Sport w TV: piątek – 12 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:05 Copa America 2015: STUDIO   Studio: Rafał Patyra 01:25 Copa America […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:05 Copa America 2015: STUDIO na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra

01:25
Copa America 2015 – grupa A: CHILE – EKWADOR
 na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski

08:00 
Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa A: KANADA – NOWA ZELANDIA premiera.200
Eurosport 2 HD

09:30 
Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa B:
WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ – TAJLANDIA  premiera.200
Eurosport 2 HD

17:00 
Eliminacje Euro 2016: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Andrzej Strejlau

17:50 
Eliminacje Euro 2016 – grupa A: KAZACHSTAN – TURCJA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marek Kleitz – Jacek Ziober

20:00 
Eliminacje Euro 2016: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Andrzej Strejlau

20:35 
Eliminacje Euro 2016 – grupa H: CHORWACJA – WŁOCHY na żywo
polsat-sport-hd.120Rai 1Rossiya 2Idman TV
Komentarz w Polsat Sport: Marcin Lepa – Roman Kołtoń

20:35 
Eliminacje Euro 2016 – grupa B: WALIA – BELGIA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

20:35
 
Eliminacje Euro 2016 – grupa A: ISLANDIA – CZECHY na żywo
Polsat Sport NewsČT Sport
Komentarz w Polsat Sport News: Tomasz Włodarczyk – Robert Zieliński 

20:35 
Eliminacje Euro 2016 – grupa B: BOŚNIA I HERCEGOWINA – IZRAEL na żywo
Ipla

20:35 
Eliminacje Euro 2016 – grupa B: ANDORA – CYPR na żywo
IplaDubai Sports 1

20:35 
Eliminacje Euro 2016 – grupa H: MALTA – BUŁGARIA na żywo
Ipla

20:35 
Eliminacje Euro 2016 – grupa H: NORWEGIA – AZERBEJDŻAN na żywo
Ipla

20:35 
Eliminacje Euro 2016 – grupa A: ŁOTWA – HOLANDIA na żywo
Ipla

22:45 
Mistrzostwa Świata Kobiet: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD

22:50 
Eliminacje Euro 2016: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Andrzej Strejlau

22:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa D: AUSTRALIA – NIGERIA na żywo
Eurosport 2 HDBBC Red Button HD

23:30 
Eliminacje Euro 2016: SKRÓTY na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz, Cezary Kowalski, Szymon Rojek

boks
20:00 Gala: MICHELE DI ROCCO  – ALEXANDRE LEPELLEY premiera.200
Sportklub

golf
15:00 PGA European Tour, Lyoness Open Presented by Greenfinity, Atzenbrugg, Austria: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

kolarstwo szosowe
13:30 Criterium du Dauphine: ETAP 6na żywo
Eurosport HDEurosport DEITV 4France 3

koszykówka kobiet
17:00 Mistrzostwa Europy – grupa A: CZECHY – UKRAINA na żywo
ČT Sport

19:30 
Mistrzostwa Europy – grupa B: BIAŁORUŚ – POLSKA na żywo
NTV Spor

koszykówka mężczyzn
03:00 Liga NBA – Finał: CLEVELAND CAVALIERS – GOLDEN STATE WARRIORS (IV MECZ) na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz

21:00
Liga ACB – 1/2 Finału: UNICAJA – FC BARCELONA (IV MECZ) na żywo
Sportklub

piłka nożna plażowa
17:30 Euro Beach Soccer League, Moskwa, Rosja – Grupa 1: POLSKA – ROSJA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

piłka wodna kobiet
08:50 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: HOLANDIA – IZRAEL na żywo
polsat-sport-hd.120Idman TV
Komentarz w Polsat Sport: Marcin Muras – Jakub Słowikowski 

10:35 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: GRECJA – WLK. BRYTANIA na żywo
polsat-sport-hd.120Idman TV
Komentarz w Polsat Sport: Marcin Muras – Jakub Słowikowski 

12:20 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa B:
ROSJA – SŁOWACJA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Muras – Jakub Słowikowski 

pływanie synchroniczne
05:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: PARY PREELIMINACJE na żywo
polsat-sport-hd.120Idman TV
Komentarz w Polsat Sport: Justyna Kostyra 

12:25 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: DRUŻYNOWE PREELIMINACJE na żywo
Polsat Sport Extra HDIdman TVNTV Spor
Komentarz w Polsat Sport: Justyna Kostyra 

poker
23:30 Magazyn WPT SEASON 11 premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
00:00 (pt/sb) Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajd Sardynii: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędzejewski 

sporty ekstremalne
19:30 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

sporty walki
20:30 Boxing Night, Częstochowa, Polska: TOMAS MOZNY – MICHAŁ WLAZŁO na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny (z Częstochowy)
Reporter: Bogusław Solecki

tenis
11:00 WTA Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1/4 Finału: COCO VANDEWEGHE – KIKI BERTENS na żywo
Supertennis HD


12:00 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1/4 Finału: GAEL MONFILS – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
Eurosport 2 HD

12:30 ATP World Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1/4 Finału: IVO KARLOVIC – ROBIN HAASE na żywo
Supertennis HD


14:30 WTA Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1/4 Finału: ANNIKA BECK – JELENA JANKOVIC na żywo
Supertennis HD


15:00 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1/4 Finału: MISCHA ZVEREV – MARIN ČILIĆ na żywo
Eurosport HDEurosport DE

15:00 
WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/4 Finału: AGNIESZKA RADWANSKA – LAUREN DAVIS na żywo
Eurosport 2 HD


16:30 ATP World Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1/4 Finału: ILLYA MARCHENKO – DAVID GOFFIN na żywo
Supertennis HD


17:00 
ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1/4 Finału: VIKTOR TROICKI – SAM GROTH na żywo
Eurosport HDEurosport DE

17:00
WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/8 Finału: ALISON RISKE – YANINA WICKMAYER na żywo
Eurosport 2 HD

19:00 
ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport HDEurosport DE

19:00
WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/8 Finału: ANA KONJUH – SACHIA VICKERY na żywo
Eurosport 2 HD

wyścigi motocyklowe
09:00 Moto 3, Grand Prix Katalonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak


09:55 Moto GP, Grand Prix Katalonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

10:55 Moto 2, Grand Prix Katalonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

13:10 Moto 3, Grand Prix Katalonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

14:05 Moto GP, Grand Prix Katalonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

15:05 Moto 2, Grand Prix Katalonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

wyścigi samochodowe
21:30 Magazyn LE MANS 24 MINUTY premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

inne
18:00
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: CEREMONIA OTWARCIA na żywo
Polsat Sport NewsRossiya 2Idman TVČT SportSport 1 GermanyNTV Spor
Komentarz w Polsat Sport News: Przemysław Iwańczyk

23:00
Magazyn IGRZYSKA EUROPEJSKIE – BAKU 2015 na żywo
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA