Sport w TV: niedziela – 7 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej towarzyski w piłce ręcznej mężczyzn: HISZPANIA – POLSKA 11:55 La Liga Santander – 18. kolejka: CD LEGANES – REAL SOCIEDAD Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej towarzyski w piłce ręcznej mężczyzn: HISZPANIA – POLSKA


11:55 La Liga Santander – 18. kolejka: CD LEGANES – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

13:30
Schauinsland-Reisen Cuo 2018, Gummersbach, Niemcy: TURNIEJ HALOWY na żywo


14:00 Amber Cup: TURNIEJ HALOWY na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek, Tomasz Włodarczyk (z Gdańska)
Reporter: Adam Sławiński

14:55 FA Cup – 3. runda: SHREWSBURY FC – WEST HAM UNITED na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:30 La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:30 Amber Cup: TURNIEJ HALOWY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek, Tomasz Włodarczyk (z Gdańska)
Reporter: Adam Sławiński


16:10 La Liga Santander – 18. kolejka: FC BARCELONA – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarzw Eleven Sports 1: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

16:55 FA Cup – 3. runda: NOTTINGHAM FORREST – ARSENAL FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:00
Super League Women: READING LADIES – MANCHESTER CITY LADIES na żywo


17:20 Amber Cup: TURNIEJ HALOWY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek, Tomasz Włodarczyk (z Gdańska)
Reporter: Adam Sławiński


18:00
DFB Pokal: LOSOWANIE 1/4 FINAŁU na żywo


18:15 La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 La Liga Santander – 18. kolejka: VILLARREAL CF – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

18:25 La Liga Santander – 18. kolejka: ATHLETIC CLUB – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3 i 4: Michał Mitrut

19:00
Primeira Liga – 17. kolejka: SPORTING CP – CS MARITIMO na żywo


20:30 La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 La Liga Santander – 18. kolejka: CELTA VIGO – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

20:50 Coupe de France – 1/32 finału: STADE RENNES FC – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


11:20 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SZTAFETA KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

14:20 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


11:15 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy:  STUDIO na żywo


11:25 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy:  9 KM KOBIET STYLEM DOWOLNYM na żywo
*(o 13:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


14:00 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy:  9 KM MĘŻCZYZN STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport PlayerIpla


15:30 Ekstraklasa – 12. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – CLEAREX CHORZÓW na żywo


01:00 NHL: OTTAWA SENATORS – TAMPA BAY LIGHTNING na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 Polska Hokej Liga – 29. kolejka: MKH AUTOMATYKA GDAŃSK – TAURON GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:10
Extraliga – 38. kolejka: BK MLADA BOLESLAW – HC SPARTA PRAGA na żywo


14:30 KBSL – 13. kolejka: MERSIN BB – AGU SPOR na żywo


12:30 Polska Liga Koszykówki – 15. kolejka: STELMET BC ZIELONA GÓRA – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Zielonej Góry)

12:30 Liga ACB – 15. kolejka: TECNYCONTA SARAGOSSA – MOVISTAR ESTUDIANTES na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

17:30
 
Tahincioğlu Basketball Super League – 14. kolejka: FENERBAHCE DOGUS – SAKARYA BB na żywo


19:00
Die BBL – 17. kolejka: BROSE BAMBERG – RATIOPHARM ULM na żywo


20:30
Lega A – 14. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo


21:30 NBA: MIAMI HEAT – UTAH JAZZ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas

21:15 Liga ACB – 15. kolejka: BASKONIA – VALENCIA BASKET CLUBpremiera.200

Komentarz: Radosław Spiak


15:35 Mistrzostwa Europy, Kołomna, Rosja: SPRINT DRUŻYNOWY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

16:10 Mistrzostwa Europy, Kołomna, Rosja: WYŚCIG DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

16:30 Mistrzostwa Europy, Kołomna, Rosja: WYŚCIG MASOWE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

23:15 Mistrzostwa Europy, Rosja: DZIEŃ 3 premiera.200
Eurosport PlayerIpla


09:15 Puchar Świata, Kranjska Góra, Słowenia: SLALOM KOBIET – 1 . PRZEJAZD na żywo
Eurosport Player

10:15 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00 Puchar Świata, Kranjska Góra, Słowenia: SLALOM KOBIET – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 Turniej towarzyski, Pontevedra, Hiszpania: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:50 Turniej towarzyski, Pontevedra, Hiszpania: HISZPANIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wojciech Nowiński


23:30 Africa Eco Race: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Rajd Dakar: ETAP 1 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:25 Pro D2 – 18. kolejka: US MONTAUBAN – US COLOMIERS na żywo
Eurosport Player


16:45 Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: ZAWODY premiera.200
Eurosport PlayerIpla


14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 12. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bartosz Heller – Damian Dacewicz

17:00 
Vestel Venus League – 12. kolejka: VAKIFBANK ANKARA – HALKBANK ANKARA na żywo


18:00 Serie A1 – 16. kolejka: GI GROUP MONZA – AZIMUT MODENA na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman

20:00 PlusLiga – 16. kolejka: ESPADON SZCZECIN – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Łukasz Kadziewicz


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


22:00 Magazyn LEGEND FIGHT SHOW premiera.200


06:00 WTA Tour, Sydney, Australia – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

07:00 ATP World Tour, Sydney, Australia – 1. runda: ???  ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

08:00 WTA Tour, Sydney, Australia – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

10:00 ATP World Tour, Brisbane, Australia – FINAŁ: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:00
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:00
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


23:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny