Sport w TV: niedziela – 8 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 La Liga – 16. kolejka: SD EIBAR – GETAFE CF na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Leszek Orłowski

12:10 
PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Krakowa)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Adam Westfal

12:10 Eredivisie – 16. kolejka: SBV VITESSE – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

12:25 
PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: CRACOVIA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Krakowa)

12:25 Serie A – 15. kolejka: US LECCE – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

12:55 Championship – 20. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – SWANSEA CITY AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:55 La Liga – 16. kolejka: ATHLETIC BILBAO – GRANADA CF na żywo

Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Tomasz Lipiński

14:40 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski


14:55 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (ze Szczecina)

14:55 Premier League – 14. kolejka: ASTON VILLA FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:55 
Serie A – 14. kolejka: TORINO FC – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 14. kolejka: SPAL 2013 – BRESCIA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 14. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Mikołaj Kruk

15:00 
Bundesliga – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 14. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – 1. FC KÖLN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:55 
La Liga – 16. kolejka: REAL VALLADOLID – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

17:00 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Michał Wodziński (z Wrocławia)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Cezary Olbrycht

17:25 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Wrocławia)

17:25 Premier League – 14. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

17:30 
Serie A – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Piotr Czachowski, Dominik Mucha

17:55 Serie A – 14. kolejka:
 UC SAMPDORIA – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 Bundesliga – 14. kolejka: WERDER BREMA – SC PADERBORN 07 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Urban

18:25 LaLiga – 16. kolejka: CD LEGANES – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Mariusz Stępiński, Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

20:00 Serie A – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

20:40 Serie A – 13. kolejka: BOLOGNA FC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 La Liga – 16. kolejka: CA OSASUNA – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

21:30 Magazyn TURBOKOZAK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartosz Ignacik – Piotr Kędzierski
Gość: Sonny Kittel

22:40 
Serie A – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Piotr Laboga


15:30 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: SZTAFETA KOBIET na żywo
*(o 17:00  w Eurosporcie 2 HD)
IplaEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


10:10 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:15 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jan Antolec

11:30 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:45 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: DWÓJKI MĘŻCZYZN 
Ipla


03:55 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: JERMALL CHARLO – DENNIS HOGAN 
sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


01:05 NHL: ST. LOUIS BLUES – TORONTO MAPLE LEAFS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Piotr Chłystek


09:05 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 


13:15 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 11. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – OGM ORMANSPOR na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

11:55 Serie A – 11. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – VIRTUS ROMA 
Eurosport Player

16:55 Serie A – 11. kolejka: TRIESTE – TREVISO 
Eurosport Player

17:25 
Serie A – 11. kolejka: ORIORA PISTOIA – UMANA REYER VENEZIA 
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 10. kolejka: KING SZCZECIN – MKS DĄBROWA GÓRNICZA 
Polsat Sport HD

17:55 
Serie A – 11. kolejka: SASSARI – BRESCIA 
Eurosport Player

18:25
 Serie A – 11. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – GRISSIN BON REGGIO EMILIA 
Eurosport Player

18:30 
Liga ACB – 11. kolejka: BAXI MANRESA – BARÇA LASSA 

Komentarz: Radosław Spiak

20:10 Serie A – 11. kolejka: CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO – VANOLI CREMONA 
Eurosport Player

20:25 Serie A – 11. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – ACQUA S.BERNARDO CANTÙ 
Eurosport Player

21:00 
NBA: BROOKLYN NETS – DENVER NUGGETS 

Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

00:00
(nd/pon) NBA: PHILADELPHIA 76ERS – TORONTO RAPTORS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży


14:00 ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: POKAZY MISTRZÓW 
Ipla


13:00 Puchar Świata, Astana, Kazachstan: BIEG KOBIET NA 1500 M 
Ipla

13:45 Puchar Świata, Astana, Kazachstan: BIEG MĘŻCZYZN NA 1500 M 
Ipla

14:35 Puchar Świata, Astana, Kazachstan: BIEG DRUŻYNOWY KOBIET 
Ipla


17:45 Puchar Świata, Beaver Creek, USA: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: SUPERGIGANT KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:30 Puchar Świata, Beaver Creek, USA: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla



12:35 PGNiG Superliga – 14. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams – Arkadiusz Miszka, Iwona Niedźwiedź (z Opola)

12:55 
PGNiG Superliga – 14. kolejka: GWARDIA OPOLE – NMC GÓRNIK ZABRZE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Wojs (z Opola)

13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 16. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – FÜCHSE BERLIN 

Komentarz: Artur Kwiatkowski


07:00 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI ĆWIERĆFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 500 M 


07:25 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI PÓŁFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1000 M 


08:10 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI PÓŁFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 500 M 


08:25 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1000 M 


09:00 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 500 M 


09:30 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1000 M 


10:15 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI FINAŁOWY SZTAFET MĘŻCZYZN  


10:50 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI FINAŁOWY SZTAFET KOBIET 


16:55 Serie A1 – 10. kolejka: GOLDEN TULIP VOLALTO 2.0 CASERTA – ZANETTI BERGAMO
 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek

17:30 
Liga Siatkówki kobiet – 8. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO 
Ipla


12:30 Plusliga – 9. kolejka: TREFL GDAŃSK – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
Polsat Sport HD

14:45 Plusliga – 9. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD

15:00 
Serie A1 – 11. kolejka: LEO SHOES MODENA – CALZEDONIA WERONA


18:00 Serie A1 – 11. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – GLOBO BANCA POPOLARE DEL FRUSINATE SORA
Ipla


15:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: MĘŻCZYŹNI 
Ipla


14:00 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:15 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: KWALIFIKACJE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

15:05 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: STUDIO 
*(od 15:15 również w TVP 1 HD, od 15:20 także w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Piotr Majchrzak, Bartłomiej Kłusek
Reporterzy w TVP: Sebastian Parfjanowicz, Sebastian Szczęsny


15:30 
Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek


17:15 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 UK Championship, York, Anglia: FINAŁ 
Eurosport PlayerIpla

19:45 UK Championship, York, Anglia: FINAŁ 
Eurosport PlayerIpla


09:00 Puchar Świata, Bannoye, Rosja: ZAWODY 
Ipla


03:00 UFC Fight Night, Waszyngton, USA: ALISTAIR OVEREEM – JAIRZINHO ROZENSTRUIK 
Polsat Sport HD


00:20 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki