Sport w TV: piątek – 16 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:45 Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 Ekstraklasa – 12. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
17:45 Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
Eurosport 2 HD

17:55 Ekstraklasa – 12. kolejka: LECHIA GDAŃSK – GÓRNIK ZABRZE na-żywo
Eurosport 2 HD

19:30 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00
Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo

CANAL+ Sport HD

20:00 Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD


20:20 1. Liga – 12. kolejka: STOMIL OLSZTYN – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk (z Olsztyna)
Reporter: Mateusz Majak


20:25
Ekstraklasa – 12. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – KORONA KIELCE na-żywo

CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

20:25
Bundesliga – 9. kolejka: FSV MAINZ 05 – BORUSSIA DORTMUND  na-żywo
Eurosport 2 HD

20:25
Ligue 1 – 10. kolejka: AS MONACO – OLYMPIQUE LYON na-żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas


20:40
Scottish Premiership – 11. kolejka: ROSS COUNTRY – FC ABERDEEN na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz


22:30 Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo
CANAL+ Sport HD

23:00
Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA
premiera.200
CANAL+ Sport HD

badminton
16:30 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200
Sportklub

futbol amerykański
02:25 Liga NFL – 6. kolejka: NEW ORLEANS SAINTS – ATLANTA FALCONS na-żywo
Eleven Sports

kolarstwo torowe
09:30 Mistrzostwa Europy, Grenchen, Szwajcaria: WYŚCIGI na żywo
Eurosport HD

19:00
Mistrzostwa Europy, Grenchen, Szwajcaria: WYŚCIGI na żywo

Eurosport HD

koszykówka mężczyzn
18:50 Turkish Airlnes Euroliga – grupa C: STELMET ZIELONA GÓRA – ŻALGIRIS KOWNO na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD

piłka ręczna kobiet
16:55 EHF Liga Mistrzyń – grupa D: CSM BUKARESZT – MKS SELGROS LUBLIN na-żywo
nSport+ HDEleven Sports
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek

poker
23:30 Premier League Poker: PODSUMOWANIE premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
20:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Hiszpanii: ZAPOWIEDŹ premiera.200
Polsat Sport Extra HD

rzutki
17:00 Magazyn WORLD CUP OF DARTS 2014 premiera.200
Sportklub

siatkówka kobiet
18:00
OrlenLiga – 1. kolejka: SK BANK LEGIONOVIA LEGIONOWO – BUDOWLANI ŁÓDŹ na-żywo

Polsat Sport HD

sporty ekstremalne
20:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

sporty walki
19:45 Boxing Night 11, Warszawa: TOMAS MOZNY – ARKADIUSZ WRZOSEK na-żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław S
olecki (z Warszawy)
Reporter: Maciej Jabłoński

22:00
Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

tenis
05:30 WTA Tour, Tjanjin, Chiny – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

07:00 
WTA Tour, Tjanjin, Chiny – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

07:30
ATP Masters 1000, Szanghaj, Chiny – 1/4 finału: KEVIN ANDERSON – JO-WILFRIED TSONGA  na żywo
Polsat Sport HD

09:30
ATP Masters 1000, Szanghaj, Chiny – 1/4 finału: RAFAEL NADAL – STAN WAWRINKA na żywo
Polsat Sport HD

11:30
ATP Masters 1000, Szanghaj, Chiny – 1/4 finału: NOVAK DJOKOVIĆ – ??? na żywo
Polsat Sport HD

13:30
ATP Masters 1000, Szanghaj, Chiny – 1/4 finału: ANDY MURRAY – TOMAS BERDYCH na żywo
Polsat Sport HD

14:00
WTA Tour, Linz, Austria – 1/4 Finału: ??? – ??? na-żywo
Eurosport 2 HD

16:00
WTA Tour, Linz, Austria – 1/4 Finału: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HD

17:30
WTA Tour, Linz, Austria – 1/4 Finału: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HD

wyścigi motocyklowe
01:00 Moto 3, Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski, Adam Badziak

01:55 Moto GP, Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski, Adam Badziak

02:55 Moto 2, Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski, Adam Badziak

05:10 Moto 3, Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski, Adam Badziak

06:05 Moto GP, Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski, Adam Badziak

07:05 Moto 2, Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski, Adam Badziak

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA