Sport w TV: piątek – 19 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:00  Copa America: STUDIO 01:25  Copa America – grupa C: PERU – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:00  Copa America: STUDIO na-żywo
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

01:25
 Copa America – grupa C: PERU – WENEZUELA na-żywo

TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

12:20 Magazyn ELIMINACJE DO ME 2016 premiera.200
Polsat Sport Extra HD

22:50
Copa America – grupa A: MEKSYK – EKWADOR na-żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski

bilard
17:00 Magazyn MOSCONI CUP XXI premiera.200
Sportklub

boks
20:00 Gala, Ostrowiec Świetokrzyski, Polska: MARIUSZ WACH – KONSTANTIN AIRICH na żywo
*(o 23:00 w Polsat Sport News)
polsat-sport-hd.120Polsat Sport NewsIpla
Studio: Mateusz Borek
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk 

21:30 
Gala: JAYSON VELEZ  –  DANIEL RAMIREZ premiera.200
Sportklub

gimnastyka
06:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – wielobój: FINAŁ KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

golf
19:00 PGA Eurepean Tour, US Open, USA: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
23:05 FEI Nations Cup , Rotterdam, Holandia: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Marek Szewczyk

kolarstwo szosowe
14:15 Route du Sud: ETAP 2 na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

16:45 Tour de Suisse: ETAP 7 na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny

koszykówka mężczyzn
18:45
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub


19:00 Liga ACB – Finał: REAL MADRYT – FC BARCELONA (I MECZ) na żywo
Sportklub

piłka ręczna mężczyzn
14:00 Mistrzostwa Europy 2016: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

14:30 
Mistrzostwa Europy 2016: LOSOWANIE GRUP na żywo
polsat-sport-hd.120Iplapolsatsport.pl

16:00 
Mistrzostwa Europy 2016: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

piłka wodna mężczyzn
20:00 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – 1/2 Finału: ??? – ??? premiera.200 
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras – Jakub Słowikowski 

poker
23:30 Magazyn WPT SEASON 11 premiera.200
Sportklub

siatkówka kobiet
05:50 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: RUMUNIA – TURCJA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Niemczyk 

20:30 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: POLSKA – WŁOCHY premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa – Andrzej Niemczyk 

siatkówka mężczyzn
16:00 Liga Światowa: STUDIO na żywo
Polsat Sport News

17:00
Liga Światowa – grupa B: ROSJA – POLSKA na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Kazania) 

18:30 
Liga Światowa – grupa B: IRAN – USA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz

19:00 
Liga Światowa: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News

00:00
(pt/sb) Liga Światowa – grupa E: HOLANDIA – PORTUGALIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Damian Dancewicz – Tomasz Wójtowicz

00:00
(pt/sb) Liga Światowa – grupa A: WŁOCHY – BRAZYLIA premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur

siatkówka plażowa mężczyzn
06:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: PREELIMINACJE na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 


08:00 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FAZA GRUPOWA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

snooker
07:00 Sports Lottery Cup Wuxi Classic, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

13:30 
Sports Lottery Cup Wuxi Classic, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

sporty ekstremalne
21:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

sporty walki
21:00 Superkombat: WORLD GRAND PRIX SERIES  na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Andrzej Janisz, Piotr Onami

strongman
19:00 Giants Live , Doncaster, Wielka Brytania: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD

strzelectwo
08:40 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁ KOBIET na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Maciej Turski – Patryk Brzeziński

13:40
 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Maciej Turski

taekwondo
05:55
 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: PREELIMINACJE KOBIET I MĘŻCZYZN  na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Łukasz Jurkowski

11:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: PÓŁFINAŁY KOBIET  na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Łukasz Jurkowski

tenis
01:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 3. Runda: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD


12:00 WTA Tour, Birmingham, Wlk. Brytania – 1/4 Finału: CARLA SUAREZ NAVARRO – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski


12:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy –1/4 Finału TOMAS BERDYCH – IVO KARLOVIC na żywo
Supertennis HD

14:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy –1/4 Finału JERZY JANOWICZ – KEI NISHIKORI na żywo
Supertennis HDPolsat Sport News
Komentarz w Polsat Sport News: Dawid Olejniczak

14:00 WTA Tour, Birmingham, Wlk. Brytania – 1/4 Finału: SIMONA HALEP – KRISTINA MLADENOVIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski


16:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy –1/4 Finału ROGER FEDERER – FLORIAN MAYER na żywo
Supertennis HD

16:00
WTA Tour, Birmingham, Wlk. Brytania – 1/4 Finału: KATERINA SINIAKOVA – ANGELIQUE KERBER na żywo
sport.tvp.pl


17:30 
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy –1/4 Finału: ANDREAS SEPPI – GAEL MONFILS na żywo
Supertennis HD

18:00
WTA Tour, Birmingham, Wlk. Brytania – 1/4 Finału: SABINE LISICKI – DANIELA HANTUCHOVA na żywo
sport.tvp.pl

21:00 
ATP World Tour 500, Londyn, Wlk. Brytania – 1/4 Finału: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Katarzyna Nowak

tenis stołowy
07:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: PÓŁFINAŁY na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

13:25 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

15:40 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

wyścigi samochodowe
10:00 Formuła 1, Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDSport 1 Germany
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

14:00 
Formuła 1, Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDSport 1 Germany
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

inne
23:00 Magazyn IGRZYSKA EUROPEJSKIE – BAKU 2015 na żywo
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA