy: Łukasz Benz, Joanna Cedrych


16:55 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: BETARD SPARTA WROCŁAW – UNIA TARNÓW na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Częstochowy)
Reporterzy: Łukasz Benz, Joanna Cedrych


19:00 PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski (z Torunia)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Filip Adamus

19:25
PGE Ekstraliga – 1/2 finału: KS TORUŃ – FOGO UNIA LESZNOna-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz – Piotr Protasiewicz (z Torunia)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Filip Adamus

21:45 Magazyn PGE EKSTRALIGA na-żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Krzysztof Cegielski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA