Sport w TV: niedziela – 7 lutego 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:55 Liga BBVA – 23. kolejka: UD LEVANTE – FC BARCELONA Komentarz […]
Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:55 Liga BBVA – 23. kolejka: UD LEVANTE – FC BARCELONA na żywo
ElevenRadioGol 1
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda

12:25 Eredivisie – 22. kolejka: AFC AJAX – FEYENOORD ROTTERDAM na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

12:25 Serie A – 23. kolejka: HELLAS WERONA – INTER MEDIOLAN na żywo
Eleven SportsRadioGol 2
Komentarz w Eleven Sports: Michał Mitrut

13:55 Ligue 1 – 24. kolejka: OSC LILLE – STADE RENNAIS na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

14:25 Premier League – 24. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport OnlineRadioGol 1
Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 23. kolejka: FROSINONE CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Radosław Majdan

15:25 Bundesliga – 20. kolejka: HAMBUGRER SV – FC KÖLN na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerRadioGol 4

15:55 Liga BBVA – 23. kolejka: REAL BETIS – VALENCIA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Gąsiorowski

16:40 Eredivisie – 22. kolejka: FC UTRECHT – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

16:55 Premier League – 24. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ HDRadioGol 1
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:25 Bundesliga – 20. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – SV DRAMSTADT 98 na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerRadioGol 3

17:55 Serie A – 23. kolejka: ATALANTA BC – EMPOLI FC na żywo
RadioGol 4 

18:10 Liga BBVA – 23. kolejka: CELTA VIGO – SEVILLA FC na żywo
ElevenRadioGol 2
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut – Marcin Gazda

19:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:25 Liga BBVA – 23. kolejka: GRANADA CF – REAL MADRYT na żywo
ElevenRadioGol 2
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:15 Primeira Liga – 21. kolejka: FC PORTO – AROUCA na żywo
Sportklub

20:40 Serie A – 23. kolejka: AS ROMA – UC SAMPDORIA na żywo
RadioGol 3

20:55 Ligue 1 – 24. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Eleven SportsRadioGol 1
Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Święcicki – Stefan Białas
Komentarz w Radio Gol: Artur Kwiatkowski – Dawid Cach

biathlon
18:00 Puchar Świata, Canmore, Kanada: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport NewsIpla
Komentarz w Polsacie: Marcin Muras – Sebastian Krystek

21:45 Puchar Świata, Canmore, Kanada: SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsIpla
Komentarz w Polsacie: Marcin Muras – Sebastian Krystek

biegi narciarskie
12:15 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA 30 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ KOBIET na żywo
*(o 13:20 na żywo w ZDF)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 2 HDsport.tvp.plZDF HDRadioGol 3

bobsleje
10:30 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: I PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda

11:55 
Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: II PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 12:20 na żywo w ZDF)
TVP-Sport-HDsport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

futbol amerykański
23:55 Super Bowl 50: CAROLINA PANTHERS – DENVER BRONCOS na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Witold Cebulewski – Jędrzej Stęszewski

golf
10:00 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubai, ZEA: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
11:00 Cavaliada Tour, Lublin: CAVALIADA FUTURE na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Szewczyk (z Lublina)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Gabriel Waliszko

13:00 Cavaliada Tour, Lublin: GRAND PRIX na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marek Szewczyk (z Lublina)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Gabriel Waliszko

16:30 Cavaliada Tour, Lublin: GRAND PRIX na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Szewczyk (z Lublina)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Gabriel Waliszko

judo
17:00 Grand Slam, Paryż, Francja: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub

kolarstwo szosowe
12:00 Wyścig dookoła Hiszpanii: ETAP 5 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
03:00 Liga NBA – faza zasadnicza: GOLDEN STATE WARRIORS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

12:30 
Liga ACB – 19. kolejka: FC BARCELONA LASSA – MORABANC ANDORRA na żywo
Sportklub

19:50 Tauron Basket Liga – 19. kolejka: SIARKA TARNOBRZEG – ENERGA CZARNI SŁUPSK na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


20:00 Liga NBA – faza zasadnicza: MIAMI HEAT – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Zenon Telman

22:15 
Liga ACB – 19. kolejka: LABORAL KUTXA BASKONIA –  VALENCIA BASKET CLUB premiera.200
Sportklub

23:45
 Spor Toto Basketball League – 17. kolejka: ANADOLU EFES – GALATASARAY ODEABANK premiera.200
Sportklub

lekkoatletyka
13:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

narciarstwo alpejskie
03:45 Puchar Świata, Jeongseon, Korea Południowa: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
*(o 10:20 premiera.200 w ZDF)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HD

10:30 Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
*
(o 10:55 na żywo w ZDF)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HD

narciarstwo dowolne
09:00 Puchar Świata, Deer Valley, Stany Zjednoczone: MULDY PODWÓJNE premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

10:30
Magazyn SWATCH FREERIDE JUNIORS WORLD CHAMPIONSHIPS  premiera.200
Sportklub

15:30
Air & Style Tour 2015/2016, Innsbruck, Austria: ZAWODY  premiera.200
Sportklub

piłka ręczna kobiet
16:55 EHF Liga Mistrzyń – grupa 2: FC MIDTJYLLAND – ŻRK BUDUCNOST PODGORICA na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Iwona Nabożna

18:00 PGNiG Superliga – 18. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – MKS SELGROS LUBLIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

piłka ręczna mężczyzn
01:45 Liga ASOBAL – 16. kolejka: BADA HUESCA – ABANCA ADEMAR LEÓN premiera.200
Sportklub

rugby
15:55 Puchar Sześciu Narodów – 1. kolejka: IRLANDIA – WALIA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Robert Małolepszy

sanki
7:45 Puchar Świata, Soczi, Rosja: I PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

9:15 
Puchar Świata, Soczi, Rosja: II PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
*(o 10:40 premiera.200 w ZDF)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HD
16:05 Puchar Świata, Soczi, Rosja: ZAWODY DRUŻYNOWE premiera.200
ZDF HD

short-track
14:00 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: BIEGI ĆWIERĆFINAŁOWE NA 500 METRÓW KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Aida Bella

14:35 
Puchar Świata, Drezno, Niemcy: BIEGI PÓŁFINAŁOWE NA 500 METRÓW KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Aida Bella

15:40
 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: BIEGI FINAŁOWE NA 500 METRÓW KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Bogusław Solecki – Aida Bella

16:50 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: SZTAFETA KOBIET NA 3000 METRÓW I MĘŻCZYZN NA 5000 METRÓW na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Bogusław Solecki – Aida Bella

siatkówka mężczyzn
14:00 Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:45 Puchar Polski – Finał: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIplaRadioGol 2
Komentarz w Polsacie:  Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol: Mariusz Bogucki – Krystian Porębski (z Wrocławia)

17:00 
Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30
Coppa Italia A1 –Finał: ??? – ??? na-żywo
Sportklub

siatkówka kobiet
20:00 OrlenLiga – 17. kolejka: IMPEL WROCŁAW – POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA ENEA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Tomasz Wójtowicz

skoki narciarskie
12:55 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria: KONKURS KOBIET na żywo
ZDF HD

14:00 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNYna żywo
TVP 1 HDEurosport 1 HDZDF HDEurosport Player

snooker
14:00 German Masters: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:30 
German Masters: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

snowboard
17:00
Magazyn LAAX OPEN 2016  premiera.200
Sportklub

sporty ekstremalne
12:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

tenis
12:00 Puchar Federacji – Grupa Światowa: FRANCJA – WŁOCHY  na żywo
Supertennis HD


17:00 ATP World Tour, Sofia, Bułgaria –  finał: ??? – ???  premiera.200 o 21:00 w SP
Eleven SportsSupertennis HD
Komentarz: Marek Furjan / Sylwester Sikora

19:00 ATP World Tour, Quito, Ekwador –  finał: ??? – ??? na żywo
Supertennis HD


22:00 Puchar Federacji – Grupa Światowa II: USA – POLSKA  na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak


23:00 Puchar Federacji – Grupa Światowa: NIEMCY– SZWAJCARIA   premiera.200
Supertennis HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Adrian Wojdyło / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny