Sport w TV: niedziela – 8 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:55 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120

Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

11:55 Liga BBVA – 11. kolejka: ATHLETIC BILBAO – RCD ESPANYOL na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda


12:25 
Serie A – 11. kolejka: TORINO FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut


12:35
1. Liga – 16. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Leszek Bartnicki

12:35 
Eredivisie – 12. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC UTRECHT na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz


14:25
Premier League – 12. kolejka: ASTON VILLA FC – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ HD

Komentarz: Przemysław Rudzki – Krzysztof Przytuła

14:55 
Serie A – 11. kolejka: AS ROMA – SS LAZIO na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski

15:10 Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

15:10
Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

15:25 
Ekstraklasa – 15. kolejka: LECH POZNAŃ – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

15:25 
Ekstraklasa – 15. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – KORONA KIELCE na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

15:25
Bundesliga – 12. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HD

15:55 
Liga BBVA – 11. kolejka: FC BARCELONA – VILLARREAL CF na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała


16:55 Premier League – 12. kolejka: ARSENAL FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:25 
Bundesliga – 12. kolejka: FC AUGSBURG – WERDER BREMA na żywo
Eurosport 2 HD

17:30
Premier Liga – 15. kolejka: LOKOMOTIV MOSKWA – ZENIT ST. PETERSBURG na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

17:35 
Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD

Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Krzysztof Marciniak


17:55
Serie A – 11. kolejka: SSC NAPOLI – UDINESE CALCIO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki

17:55 
Ekstraklasa – 15. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Krzysztof Marciniak

18:00
Eredivisie – 12. kolejka: FEYENORD ROTTERDAM – AJAX AFC premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

18:10 
Liga BBVA – 11. kolejka: ATLETICO MADRYT – SPORTING GIJON na żywo
Eleven


19:15
Primeira Liga – 10. kolejka: FC PORTO – VITORIA FC na żywo
Sportklub

19:45 Mistrzostwa Świata U-17 – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HD

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

20:10
Eredivisie – 12. kolejka: VITTESE ARNHEM – AZ ALKMAAR premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Mateusz Majak

20:25 Liga BBVA – 11. kolejka: SEVILLA CF – REAL MADRYT na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:45
 Serie A – 11. kolejka: UC SAMPDORIA – ACF FIORENTINA na żywo
Eleven Sports


21:00
Major League Soccer – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport HD

21:30
Primeira Liga – 10. kolejka: FC AROUCA – SPORTING CP na żywo
Sportklub

22:50 
Mistrzostwa Świata U-17 – finał: ??? – ??? na żywo
Eurosport HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl

Komentarz w TVP: Tomasz Jasina

23:00
Major League Soccer – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HD
 

boks
02:30 Gala, Las Vegas, USA: TIMOTHY BRADLEY JR. – BRANDON RIOS na żywo
Polsat Sport HD

golf
03:00 PGA European Tour – WGC-HSCB Championship, Szanghaj: FINAŁY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
14:05 FEI World Cup , Werona, Włochy: SKOKI na żywo
Eurosport HD

koszykówka mężczyzn
13:00 Liga ACB – 5. kolejka: UCAM MURCIA – DOMINION BILBAO BASKET na żywo
Sportklub


19:50 Tauron Basket Liga – 5. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport News

21:30 Liga NBA – faza zasadnicza: CLEVELEND CAVALIERS – INDIANA PACERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Zenon Telman

23:30
Liga ACB – 5. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – REAL MADRYT premiera.200
Sportklub

kolarstwo szosowe
06:30 Wyścig dookoła jeziora Tai Hu: ETAP 9 na-żywo
Eurosport 2 HD

lekkoatletyka
11:50 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

łyżwiarstwo figurowe
08:00 Grand Prix – Puchar Chin: GALA MISTRZÓW  na-żywo
*(o 14:20 premiera.200 w TVP Sport)
Eurosport 2 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl

piłka ręczna kobiet
15:30 PGNiG Superliga – 9. kolejka: VISTAL GDYNIA – METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN na-żywo
Polsat Sport News

piłka ręczna mężczyzn
17:00 Turniej Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

17:30 
Turniej Towarzyski – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD

19:30 
Turniej Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

20:00 
Turniej Towarzyski – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD

22:00 
Turniej Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

siatkówka kobiet
14:45 OrlenLiga – 6. kolejka: POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA – IMPEL WROCŁAW na-żywo
Polsat Sport HD

siatkówka mężczyzn
17:00 Serie A1 – 3. kolejka: SIR DAFETY CONAD PERUGGIA – DIATEC TRENTINO na-żywo
Sportklub

snooker
09:00 Euro Tour, Sofia, Bułgaria: 1/8 FINAŁU na-żywo
Eurosport HD

12:00 Euro Tour, Sofia, Bułgaria: 1/4 FINAŁU na-żywo
Eurosport HD

15:45 Euro Tour, Sofia, Bułgaria: 1/2 FINAŁU na-żywo
Eurosport HD

19:00 Euro Tour, Sofia, Bułgaria: FINAŁ na-żywo
Eurosport HD

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
10:07 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport News

15:00
BNP Paribas Masters Paryż: Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

wyścigi motocyklowe
08:10 Moto 3, Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

09:10 Moto 2, Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

09:10 Moto GP, Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
11:00 Moto 3, Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

12:20 Moto 2, Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

14:00 Moto GP, Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA