Sport w TV: niedziela – 8 marca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – MANCHESTER CITY FC 00:10 Magazyn BUNDESLIGA+  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – MANCHESTER CITY FC


00:10 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Zbigniew Boniek, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 La Liga – 27. kolejka: CA OSASUNA – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Kuba Ostrowski

12:10 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Bełchatowa)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Adam Westfal

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – POGOŃ SZCZECIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Bełchatowa)

12:25 Serie A – 27. kolejka: PARMA CALCIO – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Mielca)
Reporter: Tomasz Lach

13:00
II Liga – 22. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Łęcznej)
Reporter: Hubert Bugaj

13:55 La Liga – 27. kolejka: REAL VALLADOLID – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

14:25 Eredivisie – 26. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – WILLEM II
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:25
Tipico Bundesliga – 22. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK STURM GRAZ 

Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

14:30 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Paulina Bojarska (z Krakowa)
Reporterzy: Piotr Bugajny, Cezary Olbrycht

14:30 Magazyn BITWA O ANGLIĘ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski, Radosław Majecki

14:30 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Robert Podoliński, Marek Citko
Reporter: Aleksander Roj

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LECH POZNAŃ
sport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Marcin Żewłakow 
(z Krakowa)

14:55 Premier League – 29. kolejka: CHELSEA FC – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

14:55 Serie A – 27. kolejka: AC MILAN – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

14:55 Serie A – 27. kolejka: UC SAMPDORIA – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 Bundesliga – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

15:25 Bundesliga – 25. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:55 La Liga – 27. kolejka: UD LEVANTE – GRANADA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski

16:40 Eredivisie – 26. kolejka: FC GRONINGEN – PSV EINDHOVEN
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

16:55 1. Liga – 24. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – AC SPARTA PRAGA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Michał Wodziński

17:00
Magazyn BITWA O ANGLIĘ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski, Radosław Majecki

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: LEGIA WARSZAWA – PIAST GLIWICE

Komentarz: Rafał Dębiński – Radosław Majdan (z Warszawy)

17:25 Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – MANCHESTER CITY FC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:30 Serie A – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

17:55 Serie A – 27. kolejka: UDINESE CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 Bundesliga – 25. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 La Liga – 27. kolejka: VILLARREAL CF – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

19:30 Magazyn BITWA O ANGLIĘ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski, Radosław Majecki

20:00 Serie A – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

20:40 Serie A – 27. kolejka: AS ROMA – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 La Liga – 27. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Łukasz Wiśniowski

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Katarzyna Kiedrzynek
Gość: Aleksandra Sikora

22:40 Serie A – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:15 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Edward Durda, Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk

23:55 Major League Soccer: PORTLAND TIMBERS – NASHVILLE SC na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński


11:45 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
12:30 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:35 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


11:20 
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA 50 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
*(o 18:05  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


00:25 Knock Out Boxing Night 10, Łomża: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Ewa Piątkowska, Albert Sosnowski (z Łomży)
Reporter: Bogusław Solecki

01:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: STUDIO 
Polsat Sport HDIpla

02:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: ROBERT HELENIUS – ADAM KOWNACKI 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Maciej Miszkin


10:30 PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha, Doha: FINAŁ na żywo
Ipla

20:30 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:00 NHL: FLORIDA PANTHERS – MONTREAL CANADIENS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


13:10 Paryż-Nicea, Francja: ETAP 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

15:00 
Grote Prijs Jean-Pierre Monseré, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 22. kolejka: TEKSÜT BANDIRMA BK – ISTANBUL BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI na żywo

Komentarz: Piotr Wesołowicz

16:55 Lega A – 24. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – AX ARMANI EXCHANGE MILANO na żywo
Eurosport Player

16:55 Lega A – 24. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo
Eurosport Player

17:25 Lega A – 24. kolejka: CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO – TREVISO na żywo
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 22. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARD – START LUBLIN na żywo
Ipla
Komentarz: 
Adam Romański – Tomasz Jankowski

17:45
Liga ACB – 23. kolejka: REAL MADRYT – CASADEMONT ZARAGOZA 

Komentarz: Radosław Spiak

17:55 Lega A – 24. kolejka: S.BERNARDO-CINELANDIA CANTÙ – VANOLI CREMONA na żywo
Eurosport Player

18:55 Lega A – 24. kolejka: BRESCIA – POMPEA FORTITUDO BOLOGNA na żywo
Eurosport Player

20:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Radosław Hyży

20:40 Lega A – 24. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – HAPPY CASA BRINDISI na żywo
Eurosport Player


14:30 Mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim, Heerenveen, Holandia: ZAWODY 
*(do 17:30)
Ipla


10:20 Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 27. kolejka: THW KIEL – RHEIN-NECKAR LÖWEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 27. kolejka: FÜCHSE BERLIN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

17:35 PGNiG Superliga – 24. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Grzegorz Chodkowski – Zbigniew Kwiatkowski, Eugeniusz Lijewski (z Kalisza)
Reporter: Damian Pechman

17:45 PGNiG Superliga – 24. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl


17:55 PGNiG Superliga – 24. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz:  Maciej Iwański – Iwona Niedźwiedź (z Kalisza)

17:55 PGNiG Superliga – 24. kolejka: KPR GWARDIA OPOLE – KS AZOTY PUŁAWY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jakub Biel – Artur Siódmiak (z Opola)


12:30 Ekstraliga – 10. kolejka: RC ARKA GDYNIA – MKS OGNIWO SOPOT 
Ipla

15:55 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: SZKOCJA – FRANCJA 

Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt


01:20 UK Open, Minehead, Wielka Brytania: DZIEŃ 2

Komentarz: Marcin Grzywacz

20:00 UK Open, Minehead, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


13:00 Magazyn 7. STREFA 

Studio: Krzysztof Wanio – Joanna Mirek, Jacek Nawrocki, Ryszard Czarnecki, Kacper Piechocki


14:45 Puchar Polski – finał: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW 
Polsat Sport HDIpla


18:00
PlusLiga – 23. kolejka: TREFL GDAŃSK – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 SuperLega – 23. kolejka: LEO SHOES MODENA – VERO VOLLEY MONZA na żywo
*(o 20:30  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

18:00 SuperLega – 23. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – ITAS TRENTINO na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

20:30 PlusLiga – 23. kolejka: GKS KATOWICE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:45 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO 
*(od 14:20 również w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot, Mateusz Leleń, Bartłomiej Kłusek
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski


14:30 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

16:15 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Studio w TVP 1: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot, Mateusz Leleń, Bartłomiej Kłusek
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk
Reporterzy w TVP 1: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski


03:00 UFC 248, Las Vegas, USA: STUDIO na żywo
Ipla

04:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: ISRAEL ADESANYA – YOEL ROMERO na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


00:00 WTA Tour, Monterrey, Meksyk – 1/2 finału: ELINA SVITOLINA – ARANTXA RUS na żywo
sport.tvp.pl

15:00 WTA Tour, Lyon, Francja – finał: SOFIA KENIN – ANA-LENA FRIEDSAM na żywo
*(o 22:30  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl

23:30 WTA Tour, Monterrey, Meksyk – finał: ELINA SVITOLINA – MARIE BOUZKOVA na żywo
sport.tvp.pl


11:10 
Moto3 – Grand Prix Kataru: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:40 Moto2 – Grand Prix Kataru: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 22:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:20 Moto3 – Grand Prix Kataru: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00 Moto2 – Grand Prix Kataru: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:50 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki